Videviku saaga: Noorkuu

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas LiveForThis » 01. November 2009, 18:59

IlseV kirjutas:Ja LiveForThis, kui "meedia Videviku "fenomeni" nii üle võimendanud" on, siis tähendab see ka seda, et sa ennast mõjutada lasknud oled. Lihtsalt ära loe neid uudiseid, mis sulle meelepärased pole.


Paraku on see raske, väga raske, nii väga raske :(
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas IlseV » 01. November 2009, 19:30

Aga sellega räägid sa endale oi-kui-väga vastu: kuidas on üheltpoolt "rohkem tolerantsi" seotud sellega, et "ei saa paraku vait olla". Äkki seletad siis oma loogikat.
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas Ralf » 01. November 2009, 23:25

Mis siin kurat lapsikut on, kui ma olen tige, et noored tüdrukud ei või kiiremini täiskasvanuks saada ja elavad terve oma teismeea mingis neetud fantaasiamaailmas ning näevad öösel unes, kuidas mingid sädelevad teravate hammastega modellidest idioodid neile kaelale maasikaid teevad ja pärast kooli "Twilighti" kleepse vahetavad? Lugegu parem "Kärbeste jumalat" või midagi, olgu siis vähemalt Ralphi või Jacki peale märg. Jumal küll, on ka paremaid asju, mille peale mõelda, kui end sealt inetust kohast näperdad. "Twilight" on mitmel moel süüdi tänapäeva noorsoo taand- ja alaarengus.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Zinera » 01. November 2009, 23:31

Rahunege maha, lapsed, targem annab järele. :)
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Ronet » 01. November 2009, 23:34

Ralf kirjutas:Mis siin kurat lapsikut on, kui ma olen tige, et noored tüdrukud ei või kiiremini täiskasvanuks saada ja elavad terve oma teismeea mingis neetud fantaasiamaailmas ning näevad öösel unes, kuidas mingid sädelevad teravate hammastega modellidest idioodid neile kaelale maasikaid teevad ja pärast kooli "Twilighti" kleepse vahetavad? Lugegu parem "Kärbeste jumalat" või midagi, olgu siis vähemalt Ralphi või Jacki peale märg. Jumal küll, on ka paremaid asju, mille peale mõelda, kui end sealt inetust kohast näperdad. "Twilight" on mitmel moel süüdi tänapäeva noorsoo taand- ja alaarengus.

Twilight ja Tokio Hotel.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Ralf » 01. November 2009, 23:34

Zinera kirjutas:Rahunege maha, lapsed, targem annab järele. :)

Ühesõnaga see teema lõpeb Forza sõnavõtuga.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas JazZ- » 02. November 2009, 00:12

Ralf kirjutas:Twilight" on mitmel moel süüdi tänapäeva noorsoo taand- ja alaarengus.


Jah, kahtlemata oleks ilma "Twilight'ita" juba globaalsele soojenemisele lahendus leitud või midagi. :pööritus:

Ralf kirjutas:Lugegu parem "Kärbeste jumalat" või midagi, olgu siis vähemalt Ralphi või Jacki peale märg.


Kui "Kärbeste jumalast" üks korralik Hollywoodi standarditele vastav film teha, kus tegelased oleks oma viis aastat vanemad kui raamatus, siis võibolla läheks su soov isegi täide. Aga seniks- nobody likes Jack. See-eest on Simon suht vinge vend.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LiveForThis » 02. November 2009, 00:49

IlseV kirjutas:Aga sellega räägid sa endale oi-kui-väga vastu: kuidas on üheltpoolt "rohkem tolerantsi" seotud sellega, et "ei saa paraku vait olla". Äkki seletad siis oma loogikat.


"Rohkem tolerantsi" suunasin rohkem selle stereotüübi kirjeldusele, mitte endale ;-)
Teadagi, et see oli ja on väga silmakirjalik, aga mis sellest. Muidugi on sul selle koha peal suhteliselt õigus, aga ainuüksi Videviku pärast olen ma valmis vilistama oma rahuliku iseloomu peale.
Videviku olemuse selgitas ära Ralf üsnagi peene sõnastusega ja mina olen kahe käe ja jalaga nõus.
Tolerantsist ei saa Videviku ülepaisutamise pärast juttugi olla. Lihtsalt minu arvamus.

Aga teen ettepaneku see teema rahule jätta, sest muidu mind visatakse veel meeskonnast välja ning pahane Soprano tuleb ja räuskab meie kõigi peale :P
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 02. November 2009, 01:25

Panen teema kuni esilinastuseni lukku! :vihane:

Nüüd aga kõik marss häid filme vaatama. :nool:
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Ralf » 02. November 2009, 01:39

Ma olen ikka kiirem.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 02. November 2009, 17:20

Ralf kirjutas:Mis siin kurat lapsikut on, kui ma olen tige, et noored tüdrukud ei või kiiremini täiskasvanuks saada ja elavad terve oma teismeea mingis neetud fantaasiamaailmas ning näevad öösel unes, kuidas mingid sädelevad teravate hammastega modellidest idioodid neile kaelale maasikaid teevad ja pärast kooli "Twilighti" kleepse vahetavad? Lugegu parem "Kärbeste jumalat" või midagi, olgu siis vähemalt Ralphi või Jacki peale märg. Jumal küll, on ka paremaid asju, mille peale mõelda, kui end sealt inetust kohast näperdad. "Twilight" on mitmel moel süüdi tänapäeva noorsoo taand- ja alaarengus.



HAHAHA. ja kindlasti ei ole Sul midagi paremat teha kui muretseda teiste unenägude pärast :D nii mõneski mõttes epic post.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Luc » 02. November 2009, 17:30

JazZ- kirjutas:Aga seniks- nobody likes Jack. See-eest on Simon suht vinge vend.

Ma tänan, ma tänan.
"Violence is one of the most fun things to watch." - Q. Tarantino
Kasutaja avatar
Luc
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 272
Liitunud: 08. September 2008, 18:53

PostitusPostitas eerik » 13. November 2009, 00:53

Nägin täna kinos trailerit. Ma ei suuda nähtut korralikult kirjeldada, words fail me. Kui näiteks "Avatari" trailer on minu jaoks eepilises koguses awesome, siis see trailer oli sama eepiliselt halb. Parim võrdlus oleks vast "Disaster Movie" traileriga: kohati tunudski, nagu reklaamitaks järjekordset Friedberg-Seltzeri paroodiafilmi. Näitlemine tundus kannatamatult halb, ülimad klišeed, viletsad efektid ning traileri montaaž oli ka lihtsalt vilets.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Soprano » 13. November 2009, 01:02

Õigus jah, nägin ka kinos seda teist (või kolmandat?) treilerit. Teaserist igatahes parem ütleks...
Krissu on adrenaliiniotsija/enesetapja! (Y)
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Jolt » 13. November 2009, 01:15

10 min analüüs, mis koondab kõik minugi mõtted. Ei vaevu sellise filmi pärast ise aju ragistama.

Krissu on muidu väga viis olnud, igas filmis kus teda näinud, kuid nendes trailerites on ta ekstreemselt halb. Kurb.

"I... HHAAve... TTTooo.. GGGooo!"
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 237 külalist