Lohista mind põrgusse

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Nuudel » 26. Juuni 2009, 19:29

3/10

Selline väga etteaimatav, suhteliselt igav ning halenaljakas lurr ei paku eriti pinget.
Juba pärast esimest stseeni tekkisid mul kahtlused, kas ikka tasus seda filmi vaatama minna ja pärast toda auto stseeni oli asi juba selge - ega ikka ei tasunud küll. Mis värk oli koguaeg selle vanamuti tatirätikuga ja siis veel selle valge kitsega? Minu meelest ei sobi sihukesed asjad absoluutselt horrorisse. Näitlejatöö polnud nüüd ka just suurem asi ning kõigele lisaks olid enam-vähem kõik õudsad kohad hoopiski naljakad. Nii et kolm punni tuleb naljakuse ning paari ehmatava koha eest.
Nuudel
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 3
Liitunud: 20. Mai 2009, 20:06

PostitusPostitas Spellbound » 01. Juuli 2009, 23:01

Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Nowitzki » 02. Juuli 2009, 17:06

Sain käidud kinos öisel seansil vaatamas ja peab tunnistama et päris jube oli pärast :)) minu arvates on tegu yhe parima 6dus filmiga mis tehtud viimaste aastate jooksul(igasugused vimmad,ringi,vale pöörded jne jäävad k6vasti alla).Ma vist suutsin 3-4korda filmi jooksul m6elda et mul jääb syda seisu kui yks ehmatus koht veel tuleb.Yhes6naga sai täie raha eest filmi elamuse ja täpselt selline peaks yks 6udus film olema.


10/10
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka

PostitusPostitas Hülss » 20. September 2009, 23:02

Keskpärane komöödia, sitt õudukas. Jah, ma olen varem Sam Raimi filmidega tutvust teinud. Film oleks kui suunatud Raimi fännidele ja need kes pole tema 80-90ndate õudukaid siiani näinud, saavad kas meeldiva üllatuse osaliseks või keeravad igavusest pea. Raimi vajas kas vaheldust või "soovis oma juurte juurde naasta". Tagajärg on illusoorselt nostalgiline.

Ta on kindlasti meeldiv vaheldus lugematutele õudukatele, mis võtavad end tõsiselt ja seejuures lasevad endale jalga. Antud žanr on nii alla käinud, et iga kui viimne film, mis end selgelt teistest eristab, puistatakse roosidega üle. Raimi ei naase siiski oma juurte juurde, vaid pakub oma stiili läbi tänapäevase filtri. Mitte, et huumor ja horror ei sobiks kokku, vaid tema stiil jäi sinna teise aega. Ajad on muutunud, samad reeglid enam ei kehti. Ja kui mängu tuleb ka veel CGI, siis selline film enam ei toimi või siis vähemalt ei anna sama effekti. Filmi huumor ja õudus ei ole ka tasakaalus. Huumor andis mulle pigem Scary Movie laadse effekti. Alison Lohman'i näitlemine saadab ka vastakaid sõnumeid. Pealegi on ta rollis üllatavalt kalk. Stsenaarium on default ja lavastus malbe. Hollywood on Raimi viimseni institutsiooneerinud Spider-Man'i filmidega, mida venitatakse nüüd viiendani välja, kui juba kolmas osa oli üks tõeliselt debiilne kompott. Drag Me To Hell on parim, mida võimalik saavutada tänapäeval vanade reeglitega. Ja seda eriti peavoolu kinos. Vähemalt Tarantino on suutnud enam-vähem jääda oma hinge juurde, kuigi ka tema on teataval määral sama protsessi läbinud. Nad kõik on.

Ma ei mõista kust need kiidusõnad selle filmi jaoks võetakse, kui tegemist on millegi nii konkreetse ja läbipaistvaga. Mingit nostalgia väärtust ta ei oma, midagi uut ta lagedale ei too ning sisu on etteaimatav. Mul ei ole midagi sellist tüüpi huumori vastu, sest mul on väga lai huumorimeel, aga need mõned absurdsed kohad ja cheap scare momendid ei päästa seda filmi. Ainuke võimalus, kui keegi tunneb siirat õudust seda filmi vaadates, on kui ta vaatab seda kinos ülekeeratud heliga ja suurel ekraanil. Ja kas see on siis vabandus ? Kas me oleme nii tuimaks läinud, et ainuke viis täiskasvanud inimesel karvad kaelal püsti tõmmata või tal sita lahti ehmatada, on keerata heli kõvaks ja ta meeltele täisrünnak teha ? Ei, ma ei nõustu seda uskuma, mul on antud žanri suhtes veel lootusi.

