2012

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Ralf » 14. November 2009, 02:01

hau kirjutas:Tahaks juba Forza 10/10 arvustust lugeda.

Arvatavasti ei ole seal suurt midagi lugeda, kuna tal ju "pole sõnu selle superluse kirjeldamiseks". :idee:
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Flacko » 14. November 2009, 02:22

Minule läkls see film aga jube hästi peale, pisut mõned kohad häirisid aga suurem osa olin pinges ja kartsin mis edasi saab.
Nutty Female Gamer, SO Nutty, So Crazy!
Kasutaja avatar
Flacko
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 40
Liitunud: 25. August 2008, 21:56

PostitusPostitas Forzelius » 14. November 2009, 21:51

Te olete naiivsed, kui arvate, et ma seda 10'ga hindan. Ma saan ju aru, et film on jura, aga nagu ma varem öelnud olen ja tuhandeid kordi veel hiljem korranud, siis ma tahan selliste filmide puhul näha ainult toda suurt lainet, is all. Pole vaja hakata mõnitama mu arvustamist jälle.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas LiveForThis » 14. November 2009, 22:57

2012 on siiski film, mis kuulub Kosmoses vaatamiseks. 25 eeku pole palju maksta ka. Sealgi suur ekraan olemas, et karjuvaid inimesi ja efektisadu jälgida.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 14. November 2009, 23:35

Vaata siis juba arvutist varastatud koopiat. Kosmoses on ju vilets ja vana tehnika, heli on nõrk ning kui film lõpuks sinna jõuab on filmilint ka parajalt kulunud. Ebamugavatest istmetest ma ei hakka rääkimagi.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Forzelius » 15. November 2009, 00:46

Lol, ma ilgelt crave'in esimesi istmeid, Matrixgi sai seal vaadatud ja Kosmos 2's kunagi käies sai ka alati esimeses reas istutud.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas LiveForThis » 15. November 2009, 01:07

eerik kirjutas:Vaata siis juba arvutist varastatud koopiat. Kosmoses on ju vilets ja vana tehnika, heli on nõrk ning kui film lõpuks sinna jõuab on filmilint ka parajalt kulunud. Ebamugavatest istmetest ma ei hakka rääkimagi.


Selle filmi puhul elan arvatavasti üle ;-)
Nii või naa olen Kosmoses sage külaline
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 16. November 2009, 23:02

mina igatahes tundsin kinost välja astudes, et minu meel on lahutatud. Täiesti normaalne popkornikas. Oscari materiali tasuks mujalt otsida.

6,5/10
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Wisegirl » 20. November 2009, 22:45

Visuaalefektid oli "suu-ja-silmad pärani-lahti" ägedad (lummavad stseenid), pinget suudeti ka ilusti üleval hoida.. ja lõpus läks kõik vetsupotist kolinal alla.
Alates sellest, et keegi poliitik peab loogiliseks inimesi mitte laevale lasta ning lõpetades sellega, et "enesetapumissioon" on tegelikult ülikerge ning just Ameerikas laevukesel on "tehnilisi" probleeme (everything made in china, though). Ja vee stseenid olid liiga arusaadavalt kuskil väikeses basseinis filmitud. Ja issand jumal, mis teksti need näitlejad suust välja ajasid. Tuli tõsine tahtmine vahepeal saalist välja kõndida.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Täiesti HAIGE film

PostitusPostitas villy34 » 27. November 2009, 10:12

Kõige rohkem käivad mulle filmides närvidele hiidpikad nutused hüvastijätustseenid, lõputud vaidlused stiilis:
a. oota siin - ei ma tulen kaasa - sa ei saa tulla - aga ma pean
b. sa pead minema - ei ma jään sinuga - mine - ma tahan sind aidata - ei, sa saad surma
c. ma lähen talle järgi - ei, sa saad surma - ma ei hooli sellest ma pean teda aitama - siis me tuleme sinuga kaasa

See film kõigest sellest ainult koosneski. Piinav.
villy34
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 34
Liitunud: 05. November 2009, 15:51

2012

PostitusPostitas Jugandi-Oja » 20. Detsember 2009, 12:55

Tsivilisatsiooni saatust etteennustavat filmi vaadates tekkis mõte, et „Tulevik on olevik, mis pole veel sündinud.“ On see tõesti võimalik, et 21.detsember so teine pööripäev aasta 2012 võtab kokku maiade kalendri järgi pika ajastute tsükli? Miks ka mitte. Teame ju, et üks meieni jõudnud kauge fakt maiadest on see, et nad olid suured targad, kes arvutasid astronoomiat ja jagasid matemaatikat, et nende ühiskonnas toimisid šamaanid, kes suhtlesid kõrgemate jõududega – et nad olid oma aja geeniused. See on vägagi tähenduslik, sest nemad märkisid juba pea viis tuhat aastat tagasi oma kalendrisse kataklüsmi ehk tsivilisatsiooni aegumise tähtaja. Verba volant, scripta manent - Sõnad lendavad laiali, kirjutatu jääb! Sic transit gloria mundi - Nii möödub maailma hiilgus! Võime küll öelda, et reaalsus on lihtsalt illusioon, kuid siiski väga kindel illusioon. Me näeme oma elus paljusid sündmusi ja küsime MIKS. Proovigem mõelda sündmustest ja küsida MIKS MITTE? Kui jumalad tahavad meid karistada, siis täidavad nad meie soovid, sest millegipärast ajaloost õpime vaid seda, et inimene ei õpi ajaloost. Võtangi kokku selle ainulaadse filmi idee Horatius´e tsitaadiga: „Igal asjal on lõpp ja algus.“
Jugandi-Oja
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 11
Liitunud: 19. Detsember 2009, 22:44

PostitusPostitas rakitic14 » 28. Detsember 2009, 02:28

minuarust üpris võimas film oli, ootasin veida paremat aga kurta ka ei saa, plahvatused ja siuke teema oli päris vägev 7/10
rakitic14
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 84
Liitunud: 28. Detsember 2009, 02:18

PostitusPostitas heyly25 » 28. Detsember 2009, 02:58

Kuulub sellesse patta kus Day after tomorrow. Efektid olid lahedad ja see oli ka kõik.
Miski ei tule elus lihtsalt.
Kasutaja avatar
heyly25
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 28
Liitunud: 24. Detsember 2009, 22:29
Asukoht: Arvuti taga

PostitusPostitas hunduke » 06. Jaanuar 2010, 22:21

Ootasin paremat.

5/10
Don't let the darkness of the past cover the brightness of the future.
Kasutaja avatar
hunduke
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 45
Liitunud: 09. November 2006, 16:03

PostitusPostitas Luc » 30. Jaanuar 2010, 19:09

Lemmikkohad:
*Film hakkas
*Film lõppes

Vaatasin puhtalt effektide pärast, jättes kõik muu kõrvale, kuid kui isegi need alt vedasid, no siis ei ole mul tõesti midagi öelda.

5!
"Violence is one of the most fun things to watch." - Q. Tarantino
Kasutaja avatar
Luc
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 272
Liitunud: 08. September 2008, 18:53

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 137 külalist

cron