Ajahambad

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Ajahambad

PostitusPostitas Taavi » 21. Aprill 2005, 22:03

Ajahambad
The Langoliers

Lennuk tõuseb õhku. Nagu ikka, jäävad mõned inimesed lennukis magama. Kuid ärgates avastavad nad, et õhusõiduk lendab autopiloodil ning kõikidest ülejäänud pardal viibijaist on järel vaid nende riided. Pardal viibivaist üheksast inimesest on üks puhkusel olev piloot, kes otsustab lennuki tagasi sõidu algpunkti viia. Lennujaama jõudes ei leia nad eest aga ainsatki hinge, kogu seal olev söök ja jook on halvaks läinud ning isegi tuld ei ole enam võimalik süüdata. Lisaks kuuleb seltskonnas olev väike pime tüdruk kaugusest suurel kiirusel lähenevat hirmuäratavat müra ...

Film on valminud Stephen Kingi samanimelise romaani alusel.

Täielikku tutvustust loe siit.
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Taavi » 21. Aprill 2005, 23:28

Üllatavalt põnev film on. Kes on filmi pikkust märganud saab aru, et see veidike kipub venima. Aga väga hullult üle pingutatud sellega ei ole.. See tuli telekast kunagi ammu .. ma ennem pold üldse lugend selle kohta .. siis mul netti ka pold ja telekava vist ei leidnud üles.. filmi näidati kahes osas (film on tehtud spetsiaalselt tele jaoks ja on tegelikult üldse kolmes osas) .. ootasin terve päeva põnevuses, et edasi vaadata
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Matrix » 29. August 2005, 14:54

Päris hästi õnnestunud film. Kui esimest korda vaatasin siis tundus hästi põnev ja müstiline.
7/10
Matrix
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 2
Liitunud: 29. August 2005, 14:47

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 20. September 2006, 21:50

minul ajas küll ihukarvad püsti.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas Ketu19 » 08. Juuli 2007, 23:52

Ma vaatasin seda esimest korda kui ma olin umbes 10aastane ja siis oli see minu jaox mu elu jubedaimad 3 tundi.Aga isegi nüüd on see film täiesti vaadatav.Seega väga hea. 9/10
Ketu19
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 16
Liitunud: 08. Juuli 2007, 23:47

Re: Ajahambad

PostitusPostitas Loop » 25. Aprill 2013, 17:21

oi, milline uskumatult kusine teostus vägagi huvitavale ideele , suurel määral olid tegelaskujud ja näitlemised süüdi , kõik mis öeldi ja tehti ajas keema . poolepealt juba palusin isandat , et saaks see 3 tunnine piin läbi juba .
kõige rohkem vihkasin : pimedat tüdrukut , see hull kes paberit rebis , albert , see sigarette tiriv tüdruk , siis see blond ... ja peaaegu kõiki ülejäänut .
mõtte eest
2/10
(sellest võiks korraliku remake-i teha)
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 178 külalist