Coraline ja salajane uks 3D

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Coraline ja salajane uks 3D

PostitusPostitas Soprano » 27. Aprill 2009, 15:00

Coraline ja salajane uks 3D
Coraline (2009)

Tüdrukutirts Coraline (Dakota Fanning) avastab oma uues kodus salajase ukse, mille taga ootab teistsugune versioon tema enda elust. Kõik on justkui samamoodi, ainult palju parem: isal on aega oma lapsega tegeleda, ema varitab köögis maitsvaid küpsetisi ning keegi pole väsinud ega tujutu.

Ühel hetkel muutub see fantastiliselt värviline ja üllatusterohke maailm siiski ohtlikuks ning kui Coraline'i võlts "teine ema" tahab ta igaveseks enda juurde jätta, peab tüdruk lootma iseenda kangekaelsusele, julgusele ning naabritele ja rääkivale mustale kassile, et päästa oma tõelised vanemad ja ja jõuda tagasi koju.

http://www.forumcinemas.ee

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Soprano » 27. Aprill 2009, 15:05

...
Tundub uskumatuna, et absoluutselt kõik asjad filmis on käsitsi tehtud. Ometi näeme tantsivate hiirte tsirkust, imelist lilleaeda ja mida kõike veel. See nõuab ikka pühendumist. Silmad tahavad vahepeal öelda, et see peab olema CGI, kuid mõistus vastab ei. Suurepärane animatsioon tõmbab sind kerge vaevaga enda maailma. 3D efektid polnud õnneks (või kahjuks) silmatorkavad, kui alguses üks nõel välja arvata ja hiljem veel mõned kohad. Tundub, et võiks edukalt ka 2D's vaadata. Samas, kui oleks võimalus neid omavahel kõrvutada, siis oleks kindlasti selge eelis 3D'l.
...

http://filmsmusic.blogspot.com/2009/02/coraline.html
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Forzelius » 27. Aprill 2009, 15:32

Tahaks ka juba uuesti minna seda. Awesome oli ja muljed ikka meeles.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Pikku My » 31. Mai 2009, 18:15

Käisin eile vaatamas, minu esimene 3D elamus. Meeldis väga. Suurt heameelt tegi asjaolu, et film polnud eesti keelde dubleeritud.
Kasutaja avatar
Pikku My
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 99
Liitunud: 04. Aprill 2009, 19:00

PostitusPostitas Wisegirl » 12. Juuni 2009, 23:47

Käisin täna vaatamas ning mulle meeldis. Hea meel oli näha isegi kolme tursket noormeest sel seansil.

Lastele alla 7. eluaasta ei soovutaks üldse! Kujutan juba vaimusilmas ette, kuidas 4-5 aastased hirmust nutma hakkavad. Minu kallikesed kardavad ju isegi "Muumiorude" Urri. :D

"Coraline'i ja salajase ukse" tunnuslauluks jääb minu jaoks "Dream", mis kõlas kohati tontlikult, kuid sedavõrd lummavamalt.
Dakota meeldib mulle üha rohkem ja rohkem, samuti oli hea kuulda Teri Hatcheri häält.

Üle pika aja jälle üks väärt animatsioon hea ja kurja võitlusest.

8,5/10

Häiris natuke see, et neil tegelastel olid ninad viltu. Pärisinimestel tähendavad viltused ninad enamasti väärarenguid närvisüsteemis.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas Zinera » 18. August 2009, 16:34

Mulle see film meeldis. See on jah uskumatu, et kõik oli käsitsi tehtud, aga tulemus tuli väga hea.
Ma vaatasin seda filmi enne, kui sisututvustust lugesin ja nii säilis ootushetk niivõrd hästi, üllatusmoment säilis terve filmi. Nüüd ma saan aru, miks mõned inimesed treilereid ei vaata. :))
Film oli sisukas, nuriseda võiks ainult pikkade dialoogide peale, mis vahepeal olid, kui ma oleks laps, siis tahaks küll, et kõik tehtaks lihtsalt ja vähemate sõnadega. :)) Siiski vedas, et olen natukene vanem! "Coraline" on seikluslik ja huvitav film, soovitan vaadata ;-)

9/10
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas LiveForThis » 01. September 2009, 20:27

Seikluslik ja parajalt õõvastav.
9,5/10
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas IlseV » 02. Detsember 2009, 22:42

Sain soovituse sõbranjelt, kes filmi taevani kiitis, vähemalt esimest poolt. Tema jutust meelde jäänud meie rahva naaberkeele aksendiga rääkivast mehest ning nööpidest sain piisavalt innustust, et ka ise lugu ära vaadata. ''Esimese poole'' jutuga olen ka mina nõus, sest lõpp kujunes nagu mõneks otsimis-strateegia-mänguks, mille sihtgrupp võiks olla 7-10 aastased arvutisõpradest jõmpsikad, aga minu silmis kaotas see kogupildist veidi maagiat.

Tegelikult tuleb au anda filmi tegijatele, sest valmis tegemiseks kulunud pikk aeg võis olla üsna raske pluss üldpilt oli väga kena. Nukud meeldisid samuti, ehk vaid alguses tundusid nad liiga nõtked (pead, mis kohati kui nööri otsas kõlkusid). Teri Hatcheri hääl sobitus ka paremini, kui olin arvanud, seda eelkõike meeleheitel koduperenaiserolli Susani põhjal.
Lõpupoole, other-world'i pikseldades ärakadumine kukkus hästi välja.

Kuigi üldmulje oli tore, jäi midagi seletamatut ikkagi kripeldama ning seega väga entusiast ei ole selle filmi suhtes. Kerget muhedust ning põnevust leidus siiski küll. 7/10
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

Re: Coraline ja salajane uks 3D

PostitusPostitas Pixie » 16. Detsember 2012, 20:47

Tegemist on müstilise, visuaalselt kauni ning lummava looga film. Algus oli veidi kummastav, kuid vaatamisel harjusin peagi tavapärasest erineva stiiliga. :) Veidrast välimusest hoolimata tundusid tegelased reaalsed; Coraline'ile pidi kohe kaasa tundma ning tänu sellele sai aru, miks talle "teine" perekond näis nii meeldiv. Püsis huvi, et teada saada salapärase teise maailma otstarve, samas ei seletatud kõik liiga ruttu lahti, pigem sai avastada koos Coraline'iga. Muusika oli samuti omapärane, sobis väga hästi. Veel meeldis lõpus nähtav Other Mother. 9/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 209 külalist