Avatar

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas kbong » 11. Detsember 2009, 16:45

Mäletan, et vaatasin kunagi selle filmi trailerit ja imestasin, et miks sellist jama haipida on tarvis, niiet saan täitsa MNC põhimõtetest aru. Siis aga tuli päev, kui Plaza väikese 15-minutilise eelvaate korraldasd ja sain n-ö maitse suhu. Arvata on, et ega sealt sisust midagi oodata ei maksa (keegi vist siin mainis, et Cameron kirjutas selle kümme aastat tagas, kui ulmefilmi-maastikul hoopis teised tuuled puhusid) aga see 3D vaatepilt oli küll täitsa huvitav kogemus. Lähengi filmi vaatama puhtalt nende emotsioonide pärast. Samas loodan, et sellised filmid nüüd igapäevaseks ei muutu, sest niimoodi kaotaks nad ka selle vau-efekti.
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 11. Detsember 2009, 17:15

Adam Quigley kirjutas:Avatar: Visually stunning. Awe-inspiring CGI. Dialogue and characters still suck. ...In other words, exactly what I said at Comic-Con.

http://twitter.com/alwayswatching/statuses/6558720080


Brendon Connelly kirjutas:Q - Is Avatar Teh Best Film Evah?

A - Don’t be bloody ridiculous. It’s not even the best film of the year. Of course, there’s been at least 20 must-see films this year, I’d reckon, and this is definitely one of them and one of the “mustest sees” too. If you’re anything like me, you’ll want to see it a few times in the cinema. I’m glad you didn’t ask me what I’d score it out of ten.

Q - What would you score the film out of 10?

A - Argh! Okay… jeez… let’s say… phew… 8.

http://www.slashfilm.com/2009/12/11/bre ... meets-faq/
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas eerik » 11. Detsember 2009, 18:43

Nädala pärast samal ajal on mul film igatahes vaadatud - pilet on ostetud.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Ralf » 12. Detsember 2009, 03:40

IGN review:
9/10
click

Pilt

Samas on Rotten Tomatoes' hinnang hetkel kõigest 85%. Mitte kuigi kiiduväärt tulemus.


'Avatar' Exclusive Clip : Making the Bond (click)
FARK YEAAHHH see on nagu Harry Potter ja hobugreifid miinus Harry Potter!!!!

Pilt

Roger Ebertilt maksimumhinne.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas eerik » 12. Detsember 2009, 11:13

Ralf kirjutas:Samas on Rotten Tomatoes' hinnang hetkel kõigest 85%. Mitte kuigi kiiduväärt tulemus.

Pole mõtet praeguse paarikümne arvustuse põhjal järeldusti tegema hakata. Oota parem, millal seal on üle 100 arvustuse. Ja muuseas, ööga on tomatomater tõusnud 91% peale.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas hau » 12. Detsember 2009, 17:29

Räägite nagu 85% oleks 20% vms. See oli juba 15 mindise klipi pealt suht obvioosne, et seal dialoog veits lonkab ja story on ka been there seen that. See eest atmosfäär ja maailm..
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas kyky98 » 12. Detsember 2009, 19:48

igav vilm oli
kyky98
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 19
Liitunud: 05. Mai 2009, 16:17

PostitusPostitas kbong » 12. Detsember 2009, 20:34

kyky98 kirjutas:igav vilm oli


:D
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas KikuPrintsess » 12. Detsember 2009, 21:19

Ootan v2ga-v2ga!! Mu vend ostis enda pileti juba 2ra, peaks ruttu sama tegema.
Kasutaja avatar
KikuPrintsess
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 9
Liitunud: 12. Detsember 2009, 21:06

PostitusPostitas Spellbound » 12. Detsember 2009, 22:06

Mis täna on mingi identiteedivahetuse päev või?

