Taevane kuningriik

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas P2ppin » 12. Jaanuar 2011, 01:58

Kaevan vana teema üles, aga tahaks öelda neile, kes pole veel selle filmi Director's Cuti näinud, kuna kinoversioon jäi lahjaks, siis see väärib teist võimalust. Mäletan, et kunagi kui sai seda algversiooni vaadatud, siis oli see suureks pettumuseks, aga umbes pool aastat tagasi sai see 45minutit pikem variant ära vaadatud ja arvamus filmi kohta on täielikult muutunud. Need 45 lisaminutid annavad selle filmi sisule ning karakterite motiividele väga palju juurde. Isegi kriitikutelt sai see versioon ohtralt kiidusõnu, aga kahjuks on see Ridley Scotti teos ikkagi kuidagi filmivaatajate mälusoppa ära kadunud (just selle, et hinnatakse kinoversiooni põhjal). Kindlasti parim DC seni mida mina näinud olen ning eelmise kümnendi üks alahinnatumaid teoseid. Minu jaoks oli see isegi nii hea, et otsustasin selle subclubi jaoks ümber tõlkida (ainus tõlketöö minult).
Kasutaja avatar
P2ppin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 254
Liitunud: 08. Jaanuar 2011, 21:58

PostitusPostitas MNC » 12. Jaanuar 2011, 02:13

Õiget juttu räägid. Muidu hindasin KOH-i näruselt 3/10. DC kisub hinde kuuele punktile.
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

Re: Taevane kuningriik

PostitusPostitas Rain » 31. Märts 2012, 17:12

Kõik nii väga ülistavad seda DC't, et mul tekib juba hea meel, et selle muretsesin. Ma ise küll ei oska seda tavaversiooniga võrrelda, kuna pole viimast näinud, aga siiski tundus see väga vaadatavana ja ega ma midagi erilist halba ka ei oska selle kohta kosta. 8/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 74 külalist