Kergemat sorti meelelahutus, ei midagi enamat.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Zinera » 08. Oktoober 2009, 20:01

Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas siilupart » 16. Oktoober 2009, 15:02

Mina annan filmile hinnangu 9/10. Mul võttis filmi lõpp tõeliselt kõhedaks olemise.
Spoiler :
Alguses ma arvasin et seepärast jäi naisele needus endiselt külge veel kuna tema juuksed jäid selle mutikese laibale pihku, aga siis selgus hoopiski, et oli ümbrikud ära vahetanud autos.
Filmi endaga jäin ma muidu üsna rahule.
I Know I Am Little Stupid Girl, But I Learn Always Something
Kasutaja avatar
siilupart
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 109
Liitunud: 27. Juuli 2007, 23:49
Asukoht: Kuressaare (Saarlane:D)

PostitusPostitas Ketu19 » 03. Veebruar 2010, 22:21

üle pika aja halvim õudukas mida näinud olen..pigem nagu komöödia oli.
Ketu19
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 16
Liitunud: 08. Juuli 2007, 23:47

PostitusPostitas PisikeK2tuu » 27. Märts 2010, 16:01

tasemel õudukas , ehmatuskohti oli ka mitu .jepz, vanamuti oli tõesti jubee . :D

8/10
PisikeK2tuu
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 30
Liitunud: 27. Märts 2010, 15:16

PostitusPostitas raul » 09. August 2010, 14:01

väga hea õudukas


10/10
Kasutaja avatar
raul
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 7
Liitunud: 23. Oktoober 2006, 16:03
Asukoht: Pärnu

Re: Lohista mind põrgusse

PostitusPostitas Forzelius » 09. September 2012, 00:38

Pole absoluutselt minu žanr, aga nautisin seda filmi väga. Võib-olla nautima pole õige sõna, aga hindasin küll Raimi saavutust. Ta pole niivõrd õudne, kui õõvastav. Kummaline on ka see, et nii paljud klišeed olid kasutuses, aga häirima ei hakanud. Jälkusi oli palju, mis mind palju rohkem väänlema panevad kui ära kulunud ehmatusmomendid. Ja loomulikult, antagonistiks väike rõve vanamutt panna on kindel minek.
Epiloog oli ka vinge ja tahaks nii väga väita, et olin tark ja nägin seda miilide kauguselt nagu Roger Daltrey, kuid, ei. Olin momendiks legit üllatunud. Üleüldse hea tunnetusega tehtud film, kandis väga hästi sisu edasi kogu aeg ja ei jäänud nõudma, et vaataja peaks olema šokeeritud mingist suvalisest fillerpasast. Muusika oli ka täitsa vahva ja tempokas.

8.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Lohista mind põrgusse

PostitusPostitas damon » 24. Oktoober 2012, 14:26

Minu jaoks täitsa kobe õudukas.

8/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Re: Lohista mind põrgusse

PostitusPostitas Rasmus » 01. November 2016, 19:23

Mõnusalt konkreetne teine jah, eriti praeguse aja tondihorrorit arvestades. Mäletan, et olin kolmanda "Astraali" ajal täiega impressed, et seal üks stseen nii intensiivne oli, aga noh, "Drag Me to Hell" on selles vallas ikka täiesti teine tase, lammutatakse algusest lõpuni. Eriti hirmus siiski pole, võib-olla oleks kinosaalis natuke hullemini mõjunud, aga shock value teeb asja tasa. Sellist okserefleksi ja öökimistunnet pole Fulci filmide väliselt varem tundnudki, vb ainult "Cannibal Holocaust" välja arvata. Nagu ikka tõsiselt rõve, selles mõttes kindel täistabamus. Ja kellele Raimi huumor muidu meeldib, siis leiab sobilikku siitki. Ütleks, et see film oli rohkem "Evil Dead" kui praegune Starzi seriaal. Just nimelt stiili ja väikeste elementide poolest, mida ainult Raimi isiklikult ära tabada suudab. Lõplikku reveali venitati vb natuke liiga kaua, sest
Spoiler :
vale ümbriku teema
oli väääga ilmselge, aga kurat, olin lõpus ikkagi impressed ja üllatunud ja mida kõike. Nauditav as fuck. 7/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 121 külalist