Paranoid Park

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Paranoid Park

PostitusPostitas eerik » 02. Juuli 2009, 01:58

Paranoid Park

Paranoid Park



16-aastane rulataja Alex on uje teismeline, keda pealtnäha ei huvita vanemate lahutus, koolielu ega ka kena sõbratar. Teda köidab salapärase rulapargi Paranoid Park asukate anarhistlik ja pungilik vabadus. Pargi lähedal saab õudsel kombel surma turvamees. Ühtäkki kutsutakse Alex politseiuurija jutule. Kas turvamehe surm oli õnnetus või mõrv? Missuguse kuriteo Alex toime pani? Kas ta on seotud turvamehe surmaga?
Alexi otsus vaikida toob kaasa painava süütunde ja rängad siseheitlused.
Film põhineb Blake Nelsoni samanimelisel romaanil.

http://www.kino.ee



Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Paranoid Park

PostitusPostitas Loop » 13. November 2011, 23:23

selline pask lihtsalt . Põhimõtteliselt terve see... ah ma ei hakka oma aega siin raiskama sellise sita iseloomustamisega . 1/10 oleks kompliment sellele SAASTALE !!! , mina seda komplimenti tegema ei hakka .
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Paranoid Park

PostitusPostitas Sten » 13. November 2011, 23:31

loop.. ma juba igatsesin sind :))
Räägi lähemalt natukene, mis ikkagi filmi juures häiriv oli, et sa nii endast väljas nüüd? Ilmselgelt, ei viitsi ma ise seda üle kaeda
Kasutaja avatar
Sten
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 516
Liitunud: 12. September 2010, 20:48

Re: Paranoid Park

PostitusPostitas Loop » 13. November 2011, 23:47

jou jah :D , no eks ma võin ju maailma parandada sellest filmist rääkides lühidalt.
film käib (10 minutit aegluubis filmiseis) midagi igavat juhtub (10 minutit aegluubis filmiseis) midagi igavat juhtub , peategelane kõnnib kusagilt kuhugi(10 minutit aegluubis filmiseis) ei mitte mingisugust karakterite arendust ei ole seost algus sitt , keskel sitt , lõpp sitt . ühendada neid ka võimalik ei ole...
väike näide : vana vahib dušši all ja 10 minutit on meil võimalik vaadata kuidas vesi talle pähe kallab .
Filmi keskel ma ütlesin sõbrale et *väheamlt on siin soe* ja parim koht filmis oli see kui ma kusele läksin .
NB! mitte mingil juhul vaadata ! , siin viljandis männimäe puhkekeskuses näidati seda ...seal ei ole kunagi eriti midagi mahedat , ma kaks korda käinud , pidevalt on seal kavas kas mingi lope de vega või ookeanimaailm hah , aga film mida ma enne seda filmi seal vaatamas kunagi käisin oli lincoln lawyer ja see oli hea .
mmmmmmmmmmmmm kui tahad milleski pettuda ja enda peale ajaraiskamise pärast vihane olla siis see film on sulle ;)

head mitte vaatamist kõigile !
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 25 külalist

cron