Avatar

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas eerik » 27. November 2009, 17:20

Forum Cinemas alustas piletite eelmüüki.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 27. November 2009, 18:41

Olemas! 8)
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Soprano » 29. November 2009, 06:06

10-minutiline huvitav featurette http://www.youtube.com/watch?v=XaHYSJd2L0Q
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Hülss » 30. November 2009, 03:25

Ma võtan väikese sammu tagasi, sest sel artiklil on päris õigustatud seisukoht...
http://gawker.com/5411346/the-mounting- ... uck-part-1
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas ingrids » 30. November 2009, 15:22

ka Cinamon alustab täna eelmüügiga (vähemalt Tartus) ja eellinastus samuti 17.12, ise loodan kontrollikal juba ära näha:P 3D-na muidugi siis ei näe kahjuks. aga kardan, et 165 min 3D-na on minu jaoks nagunii liiga palju. keegi muidu teab, kuna Ekraanil 3D valmis saab?
Kasutaja avatar
ingrids
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 165
Liitunud: 15. Märts 2009, 13:17

PostitusPostitas Zinera » 05. Detsember 2009, 09:54

Bones 5x09 mässavad tegelased, et saada Avatarile pileteid. "It's not just a movie", "it's not another space movie" on teemas. :)) :)) :))
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Spellbound » 07. Detsember 2009, 14:50

Järjekordne featurette , mis lahkab natuke rohkem sisu, kui seda siiani on tehtud
The story is so original and epic - lohutav mõte.
Maailm= vapustav
Efektid=vapustavad
Motion Capture= lihtsalt ilus
Sisu= Võib olla hea, aga trailerites, klippides ja Avatari päeval kostunud dialoogid palju ei lubanud. Loodan, et eksin.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 08. Detsember 2009, 12:19

ee...mina näiteks kahtlen tõsiselt, et stoori midagi väga eepilist ja ülioriginaalset tuleb.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Hülss » 08. Detsember 2009, 12:37

Kas lähete Plaza'sse või Cinamoni vaatama ?

Ma ei tea kas Cinamonis on see 4 inimese soodustus igale filmile, aga uuem tehnika ja, foorumi kommentaaride järgi, parem heli tõmbab 18ndal Solarise poole.

Kas Solarises on keegi midagi 3Dna vaatamas käinud ?
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Jolt » 08. Detsember 2009, 13:42

DaydreamDiamond kirjutas:ee...mina näiteks kahtlen tõsiselt, et stoori midagi väga eepilist ja ülioriginaalset tuleb.


Inimesed rändavad kuhugile 4,4 valgusaasta kaugusele, et võidelda mingi tähesüsteemi gaasihiiglase kuul täiesti teises ökosüsteemis kohalike asukatega. Sci-fi lahingus a'la Cameron, kus lisaks liikidevahelisele vastasseisule põrkuvad ka maailmavaated. Kuidas see on midagi muud, kui eepiline lugu?

Ülima originaalsuse osas - see pole adaptsioon mingist varasemalt teadatuntud raamatust (kuigi selle kohta oli üks rohkem kõmuline, kui sisuline uudis)/koomiksist/arvutimängust/lauamängust/tõestisündinud loole ega uusversioon mingile varasemale filmile/sarjale/animatsioonile ega isegi täispikaks filmiks kasvatatud lühifilm.
Võta ka arvesse, et Cameron kirjutas Avatari 14 aastat tagasi. Aktsepteerin igati vastuargumenti, et ta oleks pidanud lisaks tolmu pühkimisele ka sisu veidi värskendama, kuid ei mina ega sina tea vist, kas ta seda ka tegi. Lugu ka selles, et see stsenaarium on ammu ringiliikunud ja 14 aasta jooksul on selle kohta ehk mingeid elemente teistesse filmidesse imbunud. Stuudiotel on juba ammugi teadatuntud komme vorpida sarnase teemaga filme samal ajal, et lõigata kasu mingist hetkehuvist. Võibolla oli Avatar mingis ulatuses katalüsaatoriks ntks Distric 9'i rahastamisel.
Tänapäevaste filmistandardite järgi ja Hollywoodi loogika kohaselt on see ülimalt originaalne lugu ja raskesti reklaamitav veel pealegi.

Igal intelligentsel kinovaatajal on selle filmi flop 'i puhul kaotada vähemalt sama palju kui Cameron'l. Üks asjalik arutlus sel teemal, kuigi minu arvates läheb kutt ikkagi veidi liiale ka. Ei usu, et vaid üks film võiks täielikult päästa või lõplikult hukutada kõik originaalse sisuga stuudiofilmid. Argumendiks emma-kumma hoiaku poolt saab see aga küll.


Ma näen, et mõned ajavad siin kiitusega pilli lõhki ka. Minulgi on teatud kahtlusi Avatari kvaliteedi osas, aga hoidkem positiivset meelt!


