Lämbumine

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Lämbumine

PostitusPostitas eerik » 20. Aprill 2009, 23:31

Lämbumine
Choke (2008)

Rahvusvaheliselt tuntud autori Chuck Palahniuki ("Kaklusklubi") romaanil põhinev lugu "Lämbumine" on õrn ja musta huumoriga vürtsitatud armastuslugu seksi sõltuvusttekitavast võimust, emade ja poegade vahelisest armastusest ja võitlusest, vananemise hirmudest, ajalooteemaliste lõbustusparkide taga peituvast kohutavast tõest ja paljust muust.

Meditsiinikoolist välja kukkunud Victor Mancini (Sam Rockwell) leiutab täiusliku pettuse, et maksta kinni oma haige ema (Anjelica Huston) erahaiglakulud: ta teeskleb restoranis lämbumist ning inimesed, kes ta "päästavad", tunnevad tema elu ees vastutust. Ta otsustab pettuse mõnisada korda läbi mängida ning siis võõraste heatahtlikkust rahaliselt ära kasutada.

"Lämbumine" on värske ja humoorikas kujutlus elust, armastusest, seksist ja surelikkusest.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Trash » 21. Aprill 2009, 00:50

Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Kasutaja avatar
Trash
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 909
Liitunud: 06. Märts 2009, 00:37

PostitusPostitas eerik » 21. Aprill 2009, 20:02

Eile unustasin mainida aga see plakat ütleb kõik ära:
Pilt
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas hau » 21. Aprill 2009, 22:00

Kas see on vorbitud mingist international posterist või täiesti uus Eesti oma? Kui puhtalt Eesti versioon siis :shokeeritud:
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 21. Aprill 2009, 22:06

Pilt
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Kickflick » 10. Mai 2011, 15:00

Raamat meeldis mulle väga, oli korraga nii intelligentne, vaimukas ja ka ropp. Ka filmil polnud midagi viga, aga muutus vahepeal tavaliseks labaseks komöödiaks, tõusude ja mõõnadega. Enamasti pole mul küll uusversioonidesse usku, aga seda filmi annaks ka palju paremini teha.

7/10
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas rauls » 10. Mai 2011, 19:41

Ei tõmmanud üldse endaga kaasa. Ma lihtsalt ei mõistnud seda filmi. Mõned topless naised olid päris kenad!

4/10
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Ralf » 21. Mai 2011, 11:57

Kinoversiooni lõpp oleks võinud sama pöörane olla kui raamatul. :(
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Lämbumine

PostitusPostitas damon » 13. September 2012, 11:33

Filmi tempo oli võib-olla veidi kõikuv aga kokkuvõttes mulle meeldis. Oli huumorit ja sügavamat infot ning lõpu eel väike twist oli isegi ootamatu.
Spoiler :
Meditsiiniõe osutumine patsiendiks on nii loogiline aga samas filmi jooksul ära ei arvanud - respect.

Minu jaoks film, mida peaks uuesti vaatama, et kõiki nüansse märgata. Ja see on juba tugev kompliment minu poolt.

8/10

PS! Üks neid kordi, kus peaks kritiseerima filmi tutvustavat teksti, sest antud info on kogu filmi sisu ja eesmärki täites üpris kõrvaline teema.

eerik kirjutas: Meditsiinikoolist välja kukkunud Victor Mancini (Sam Rockwell) leiutab täiusliku pettuse, et maksta kinni oma haige ema (Anjelica Huston) erahaiglakulud: ta teeskleb restoranis lämbumist ning inimesed, kes ta "päästavad", tunnevad tema elu ees vastutust. Ta otsustab pettuse mõnisada korda läbi mängida ning siis võõraste heatahtlikkust rahaliselt ära kasutada.
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Re: Lämbumine

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 13. September 2012, 11:42

Teist-kolmandat korda vaadates meeldis rohkemgi kui kunagi kinosaalis. Sam Rockwell on isiklik lemmik ja teeb väga õnnestunud ja isikupärase rolli, lisaks veel väike "Boardwalk Empire"i kokkutulek ning "Britta" välgutab tisse. Mõnusad rõvedad naljad ja paar twisti.

7,5/10
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Lämbumine

PostitusPostitas Zinera » 23. September 2012, 17:19

6/10

Väga tõsise temaatikaga film, samas on üritatud kõige üle nalja teha, et liialt tõsiseks ei läheks. Jäetud on ka südamlik moment peategelase ja ta emaga, samuti võitlus sõltuvuse vastu.

Spoiler :
Brita was awesome! Värvis juuksed tumedaks, sest blondidel on suurem võimalus nahavähiks...nice :D
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Lämbumine

PostitusPostitas damon » 24. September 2012, 14:53

Zinera kirjutas:
Spoiler :
Brita was awesome! Värvis juuksed tumedaks, sest blondidel on suurem võimalus nahavähiks...nice :D


Ma naersin kah selle peale korralikult. :D
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 131 külalist