Lend 666

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Lend 666

PostitusPostitas Rain » 25. Juuni 2009, 21:41

Lend 666
Iron Maiden: Flight 666 (2009)

Film jälgib Iron Maideni tegevust nende 2008. aasta alguses alanud tuuril "Somewhere Back in Time Tour". Kaamera filmis igalt poolt, ka tuurilennukis nimega "Ed Force One", mille piloodiks oli bändi laulja Bruce Dickinson.

Ülevaate lisas: _eesti999_

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Iron Maiden: Flight 666

PostitusPostitas JazZ- » 20. Juuni 2018, 15:14

Veidi pettusin, kuna lootsin peale live-esituste natuke mingeid intervjuusid ka näha ja ehk Bruce'i piloodikarjääristki pisut rohkem insight'i saada, aga see osa piirdus küll lihtsalt kaugvaadetega Ed Force One'ist. "Mis sa bitch'id, teadsid ju, et see on kontsertfilm, mitte mingi eluloodraama," mõtlete te nüüd kahtlemata. Jah, teadsin küll, aga kuna Roger Waters leidis oma kontsertfilmis küll aega isa haual nutmas käia, siis lootsin, et ehk mahuvad siingi etteastete vahele ka mõned instrumentaalsaateta sõnad. Samas jälle oli suur rõõm saada kinnitust, et Iron Maideni Eestis stardipaugu saanud tuur on tõenäolisemalt üks eepilisematest (või vähemalt läbimõeldumatest), mis nad iial teinud on. Tõsi, Ladina-Ameerika 10 ruutkilomeetri suurustele rahvamassidele Saku Suurhalli seinte vahele jäänud publik küll mingit konkurentsi ei paku, aga samas on mul tunne, et ansambel tõmbles nüüd, 10 aastat pärast filmis kajastatud "Somewhere Back in Time" tuuri, isegi rohkem. Lisaks veel tänavuse tuuri suurejooneline lavastuslikkus ja värki ehk mu jutu mõte on järgmine: müüge oma Guns N' Roses'i piletid maha ja minge parem Poola Iron Maidenit vaatama!

JazZ- kirjutas:"Run to the Hillsile" leiutasin kohapeal tantsukava juurde

Pean kurbusega teatama, et Iron Maideni helimees kandis sama koreograafiaga kava juba 10 aastat tagasi ette.


7/10 või midagi, ma ei oska sedalaadi filme ausalt öeldes eriti hinnata
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 95 külalist