Hulk

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Hulk

PostitusPostitas Cochrane » 22. Aprill 2005, 10:33

Hulk
Hulk

Teadlane David Banner (Paul Kersey) uurib 50ndatel võimalust, suurendada inimese immuunsüsteemi vastupidavust. Kui sõjaväe esindaja Ross (Todd Tesen) projekti sulgeb, teeb David viimased katsed iseenda ja oma poja peal. Aastaid hiljem on ta poeg Bruce Banner (Eric Bana) täiskasvanud ja saab õnnetuse läbi suure koguse gammakiirgust. Ta jääb elama, kuid avastab peagi, et õnnetusel on suuremad tagajärjed, kui surmal oleks võinud olla - raevu sattudes muutub rohelise nahaga olendiks, kes juhindub instinktidest.
Film põhineb tuntud koomiksisarjal.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas ringooo » 29. Detsember 2005, 00:12

Ma ootasin midagi enamat ja eriti rahule ei jäänud.
Mulle muidu meeldivad koomiksite põhjal tehtud filmid,aga see on minu arust kõige halvem mida ma näinud olen.
Vahepeal oli päris huvitav,aga üldmulje jäi halb.
Kasutaja avatar
ringooo
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 635
Liitunud: 12. November 2005, 22:23
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas Cochrane » 29. Detsember 2005, 01:12

Selle arvamusega liitun. On üks halvimatest, mida näinud olen. Hoolimata sellest ootan teist osa, sest filmi jaoks materjali jagub ja võimalik oleks täitsa tugev film teha.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Fletcher » 29. Detsember 2005, 13:41

ringooo kirjutas:Mulle muidu meeldivad koomiksite põhjal tehtud filmid,aga see on minu arust kõige halvem mida ma näinud olen.

ära ütle midagi enne catwoman'i nägemist.. ;)

minu meelest kah oli see hulk suht jura, kuigi catwoman oli siiski koomiksi põhjal tehtud filmidest halvem. aga catwoman polnud vähemalt nii lärmakas kui hulk ja üldiselt ma väga lärmakaid filme ei salli.
Pilt
Kasutaja avatar
Fletcher
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 297
Liitunud: 07. August 2005, 03:28
Asukoht: Mätta all

PostitusPostitas Kahn19 » 09. September 2006, 03:04

vanemad hulkid olid palju palju paremad

4,5/10p
Kasutaja avatar
Kahn19
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 447
Liitunud: 27. Mai 2006, 03:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LiveForThis » 19. August 2009, 10:59

Hulk 8/10
Hulga parem kui tänavune reboot, mis tekitas minus ainult tuska. Kõlbas vaadata küll, aga Ang Lee visiooni tasemele ei küündinud absoluutselt. Hulk on vast üks kõige tõsisemat sorti koomiksifilm. Siin pole mõttetut lahmimist, vaid asjasse süübitakse rahulikult ja põhjendustega. Bana Hulk meeldis ka rohkem kui Nortoni oma. Liiga heleroheline või mitte, aga kui film ületab tavalised piirid, siis pole vahet, mis värvi ta on. Nolte isaroll oli filmis tähtsal kohalt, sest kogu teema keerles tema ümber. Selline käsitlus läks mulle hästi peale ja ma ei tahtnudki mingisugust tüüpilist USA jura näha ning seda ma ei saanudki. Uus film püüdles rohkem just tüüpilisuse poole.Pidev rõhuv koomiksilikkus oma kiirelt vahetuva ja mitmeks tükiks mineva pildiga muutis filmi veel paremaks. Põhjused ja tagajärjed olid peamised küsimused ning selline lähenemine köitis oma ebaharilikusega ainult meeli.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Hulk

PostitusPostitas damon » 20. Juuli 2011, 00:05

Olen nõus eelkõnelejaga, et Hulk oli juba animatsioonis rahulikum ja sügavamõttelisem ning antud filmis on seda olemust hästi tabatud. Sõjaväe teema ehk huvi Hulk'i vastu nii hirmuna kui ka relvana ongi stoori alustala ja omapära.

Minu jaoks täitsa ok - 7/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Re: Hulk

PostitusPostitas Rasmus » 01. Mai 2013, 14:43

Selle filmiga ei olnud tegelikult üldse plaanis nii kuri olla, aga kahjuks ei meeldinud absoluutselt. Liiga pikk, liiga aeglane, liiga vähe tegevust. Esimesed 80 minutit suutsin kuidagi imekombel silmad ekraanil hoida, pärast andsin alla ja jälgisin poole silmaga. Eric Bana ei jõudnud Hulkina Mark Ruffalole isegi lähedale, kuid nii halb kui Norton ta ka polnud. Samas oli "Uskumatu Hulk" filmina ikka parem.

2/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 100 külalist

cron