Saag VI

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Ralf » 29. Oktoober 2009, 18:54

Risko kirjutas:
Ralf kirjutas:
Risko kirjutas:Mina lähen. 50.- kõigest :P

Mis koht?


Üpris hilja sain jaole nii et mitte kõige parem - viies rida 17/18.

Hah, sa pead filmi üle mu kolu vahtima. Mul kolmas rida (!!) 16-17.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Ralf » 31. Oktoober 2009, 20:53

Kõigepealt tasub kindlasti öelda, et minu meelest oleks pidanud sellele saagale juba ammu punkti panema, kuna sündmuste kulgemine on juba pikemat aega kergelt ebaloogiline, aga kuues osa oli individuaalses mõistes igati mõnus. Kindlasti tuli kasuks režissöörivahetus, sest kui David Hackl'i lavastus meenutas pigem süngemat krimkat, siis Greutert pani täie rauaga ja mõne kohe peal tagus süda päris kiiresti. Loodetavasti on tema ka järgmise osa juhtpuldis. Lõksud olid üllataval kombel isegi päris originaalsed. Väga meeldis koht, kus Williami assistent talle käsisaega kallale läks. Lõpp ei olnud just šokeerivalt ootamatu, kuid rikkalik nii Hoffmani kui ka Williami ja tema mängu poolest, ühesõnaga mitmetahuline ja üldjoones rahuldustpakkuv. Minu silmis parem, kui neljas ja viies osa. Neljandas oli gore-faktor liiga kõrgel ja mäng, millele viiendas keskenduti, ei omanud "Saw" universumi ja selle pöörete ja arengu suhtes peaaegu mingit tähtsust.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 16. November 2009, 11:13

Pole õrna aimugi miks, kuid ma läksin kinost välja mõeldes, et see oli ju täiesti normaalne film. Pole üldse eriti saaga fänn (va. esimene osa) aga see oli vaata et kõige normaalsem ülejäänutest. Hirmus mõeldagi, mis edasi hakkab juhtuma...
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas HEllseeker » 29. November 2009, 11:57

Niii, nüüd on ära nähtud. Vast üks parimaid saagas, Kolmas loomulikult parim. Üht-teist originaalselt, happestseen lõpus oli vägagi rõve, kuigi oleks võinud rohkem näidata.
Igatahes, ootan VII osa. ;)
"Why don't things fall up?" Kelly Bundy "Married with Children"
Kasutaja avatar
HEllseeker
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 264
Liitunud: 21. Juuli 2007, 17:06
Asukoht: Roela

PostitusPostitas Malcolm » 29. November 2009, 15:03

Esimene osa oli mõtestatud ja mõjuv. Järjed ja kogu kaasnev krempel on moraalselt jälestusväärne.
Kasutaja avatar
Malcolm
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 111
Liitunud: 06. November 2009, 15:14

PostitusPostitas Ralf » 28. Aprill 2010, 01:47

'Saw 7' To Finally Bring Back Cary Elwes for Dr. Gordon Answers

As a deadly battle rages over Jigsaw’s brutal legacy, a group of Jigsaw survivors gathers to seek the support of self-help guru and fellow survivor Bobby Dagen, a man whose own dark secrets unleash a new wave of terror…

The first theatrical feature to be shot exclusively on the cutting-edge SI-3D digital camera system, SAW VII 3-D brings the horrifying games of Jigsaw to life like never before.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas snufffy » 08. Mai 2010, 21:56

mõni koht oli ikka päris jube . Muidu film ise oli hea . Ootan samuti VII osa , ei tea kas see jääks siis viimaseks osaks või on neid veel tulemas?

Annaks 7,5/10
Kasutaja avatar
snufffy
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 491
Liitunud: 02. Aprill 2010, 15:17

Re: Saag VI

PostitusPostitas Rasmus » 31. Oktoober 2017, 22:03

Tõsiselt raske seda seeriat graspida. Absull ei tahaks uuesti vaadata neid filme, aga paratamatult ei suuda esimese korraga kõigele pihta saada, eriti kui toimuvat pidevalt ümber kirjutatakse ja laiendatakse. 6-7/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 81 külalist

cron