9. rajoon

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Ronet » 04. Märts 2010, 16:59

Whoa.. seda ma ei oodanud. Lihtsalt vapustav. Sharlto Copley esimene roll? See mees on ikka uber andekas. Samuti tekkis räme isu Half Life pelada. - 9/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Zinera » 14. November 2010, 22:29

9/10
Meeldib rohkem kui väga, idee ja teostus viis pluss. :)
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: 9. rajoon

PostitusPostitas Pixie » 28. September 2011, 00:39

Ennekõike meeldis mulle see, et tegevus toimus vahelduseks väljaspool USA'd. Oleks eelistanud, et tulnukad näevad välja rohkem alien (mitte nelja jäsemega jms). Muidu töötas taodeldud realism väga hästi - kaameratöö pluss inimeste suhtumine tulnukatesse. Kuna film sai ära nähtud tükk aega tagasi, tahaks lähiajal kindlasti uuesti vaadata.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: 9. rajoon

PostitusPostitas CM-Girl » 15. September 2012, 20:02

Kui filmi algusest oli omajagu vaadatud, siis mõtlesin küll, et mida krdit ma vaatan, mida filmi nagu. Aga täitsa meeldis, mida edasi seda paremaks. Ägedad tulnukad. Elasin Johnsonile kaasa. Hakkas vahepeal täitsa kahju temast. Lollid inimesed. Wikus oli eriti idiootne. Goosh.
Spoiler :
Kuid meeldis tema muundumine.
8/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: 9. rajoon

PostitusPostitas damon » 14. Veebruar 2013, 17:36

Vaatasin eile teistkordselt ja peab ütlema, et tegelikult on päris hea film tehtud.
Algus on totter aga see on selline stiilne totrus. Filmi arenedes läheb tõsisemaks ja Wikus saab minu meelest palju täiskasvanulikumaks. Kuna film hakkab ja lõppeb keset sündmusi siis näen piisavalt võimalusi eelloo ja järje tegemiseks.
Tulnukate omapärane välimus on eraldi kiitmist väärt.

8/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Re:

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 04. Märts 2013, 13:20

Ralf kirjutas:Ootasin samuti enamat. Esimesed pool tundi oli super - väga mõnus mockumentary segatud stiilse huumori, mõjusa looga ja andekate efektidega... lausa 10/10 materjal. Siis kiskus kogu tralle väga Hollywoodiks ja mingil hetkel kadus huvi ja nauding täitsa ära.

Nõus. Sellisel kujul ei paku mingit naudingut. Omad hetked olid, idee ka korralik, aga üldiselt meh. 5/10

JazZ- kirjutas:Mul pole sci-fi vastu midagi, aga "District 9" on minu arvates väga ülehinnatud. :pööritus:
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 188 külalist