Hülss kirjutas:Kas lähete Plaza'sse või Cinamoni vaatama ?

Ise lähen Plazasse, 45 kroonine pilet (mis juba ammugi broneeritud) on piisavaks plussiks.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas LiveForThis » 08. Detsember 2009, 16:50

Jolt kirjutas:Ma näen, et mõned ajavad siin kiitusega pilli lõhki ka. Minulgi on teatud kahtlusi Avatari kvaliteedi osas, aga hoidkem positiivset meelt!


Kui sa minule vihjasid, siis oled minust valesti aru saanud ;-)

Aga tollel Moviepreviewcritic`ul on täiesti õigustatud vaatepunkt, miks Avatari oodata ja sellest liiga palju rääkida. Samas ei saa mööda vaadata ka asjaolust, et imeilus kest võib olla seest pooltühi ja ei anna sellist tulemust, mida talt oodatakse.
Cameron on oma ala meister ja ma tõesti loodan, et ta saab/sai hakkama.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 08. Detsember 2009, 16:58

Hülss kirjutas:Kas lähete Plaza'sse või Cinamoni vaatama ?

Läheksin Plaza "Feel the Difference" eellinastusele, aga see ei sobi ajaliselt. Kui 18. vaatama jõuan siis ilmselt valin selle, mis ajaliselt paremini sobib.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 08. Detsember 2009, 17:48

Okei, lendavad kaugele Pandorale ja kõik see nii eepiline aga kas bottom line pole mitte:
mees imbub Na'vi'de keskkonda nö. "undercover"'ina. Sõbruneb seal neiuga. mees leiab, et inimeste plaanid on pahad ja läheb teisele poolele üle. Loomulikult on nii inimeste kui ka Na'vide poole peal nii "häid kui ka "halbu".

Don't get me wrong - ma ootan seda filmi väga ja ma olen enam kui kindel, et J. Cameron ei vea alt kuivõrd vend on välja mõelnud oma maailma (alustades mikroobidest lõpetades kultuuri ja keelega) ja me kõik tema tema eelnevaid töid. Kuid plot kui selline ei tundu olevat midagi revolutsioonilist. (Samas, filmi ei ole näinud meist vist kumbki (?) niiet suht mõttetu vaidlus tegelikult).

Ise lähen 18. detsembril CC'sse. Pole üldse aimugi, kuidas cc's 3D on. Loodan, et ei teinud väga halba valikut.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Jolt » 08. Detsember 2009, 18:02

Keeruline. Segad asju, mis minu silmis kokku ei käi.

Loodetavasti seletasin originaalsuse teema piisavalt põhjalikult ära, ehk viitsisid isegi vaadata toda video, kus sisuliselt sama arutuluskäik. Originaalne on see lugu siis nö suhteliselt. Põhineb originaalsel mõttel jadajada.

Eepilisus tuleb asja mastaapsusest ja kui täiesti uue kultuuri ning ökosüsteemi loomisest jääb väheks, siis ma ei teagi, et mis on eepiline.

Plot ei olegi revolutsiooniline. Mina pole iial seda väitnud ega arvanud. Ma ei tea, kust see arvamus pärineb. Ise neid featurette ei vaata, tahan maksimaalselt värskena filmi nautida. Väga paljud lood taanduvad lihtsustades mudelitele, mis kirja pandud juba Shakespeare'i aegu ning loodud ehk varemgi.
Revolutsiooniline on tehnoloogia, mida filmimisel kasutatud. See on selge. Lisaks sellele lubatakse seninägematult realistlikke arvutiefekte. Täiesti adekvaatse hinnangu andmiseks peab neid nägema 3D's, nii et siin oleme tõesti olukorras, kus tuleb oodata linastuseni.

Mina isiklikult ei arva nagu tegu oleks mõttetu vaidlusega, nii et see hinnang on veidi kurvastav.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Spellbound » 08. Detsember 2009, 18:41

Ükski vaidlus pole mõttetu senikaua kuni jätkub vaidlejaid. Kõik mis me arvame Avatari sisust ja tegelastest võib muutuda, sest film vaatamine on alles ees. Sisukirjeldus on üks asi ja sellest osade näitamine kuskil klippides teine, aga üldpilti sellest siiski kokku ei saa. Me ei tea tea täpselt kui mitmekihiliseks Cameron on otsustanud minna, aga mida me teame on see, et Cameron üllatab alati. Samas pikka aega seisnud valmiskirjutatud stsenaarium vananeb, kuigi jällegi me ei tea kui palju muutusi on Cameron selle aja jooksul teinud ja kas ka väga olulisi. Ma kahtlen, et Cameron tahab luua oma kõige oodatuma filmi üksnes ühe suure vapustava mitmetasandilise efektina. Midagi siin pinna alla peitub, aga kas see ka ennast tõestab, näeme varsti.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 117 külalist