Ajaränduri naine

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Ajaränduri naine

PostitusPostitas Zinera » 16. August 2009, 11:34

Ajaränduri naine

The Time Traveler's Wife



"Ajaränduri naine" on samanimelisel romaanil põhinev film, mis räägib ajast sõltumatust armastusest.
Clare (Rachel McAdams) on armastanud Henry't (Eric Bana) terve elu. Ta arvab, et nad on kokku loodud, kuigi ta ei tea, millal nad jälle lahutatakse: Henry on ajarändur - ta on neetud geneetilise anomaaliaga, mis sunnib teda elama muutuvatel ajajoontel, hüpates kontrollimatult edasi ja tagasi oma elus. Olenemata sellest, et Henry anomaalia sunnib armastajad ootamatult üksteisest lahku ükskõik millal, püüab Clare meeleheitlikult elada elu koos oma õige armastatuga.




Täielikku tutvustust loe siit.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Ralf » 17. Veebruar 2010, 13:00

Spoiler :
Kas ma olen ainus, kelle meelest oli ääretult veider, et looted Clare'i emakast ajas minema rändasid? :D


See on vist kõige veidram concept, mida ma (vähemalt) selle aasta filmides näinud olen.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Soprano » 17. Veebruar 2010, 13:51

Spoiler? Ning jah, see oli veider.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Kickflick » 25. Märts 2010, 15:12

Väga ilus, kurb ja hingeminev armastuslugu. Häiris aga see Henry alasti ilmumine kogu aeg igal pool, kuidagi ajuvaba. Samuti ka eelnevalt mainitud veidrus. Muidu annaks 8/10
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Dzeiku » 30. November 2010, 18:25

väga armas, ilus ja tõesti läks hinge, selline huvitav kaa. mulle meeldis

8/10
Dzeiku
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 32
Liitunud: 23. Aprill 2010, 00:54

PostitusPostitas Ronet » 10. Veebruar 2011, 07:11

Aastaarvud oleks võinud hüpete vahel ekraanile ilmuda. Stoori ise oli täitsa kena. 'The Jacket' tegi seda paremini tho.
Spoiler :
oleks imalamat lõppu tahtnud isegi

7/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Re:

PostitusPostitas Pixie » 11. November 2012, 17:27

Tavapärasest hoopis erinevam lähenemine ajas rändamisele, mis tekitas unikaalseid probleeme Henry ja Clare'i vahel. Lugu oli samaaegselt armas ja kurb. Seal, kus teie nägite kummalisust, hoidsin mina pisaraid tagasi. Veel vähem segas nekkid Eric Bana. :P Film pani kaasa mõtlema, kuidas suudaks antud elu taluda esialgu Clare'i ja hiljem ka Henry asemel. Alguses tundus nendevaheline suhte arenemine imelik, asi oli põhimõtteliselt paika määratud ning otsustamisvõimalust justkui nagu polekski. Erinevas vanuses karakterite kujutamist tehti hästi.

Soprano kirjutas:Spoiler?

Jah!

Spoiler :
Spoilerdati loodete olemasolu, nende arvukus ning enamuste saatus. Not cool.

Mainisin, et Henry jt vanust rõhutati kenasti ja kuigi meeldis erinevatel ajahetkedel sattusid kokku teistelt ajaperioodidelt... inimesed... tundus see kohati ebaloomulik. Samas, nagu Clare ütles - 'It's not like I cheated on you'. Raske oli mitte kaasa tunda nähes, kuidas Henry teadis oma lähenevast lõpust ning sellest hoolimata üritas jätkata (suhteliselt) normaalset pereelu. Ja see tipnes muidugi haavata saamise asukohta näitamisega. Tulevikku külastava Henry kohtamine oli meeldiv üllatus ja ei muutnud lõppu nii läilaks nagu olin kartunud.


Ilus film. :) 10/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 173 külalist