Nägin täna esimest korda trailerit ka kinos. Traileri lõppedes tekkis tahtmine plaksutada, nii hea oli :))
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Defka » 13. Detsember 2009, 02:06

Ma olen treilerit umbes 250 korda näinud, ikka meeldib :). Tõenäoliselt vaatan seda filmi 2-3 korda.
Kasutaja avatar
Defka
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 161
Liitunud: 19. November 2009, 18:29

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 13. Detsember 2009, 19:42

tunnistan ausalt, et esimese lühikese treila nägemise järel oli kerge pettumus. isegi ei tea, mida ootasin. Inceptioni teaser tuli ka suht samal ajal ja see omas täielikult. Ülejäänud treilad on ikka olnud head ja tegelt ma pole kordagi mõelnud, et see film võiks väga ebaõnnestuda minu silmis. Reedeks piletid olemas ja still cannot wait 8)
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas MNC » 14. Detsember 2009, 10:42

Olin mõnda aega kontaktivõimetu ja seda puhtalt tänu Metsavana omapärastele arusaamistele seltskonnaõhtutest.


DaydreamDiamond
njaaa, tore, et sa mulle selle listi seia pastesid, aga point on selles, et milline neist filmidest CGi-l baseeruv on ?
Ja pealegi on Cameroni vastutusel või kaasosalusel ka jämedat si*ta kinodesse lennanud.
Nõme poliitika, et kui treiler meeldib siis mainime ain't õnnestumisi ja kui ei meeldi, siis vehime True Lies-i posteriga (Mina keeldun seda filmi Alienside jms. kõrvale asetamast)
Muuseas True Lies-i käisin tänu vingele treilerile kunagi kinos vaatamas- õudne solk ja vanahärra võiks üle saada, oma perverssest kiindumusest Tsjernomõrdini suunal.

Soprano on valmis iga uue filmi nägemise nimel, endal munad maha lõikama.
Et tema puhul on see Avatari kiim suh't mõistetav. Arvatavasti on tal ka blogipost juba enam vähem valmis kirjutatud ja draftina olemas.

Kbong
Siis kui Cam selle kirjutas, olid filmimaailmas veel Dances with wolves-i järellainetused.
Selle tõttu ei tundu ka indiaanifilmile omane stsenaarium väga üllatav. :)) :))

Kinnimakstud või maksmata kriitikute ja igasugu muude tegelaste orgasmijärgsed/eelsed pläustid huvitavad mind suh't vähe ja ennem - kui üldse - küsin mõne tuttava arvamust, kelle maitse on kas minuga sarnane või kardinaalselt vastupidine...

Ette läbikukkunud selle pärast, et 3D on ikkagi lapsekingades ja selleks, et tegelased väga lamba moodi välja ei näeks ja üksikasjad silma ei torkaks, peab neid pidevas liikumises hoidma.
Algu's olin isegi huvitatud kuna liikusid jutud uuest lähenemisest ja uutest progedest, mis pidid CGI palju ilmekamaks ja realistlikumaks tegema, aga kui esimene treiler silmade ette visati, siis vaatas sealt vastu täpselt sama kummikräpp nagu Beowulfis ning ainuke erinevus oli see, et kogukupatus oli miljon korda värvilisem.
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

PostitusPostitas Kidd » 14. Detsember 2009, 10:56

MNC kirjutas:3D on ikkagi lapsekingades ja selleks, et tegelased väga lamba moodi välja ei näeks ja üksikasjad silma ei torkaks, peab neid pidevas liikumises hoidma.

Algu's olin isegi huvitatud kuna liikusid jutud uuest lähenemisest ja uutest progedest, mis pidid CGI palju ilmekamaks ja realistlikumaks tegema, aga kui esimene treiler silmade ette visati, siis vaatas sealt vastu täpselt sama kummikräpp nagu Beowulfis ning ainuke erinevus oli see, et kogukupatus oli miljon korda värvilisem.


Täiesti nõus :)) Ei oskaks isegi paremini öelda.
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas villy34 » 14. Detsember 2009, 14:17

Ei tea mida tuleks teha või kuhu pöörduda, et Tartusse 3D lõpuks jõuaks. No et vähemalt mingit inffigi selle kohta saaks. Et kas üldse tulebki kunagi. Praegu diskrimineeritakse ikka jämedalt.
villy34
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 34
Liitunud: 05. November 2009, 15:51

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 127 külalist