Kerglased kombed

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Kerglased kombed

PostitusPostitas Soprano » 14. Juuni 2009, 17:40

Kerglased kombed

Easy Virtue



Puhastverd inglane John Whittaker (Ben Barnes) armub ülepeakaela seksikasse ja säravasse ameeriklannasse Laritasse (Jessica Biel) ning noored abielluvad pikemalt mõtlemata. Kui aga noormees toob värske nooriku oma vanematekoju, kujuneb ta emal (Kristin Scott Thomas) minia vastu kiiresti vihavaen. Larita üritab küll kogu hingest perekonda sobituda, ent ei suuda ämma poolt tekitatud miiniväljal lõpmatuseni laveerida. Näinud ämma mängu läbi, üritab Larita tollele kõik tagasi teha. Algab sõnasõda, milles lendab nii teravmeelseid kui ka -keelseid sädemeid!
Kui ämma manipulatsioonid hakkavad tasapisi pojale mõjuma, taipab Larita, et armsam hakkab käest libisema. Ja kui ilmsiks tulevad ka Larita mineviku saladused, pageb naine viimaks ahistavast majast vabadusse...

http://www.kino.ee



Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Karoliina23 » 15. Juuli 2009, 01:49

Kuna see alles tuleb kinno, ei oska selle üle otsustada. Pildid tundusid kuidagi kummalised. Kostüümid ja soengud ? Vb on see minu isiklik probleem, sest ma ei pea Jessica Bieli just kõige kaunimaks naiseks. Kinno nagunii vist vaatama ei lähe, sest jooksevad/tulevad 4 filmi mis on palju paremad ja mida tahaksss näha.
"Honey, what are you doing? These guys don't use doors." -Mummy Returns
Kasutaja avatar
Karoliina23
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 76
Liitunud: 21. Märts 2009, 20:59

PostitusPostitas Hülss » 15. Juuli 2009, 03:33

Siin on omajagu meeldivat sapist Briti huumorit, aga 70 eeku välja köhida on liiast. Kui laenutusse ilmub, siis soovitan ära kaeda, kui selline huumor mekib.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Wisegirl » 14. August 2009, 00:05

Hülss kirjutas:Siin on omajagu meeldivat sapist Briti huumorit, aga 70 eeku välja köhida on liiast. Kui laenutusse ilmub, siis soovitan ära kaeda, kui selline huumor mekib.
Selline huumor on kõige naljakam huumor. Sarkastilised ja sapised märkused on ju head. ;-) Või ma olen lihtsalt õel ning kunagi oman kassikarja ning olen kibestunud vanamemm. xD

Nautisin seda filmi kogu raha eest. Üht-teist saaks ju norida, aga üldiselt oli minu raha väärt.
Eluliselt saan ma aru nii noorest Laritast kui ka väärikast Veronicast: kummalgi on oma tõekspidamised ja oma ellusuhtumine, kumbki ei saa öelda, et teine valesti 'elaks'.
Soovitan.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 90 külalist