Terminaator 2: Kohtupäev

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Terminaator 2: Kohtupäev

PostitusPostitas Cochrane » 22. Aprill 2005, 21:28

Terminaator 2: Kohtupäev
Terminator 2: Judgment Day

Kümme aastat tagasi hävitas Sarah Connor (Linda Hamilton) esimese terminaatori. Nüüd saabub teine, samasugune tapamasin (Arnold Schwarzenegger). Kuid seekordse versiooni ülesandeks on peatada veelgi surmavam terminaator T-1000 (Robert Patrick), kes on saadetud tapma nüüdseks teismeliseikka jõudnud tulevast inimeste vastupanuliikumise juhti, John Connorit (Edward Furlong). Sarah, John ja Terminaator lähevad peatama teadlast (Joe Morton), kes tegeleb Skynet süsteemi ja selle allüksuste arendamisega.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas ringooo » 28. November 2005, 18:33

Schwarzeneggeri parim film.
Samamoodi ka terminaaotri trioloogiast kõige parem.
Soovitan kindlasti;).
Suht klassika :D
Kasutaja avatar
ringooo
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 635
Liitunud: 12. November 2005, 22:23
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas verontsike » 27. Veebruar 2006, 23:24

Arnold (L) :D
verontsike
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 10
Liitunud: 27. Veebruar 2006, 22:52

PostitusPostitas lostinthemist » 27. Veebruar 2006, 23:40

ringooo kirjutas:Schwarzeneggeri parim film.
Samamoodi ka terminaaotri trioloogiast kõige parem.
Soovitan kindlasti;).
Suht klassika :D


Minu meelest kolmas osa on parim... vist.
Ja inglise keelne tiitel on minu meelest valesti kirjutatud, peaks olema Judgement vms.

Igatahes olen filmi näinud ja see on tõepoolest hea. Esimest osa pole siiani veel näinud. 8/10
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas JigSaw » 02. Mai 2006, 12:49

http://www.imdb.com/title/tt0103064/trivia
Filmiti hulganisti materjali, aga kino filmile(ja isegi DC-le)jäi vähe.
Film ise triloogia parim. Enda poolt annaks 10/10, kuna ükskord vaatasin filmi 2 kord järjest ja ikka ära ei tüüdanud. See on märk heast filmist.
Change one thing, change everything.
(Muudad Ãŧhe asja, muudad kÃĩik)..."The Butterfly Effect"
JigSaw
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 311
Liitunud: 21. Jaanuar 2006, 20:13

PostitusPostitas CyberRax » 21. Mai 2006, 18:17

Tõesti, triloogia tugevaim osa. Ka kuulub nende väheste järgede hulka mis originaalist paremad on. Üksainus suur action algusest lõpuni välja. Ning kannatab ilusasti ka mitme(kümne)kordset vaatamist. 9/10
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kahn19 » 09. September 2006, 11:35

Ainuke film kus on Robert Patrick oma osaga hästi hakkama saanud film ise 8/10p
Kasutaja avatar
Kahn19
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 447
Liitunud: 27. Mai 2006, 03:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas d33m0n » 09. September 2006, 16:19

Film on väga hea, kuigi juba ajast ja arust. Kes pole vaadanud see vaadaku ikka ära 8)
kui kokku saame, siis kirjutame
Kasutaja avatar
d33m0n
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 367
Liitunud: 27. Jaanuar 2005, 16:48
Asukoht: -=filmilindil=-

PostitusPostitas Ralf » 17. September 2006, 00:20

Ulmeklassika, ja (nagu ennegi mainitud) triloogia parim osa ka. Näitlejatööd kõik head (alates Ahnuldist endast lõpetades Hamiltoniga), tulistamist ja märulit jagub viimase hingetõmbeni ja T2 poolt pakutavad kaks tundi jätavad iga maitsega inimese kindlalt rahule. Director's Cut on veel eriti tähelepanuväärne.

8/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas helenike86 » 24. Jaanuar 2007, 00:10

AvP_75 kirjutas:
ringooo kirjutas:Schwarzeneggeri parim film.
Samamoodi ka terminaaotri trioloogiast kõige parem.
Soovitan kindlasti;).
Suht klassika :D


Minu meelest kolmas osa on parim... vist.
Ja inglise keelne tiitel on minu meelest valesti kirjutatud, peaks olema Judgement vms.

