Kaksteist ahvi

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 03. Oktoober 2009, 02:11

kohe esimese vaatamisega võlus väga. Pitt ja Willis olid üllatavalt hea paar. Individuaalselt võttes ka täiesti pandavad osatäitmised. Ei olegi midagi halba öelda..

7,5/10 annaks kindlasti
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas hau » 03. Oktoober 2009, 02:37

ee, miilikivi on La Jetee, mis on 12 monkeysi originaalversioon. 12 Monkeys lihtsalt väga hea remake.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas KiiZ » 03. Oktoober 2009, 14:42

Forza kirjutas:Kindlasti üks film, mida tahan kunagi uuesti vaadata ja meenutada, milline kogemus see esimest korda oli


Ja milline see kogemus siis oli?
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Forzelius » 04. Oktoober 2009, 16:12

hau: ei tea, võimalik. igatahes, too film oli alla poole tunni pikk ja sealt ei usu, et tuli välja nii hea mõte kui kaheteistkümnest ahvist.

kiiz: lihtsalt meenutada, kui võimas elamus oli seda filmi vaadata. seda pidasin kogemuse all silmas.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas KiiZ » 04. Oktoober 2009, 20:05

Forza kirjutas:kiiz: lihtsalt meenutada, kui võimas elamus oli seda filmi vaadata. seda pidasin kogemuse all silmas.


Aa, lihtsalt juhtusin lugema su varasemat arvamust selle filmi kohta ja hakkasin mõtlema, mis kogemus see ikka on, kui film ei meeldi. Hea, et nüüdki meeldib :)
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Soprano » 27. Detsember 2009, 21:47

Hea, et sulle meeldis Forza (teisel korral).

Vaatasin uuesti. Lõpp lennujaamas on mul alati meeles, aga muud detailid lähevad ajapikku meelest ära. Pitt on tase.

Pärast vaatasin La Jetee. Lühifilm piltidega v.a. üks stseen, kus naine avab oma silmad - uuuuu. Tuubis olemas mingi kvaliteediga.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas LiveForThis » 23. Veebruar 2010, 20:08

Kolmveerand kestvusajast nägin täna TV 6 vahendusel ja oi milline võimas mitme aastataguse elamuse meenutamine mind tabas. Peaaegu et liiga suurepärane film, mida vaataks ka nüüd kolmandat korda uuesti, kui välja jätta tänane poolik filmielamus.
Brad Pitt teeb ka oma elu parimat rolli nii, et endalgi hakkab sees keerama.

Ei teagi, kas siis 9 või 10 punni, aga eks see sinna 10 kanti ikka kisub.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 20. September 2010, 02:29

LiveForThis kirjutas:Ei teagi, kas siis 9 või 10 punni, aga eks see sinna 10 kanti ikka kisub.

Ükskõik, mitmendat korda vaadata, nothing changes. So darn f***ing good.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas Loop » 11. Märts 2011, 01:03

Robert kirjutas:Ei ole vigagi. Ma tean suht palju inimesi, kellele see ei meeldinud.
8/10


Forza kirjutas:mina olen üks neist



Forza kirjutas:Võib-olla, kui nüüd uuesti vaataks, meeldiks rohkem, kuid siiski on mul suht leiged tunded selle filmi vastu...


Forza kirjutas:Uskumatu, et see film siin viimasel ajal muidu vägagi asjalike kasutajate hinnanguid pole saanud. See on ju miilikivi filmiajaloos. Kindlasti üks film, mida tahan kunagi uuesti vaadata ja meenutada, milline kogemus see esimest korda oli
10/10


hahahahaha :)) päris hea

aga film ise on NIIIII SUPER NO ! , selles on absull kõike mida üks inimene näha tahab , see film on naq üks külm jäätis palaval suvepäeval . Vaata seda filmi ja mõtle kaasa ja tee endale selgeks et JAH! on olemas inimesi kes suudavad nii hea filmi teha . ja võrratu näitlemine . kõik on viimase peal , aga hindeks ei pane 10/10 vaid 9/10 , ei oskagi öelda et miks nii , ma mõtlesin et kas see saab mult 10 v 9 , aga lõpuks ikka 9, no ju siis jäi mingi millimeeter kuskilt millegist puudu . aga hea film ...onju teised ja forza :)
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

PostitusPostitas Ralf » 11. Märts 2011, 01:10

Eelmise aasta detsembris (kui mööda ei pane) vaatasin esmakordselt algusest lõpuni ja tõepoolest muljetavaldav linateos.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas MNC » 11. Märts 2011, 09:49

Minu arust ongi ta selline "täies mahus omandamiseks", sest esimesed kaks korda jäid minulgi pooleli ja edasi vaatama ei kiskunud. Pigem olin ma suht vastumeelselt meelestatud selle teemal ja ei saanud eriti aru, et miks seda kiidetakse*.
Õnneks seda näidati vanasti telekas vähemalt kord aastas, mingigi kanali pealt ja kui ennast lõpuni närisin, siis lõi ette, et:"whoa...almoust awesome."
Peaks millagi uuesti vaatama...
esialgu hindan: 7-9/10.

*Pulp Fictioniga oli sama teema, aga Pf-ist sai hiljem muidugi mu onaobjekt ja vaimne teejuht. :D
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

Re: Kaksteist ahvi

PostitusPostitas brixxx » 19. September 2012, 10:50

Lapsepõlves sai seda kunagi vaadatud, pean tunnistama esimene kord vaadates olin ma filmist rohkem vaimustuses. Filmi kohta ei saa midagi halba öelda, peab isegi olema nõus, et see peaks kuuluma filmi klassika hulka, aga siiski minu filmi maitse hetkel väga ei ühti selle filmiga. Hetkel meeldib veidi kergemaid filme vaadata, minu filmimaitsele oli hetkel see film liiga raske ning millegi pärast mõjus film nukrana. Aga siiski ei saa öelda, et film oli selletõttu raske, et sisu oli raskesti jälgitav, aga siiski ma filmi lõpus ei saanud aru, mis armee see Twelve Monkeys oli.

Mulle küll üldse Brad Pitt ei meeldi, aga selles hullus rollis Brad Pitt meeldis väga. Bruce Willisel tüüpiline hea roll nagu teistes sarnastes filmides ''Armeggedon'', ''Unkreable'' ja ''Surrogates'' ning ta ei ole 17. aasta üldse muutunud.

Kui objektiivselt hinnata filmi, siis peaks hindama 9 või 10, aga kuna mu filmimaitse on hetkel teine, siis annan 7/10.

Selles filmis on väga hea soundtrac, eriti Suite punta del este-Astor piazzolla võib isegi öelda hetke üks lemmikuid.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Kaksteist ahvi

PostitusPostitas CM-Girl » 13. Detsember 2016, 17:52

Esimestest sekunditest kohe kui Brad Pitti tegelaskujuga kokku puututakse oli arusaadav miks ta Kuldgloobuse võitis ja Oscari nominatsiooni sai. Lihtsalt wow mida esitust. Film ise midagi väga erilist polnud. Veidi üle keskmise film. Ei haakunud minuga. Näitlejad olid head. 6/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 81 külalist

cron