Sherlock Holmes

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Kidd » 20. Jaanuar 2010, 22:59

Mina arvasin, et Holmes on siivas inglise härrasmees, mitte jalaga uksi lahti taguv kaak..... aga see selleks, igatahes kodus oleks ma filmi kinni pannud, igav kokkuvõttes, pool tundi head materiali võib-olla.

4/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas RockabillySarin » 20. Jaanuar 2010, 23:07

Treileris oli ainult plahvatused ja julmad tagumised.
Sherlock Holmes'i austajatel soovitaksite pigem eemale hoida?
RockabillySarin
60000
Kasutaja avatar
RockabillySarin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 226
Liitunud: 06. November 2007, 03:22

PostitusPostitas Highlander » 30. Jaanuar 2010, 02:01

Mulle meeldis väga
8/10
Highlander
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 22
Liitunud: 03. Jaanuar 2010, 00:55

PostitusPostitas Zinera » 31. Jaanuar 2010, 16:00

8/10

Hea film, meeldis. :)
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas jaanusr » 09. Veebruar 2010, 10:50

Meeldis väga: film 9/10, soundtrack 11/10.

Ja subtiitrimeestele ütleks vaid seda, et Fish and chips place`i kohta kala- ja krõpsupood öelda ei ole nüüd kõige õigem.
Kasutaja avatar
jaanusr
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 10
Liitunud: 06. Jaanuar 2010, 14:56
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas MNC » 12. Veebruar 2010, 11:14

Kidd kirjutas:Mina arvasin, et Holmes on siivas inglise härrasmees, mitte jalaga uksi lahti taguv kaak.....


Ei olnud, ta oli ekstsentrik.
Loe raamatud läbi.
Filmide/sarjade järgi võib tõesti arvata, et tegemist on mingise glasseekinnastes esteediga, aga tegelikult oli ta suht kreisi kaader ning vajaduse korral seltskonna kameeleon.

Downey jr. ei olnud minu arust küll parim valik Sherlockit mängima, aga karakter ise oli parim Holmes seiani.

PS. Watson lõi jalaga ukse lahti.

8/10
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

PostitusPostitas Kidd » 12. Veebruar 2010, 12:03

Olen lugenud ja tean, et Holmes oskas poksida, aga see oli mingi hollywoodi märul, mis on inglise poksist väga kaugel. Igatahes point on selles, et minu arvates oli Downey jr. üks halvemaid variante üldse Holmesi kohale.
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas MNC » 12. Veebruar 2010, 12:38

/Olen lugenud ja tean, et Holmes oskas poksida, aga see oli mingi hollywoodi märul, mis on inglise poksist väga kaugel. Igatahes point on selles, et minu arvates oli Downey jr. üks halvemaid variante üldse Holmesi kohale./

Sel juhul tasuks süveneda natuke filmi eelinfosse - ei olnud ju mõtet oodata Richie käe alt traditsioonilist detektiivifilmi, see nagu äksõnkomöödia rohkem.
Samas, ega SH raamatud pole ka tänapäeva mõistes traditsioonilised krimi-detektiivijutud*.

Poksi teemal- Holmes is known for being quick, agile, and effective, and Wing Chun is just that, therefore; suiting him perfectly.

Pärit IMDB-st. Täpsemalt sealt- http://www.imdb.com/title/tt0988045/faq#.2.1.8

Kepivõitlust oskas ka, misiganes see ka poleks. :)

Ehk siis - film ise oli kuidas kellelegi, aga viriseda, et Holmes oli mööda, nagu paljud seda teevad, on ajuvaba.