Igatahes olen filmi näinud ja see on tõepoolest hea. Esimest osa pole siiani veel näinud. 8/10


Ei ole valesti kirjutatud!
helenike86
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 16. Jaanuar 2007, 22:44

PostitusPostitas kigents » 24. Jaanuar 2007, 19:32

hea film:D
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 741
Liitunud: 02. Jaanuar 2007, 17:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Hea Aasta » 07. Aprill 2007, 07:53

Väga hea film. Parim Terminaatori triloogias kindlasti. Leidub piisavalt actionit, kuid mingil määral ka komöödiat ja tundeid. Lõpp on sellel filmil eriti hästi välja kukkunud. :)
10/10

Kui midagi negatiivset leida, siis ütleks ainult, et minu arust oli T1000 (Arnoldi tookordne vastane siis) ebareaalne. Selles mõttes nagu oleks ta koosnenud ainult sulametallist ja mittemillestki muust. :?
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas Spellbound » 04. Juuni 2009, 23:49

10/10 Filmi vaadates ei teki tunnet, et see oleks valminud aastal 1991, pigem 1994 vms. Cameron sai vist nägemuse tulevikust ning siis pani selle kirja 8)
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 12. Veebruar 2010, 19:52

Surematu ulmemärul, millel on heldelt ja rikkalikult pauke, plahvatusi ning südant. Kaks ja pool tundi tempokat märulit, mis ei anna hetke hinge tõmbamisekski, hästi läbi mõeldud mitmekülgne lugu, huvitavad tegelased ja oma aja kohta fantastilised eriefektid. Draamaelement ei ole nämmatatud ning isegi päris mõjuv. Aga soovitaks T2-neitsil vaadata esmalt pigem tavaversiooni, sest sealt puudub (minu mäletamist mööda) natuke liiga seebilik Sarah Connori unenägu Kyle Reese'ist ja stseen, kus John õpetab T-800' naeratama. Ja kui Arnold filmis juba kord M79 granaadiheitja pihku saab, siis pole orgasm enam kuigi kaugel, ehkki mina olen niisuguse joovastuse saavutanud juba selleks ajaks, kui T-1000 filmi esimese tagaajamisstseeni käigus veoautoga sillalt alla põrutab. Veidi häiris ehk Edward Furlongi veidi pentsik näitlemine, kuid arvestades filmi füüsilist nõudlikkust, oli ta noore Connorina küll vägagi tubli. Ja parim stseen on tegelikult siis, kui Sarah, John ja T-800 on selle hispaanlasest jorsi pleissis ja Sarah narrate'ib järgnevat:

Watching John with the machine, it was suddenly so clear. The terminator wouldn't stop, it would never leave him. It would never hurt him or shout at him or get drunk and hit him or say it was too busy to spend time with him. And it would die to protect him. Of all the would-be fathers that came over the years, this thing, this machine, was the only thing that measured up. In an insane world, it was the sanest choice.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas JazZ- » 15. Veebruar 2010, 17:45

Terminaator 1:
Ralf kirjutas:Khmm, ei saa aru neist inimestest kes teist osa esimesest osast paremaks peavad. Schwarzenegger klappis sünge kurikaelana palju paremini kui mingi hea tegelasena.

Terminaator 2:
Ralf kirjutas:Ulmeklassika, ja (nagu ennegi mainitud) triloogia parim osa ka.

Ralf oli täiega segaduses!

Igatahes, minu jaoks on T1 ja T2 suhteliselt võrdsel tasandil. Kohe kindlasti meeldis mulle Sarah Connor esimeses osas rohkem kui teises, kus ta juba pisut liiga tough oli. Arnold oli nii sünge kurikaela kui ka mingi hea tegelasena WIN.
Ralf kirjutas:Aga soovitaks T2-neitsil vaadata esmalt pigem tavaversiooni, sest sealt puudub (minu mäletamist mööda) natuke liiga seebilik Sarah Connori unenägu Kyle Reese'ist ja stseen, kus John õpetab T-800' naeratama.

Negative! See naeratamisstseen oli imo väga naljakas.

Ja oma pika ja sisuka jutu kokkuvõtteks võiksin öelda, et minu arvates on nii T1 kui ka T2 näol tegemist praktiliselt perfektse filmiga, milles on olemas kõik, mis ühe filmi heaks teeb- romance, action, huumor (kuigi võimalik, et- eriti just esimese osa puhul- alati isegi mitte taotuslik), mõned parajalt deep'id laused ja loomulikult Arnold.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 125 külalist

cron