Kurjategija

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Kurjategija

PostitusPostitas Rain » 15. Juuli 2009, 22:59

Kurjategija

Felon



Wade Porter (Stephen Dorff) on tavaline pereinimene, kes naudib koos oma tüdruksõbra ja pojaga täiuslikku pereelu, neil on kena maja, neil on oma enda firma ja peagi helisevad ka pulmakellad. Kuid terve see unelmatemullike lõhkeb neil, kui Wade läheb vangi varga tapmise eest, kes oli nende majja sisse murdnud. Kohtus pakub kohtunik talle kokkulepet: 3 aastat leebe reziimiga vanglas, Wade võtab pakkumise vastu. Kuid vanglas toimub temaga üks intsident, mille tagajärjel saadetakse teda leebe reziimi asemel hoopis range reziimiga vanglasse.



Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Zinera » 29. Juuli 2009, 22:10

Tüüpiline vanglafilm, milles on siiski mingit vürtsi, mis teeb asja päris heaks. Panin hindeks 8/10, sest mulle see meeldis ja vaataks veelgi
;-)
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Rain » 12. September 2009, 22:31

Väga hea oli, ma küll ei ütleks, et see oleks tüüpiline vanglafilm, vastupidi just. Filmi tegijad on asjasse ikka südamega suhtunud ja on meisterdanud kokku ikka päris hea filmi. :P
9/10

EDIT: Juubel, 900. postitus. :)
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Loop » 26. August 2010, 11:15

kõva film raisk
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

PostitusPostitas Peterzel » 10. Oktoober 2010, 22:37

Film oli üldiselt heatasemeline, aga millegipärast oli kohati tunne nagu vaataks teleseriaali. Ei saagi aru, kas oli kaameratöö iseloomulik telefilmidele (liiga "puhas" ja lavastuslik) või ei olnud filmi taotluslik sügavus minu jaoks siiras. Ei ole kahjuks teleseriaalide fänn ja 1 punkt läks seetõttu alla. 7,5/10
Peterzel
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 78
Liitunud: 22. Oktoober 2007, 11:32

PostitusPostitas Loop » 11. Oktoober 2010, 15:03

siiani üks kõige ägedamaid filme mis ma näinud olen , seda võib lihtsalt elu lõpuni vahtida , ei teagi kui palju kordi seda nähtud on , huvitav , et siin filmiveebis sellest teosest väga ei räägita .
aga krt jah , film algab , kestab , ja lõppeb PERFEKTSELT , patt oleks alla 10ne sellele anda.

soovitan kõigile kes tahavad *head* filmi näha
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

PostitusPostitas Ralf » 22. Detsember 2010, 16:36

Pakuti värskendavat vaadet vangistusele (kuidas kinniistuja pere kannatama peab, samal ajal kui mees ise vanglas on), kuid üldiselt jäi puiseks ja kippus end kordama. Val Kilmer oli kõva.

5/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 111 külalist

cron