*Mida mu idiootsusele kalduv klassijuhataja nuuskurilugudeks/nuuskurijuttudeks kutsus - offtopic, aga ma lihtsalt ei saanud märkimata jätta.
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

PostitusPostitas CM-Girl » 08. Märts 2010, 16:41

Huvitav oli näha Holmesi teistsugusena , olen harjunud et ta on hästi korralik , pedant , aga selles filmis oli asi väga vastupidine , pluss tavaliselt Holmesi ma kaklemas pole näinud (vanemates filmides) aga siin ...wooh..superr , kuigi kahtlased löögid olid tal , käelabaga , kummalise mulje jättis väheke.

Absoluutselt hea film !
Klippe nähes mõtlesin et kas Jude law oli õige valik Watsonit mängima , film vaadatud ja ütlen nüüd et Oli õige valik , mõnus ja muhe.Tema ja Holmesi vahelised vestlused olid (Y)
Aegluubis kohad meeldisid ka väga.
Holmesil hea võime pisiasju/detaile märgata, üllatab teisi sellega.

10 !
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas PisikeK2tuu » 27. Märts 2010, 16:03

selline normaalne , kuid nagu midagi erilist ka mitte . Arvan , et midagi jäi tõesti puudu .

5/10
PisikeK2tuu
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 30
Liitunud: 27. Märts 2010, 15:16

PostitusPostitas LauraOlen » 03. Aprill 2010, 23:49

Seda filmi oleks ma küll pidanud varem nägema.
Robert Downey Jr oli Sherlock Holmes'is hawt, ning huumor+kiire tempo meeldis ka.
Hindeks 9/10
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Rain » 27. Mai 2010, 22:19

Film meeldis. Positiivne oli kindlasti see, et filmis oli alati tunda huumorit. Paljud siin räägivad soundtrackist, mina küll ei mäleta sellest mitte midagi, nagu ei olekski kuulnud seda või ei pannud tähele. : ) Filmist: Tegelikult see Sherlocki juhtum ei olnudki põhiline, mis filmi heaks tegi, heaks tegi filmi see tegevustik, mis oli suht kaasahaarav ja huumoririkas.
8/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Peterzel » 19. Oktoober 2010, 00:54

Filmi stiil ja ülesehitus oli liiga ulme ja ei sobinud minu arvates 19-sajandi Londoniga kokku. Ka lavastus oli liiga sageli liiga arvutiga joonistatud. Liiga palju keskenduti ninade veriseks löömisele, selle asemel, et panna rõhku asjadele, mis eristavad Holmes'i Rambost, st näidata ainulaadset, originaalset, leidlikku ja kavalat Holmes'i. No hea küll - selline oli ta filmis ka, aga poksiga liialdati selgelt. Samuti oli kontekstist väljas jamesbondiliku kurikaela sissetoomine, kes tahtis maailma muuta (Holmes on detektiiv, mitte maailma päästja!) ning suurejoonelised plahvatused vanas Londonis - režissöör oli ilmselgelt XXI sajandi enesetaputerroristide mõju all. Ehitusjärgus oleva laeva kogemata vette laskmine mõjub aga hoopis nagu teisest žanrist - nagu mõni põhapäevane lastefilm. Kokku pole just eriti stiilne saavutus. Niipalju siis negatiivset vastukaaluks positiivsele: sisu on tegelikult päris huvitav, heas mõttes originaalsustki jätkub, näiteks hauast ülestõusmine jne. R.Downey Jr Holmesi rollis saab ka hästi hakkama (nagu alati). 7/10
Peterzel
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 78
Liitunud: 22. Oktoober 2007, 11:32

PostitusPostitas Dzeiku » 30. November 2010, 19:23

Film oli super, mulle väga meeldis, oli kummaline vaadata Sherlocki teistsugusena :D
ei puudunud ka üldse huumorist!


9/10
Dzeiku
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 32
Liitunud: 23. Aprill 2010, 00:54

PostitusPostitas Ralf » 01. Detsember 2010, 03:45

Ega ma enam mäletagi, mis seal filmis õieti toimus, aga hindeks panin vist 5/10 või 6/10. Midagi erilist ta ei olnud küll. :|
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 97 külalist

cron