Röövitud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Ralf » 22. Juuli 2010, 19:41

Mulle meeldis nii esimesel korral kui ka hiljem HD's üle vaadates. Mõnusalt kompaktne märul vägagi motiveeritud ning võimeka protagonistiga. Lõbus vaatamine meeste seltskonnas. Ainult lõpuepisood laeval jäi kuidagi nõrgaks.

7/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Peterzel » 10. Oktoober 2010, 22:45

Märul suurte tähtedega, aga piisavalt ajuvaba sisu, et seda filmi väga tõsiselt võtta. Vaadata siiski kõlbas. 6/10
Peterzel
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 78
Liitunud: 22. Oktoober 2007, 11:32

PostitusPostitas Karoliina23 » 29. Detsember 2010, 01:56

Paljud on siin öelnud, et tavaline märul ja klišee ja mida iganes veel. Ma küll ei ütleks nii. Ta oleks klišee, siis kui oleks mingi lunaraha eesmärgil röövimine. Aga vabandage daamid ja härrad, kes ei tea, see on tänapäeval väga suur ja tõsine asi! Ma ei teadnud ka inimkaubandusest (humantrafficking) eriti midagi enne kui pidin koolis selle kohta presentatsiooni tegema. Minu arust oli see fanastiline film. Vaatasin sellise tõsidusega, et ma ei mäleta, kas ma pilgutada ka mäletasin. Minu jaoks olid seal storyline'is väga palju erilisi asju, näiteks see, et ta leidis selle Amanda surnuna ja kuig info eesmärgil, aitas ta seda tüdrukut, kelle juurest ta Kimi jaki leidis. Mõned asjad on jah veidi imestama panevad, mind isiklikult paneb igakord imestama need Ameerika filmides leiduvad imelikud andmebaasid (küll rehvimustrite jaoks, plastninade tootmiste tehaste asukohad jms; siin kohal seda Albaanlaste tuvastamise situatsiooni) ja see, et ta vangi ei läinud, sest kuigi ta tegutses heal eesmärgil ja võttis palju pahasid maha, oli ta erru läinuna siiski eraisik. Üldkokkuvõttes on see väga hea film ja väga mõtlema panev, sest kes ei tea on inimkaubandus ka Eestis väga levinud nähtus. Mina isegi tahan suvel minna Prantsusmaale ühe programmi raames, aga see mis meid ümbritseb on vägagi õudne ja vägagi reaalne!!! Väikestest puudujääkidest (või ka mõnedest liigsetest detailidest) hoolimata annan filmile täiesti maksimuspunktid.
"Honey, what are you doing? These guys don't use doors." -Mummy Returns
Kasutaja avatar
Karoliina23
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 76
Liitunud: 21. Märts 2009, 20:59

PostitusPostitas adi » 29. Detsember 2010, 02:47

Karoliina23 kirjutas:Ma ei teadnud ka inimkaubandusest (humantrafficking) eriti midagi enne kui pidin koolis selle kohta presentatsiooni tegema.


Sa oled nähtavasti noor tore tütarlaps kelle maapeale toomine kutsikate ja karumõmmide maalt on inetu tegu, aga siiski ...

Lilya 4-ever
http://www.imdb.com/title/tt0300140/
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

PostitusPostitas Karoliina23 » 29. Detsember 2010, 11:35

adi kirjutas:
Karoliina23 kirjutas:Ma ei teadnud ka inimkaubandusest (humantrafficking) eriti midagi enne kui pidin koolis selle kohta presentatsiooni tegema.


Sa oled nähtavasti noor tore tütarlaps kelle maapeale toomine kutsikate ja karumõmmide maalt on inetu tegu, aga siiski ...

Lilya 4-ever
http://www.imdb.com/title/tt0300140/


Mis mõttes? Kas ma olin sellepärast karumõmmide ja kutsikate maal, sellepärast, et ma sellest ennem midagi ei teadnud?? Ja pealegi ma ei kirjutanud, et ma selle presentatsiooni alles hiljuti tegin (!!!) .... Paljud siin suhtuvad sellesse kui millegisse täiesti normaalsesse ja ütlevad, et igav storyline ja mida iganes, aga tegelikult on see julm reaalsus.
"Honey, what are you doing? These guys don't use doors." -Mummy Returns
Kasutaja avatar
Karoliina23
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 76
Liitunud: 21. Märts 2009, 20:59

PostitusPostitas adi » 29. Detsember 2010, 18:40

Taken on hollywoody märul millel pole reaalsusega mingit pistmist, sa ei saa teha mingit presentatsiooni hollywoody märulis nähtu põhjal kus kangelane lõpuks päeva päästab.

Lilya-4-ever on alustuseks see film mida sa pead vaatama kui tahad omada vähegi objektiivset ettekujutust mida human trafficking tähendab.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

PostitusPostitas MNC » 28. Jaanuar 2011, 12:43

sitt film inimkaubandusest, aga hea film superissidest ja nende osatähtsusest türte elus peale perekonna lagundamist. Naised, ärge alahinnake oma eks-meest!!!

Taken: 5/10
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 20. Aprill 2011, 18:27

Kuidas see võimalik on, et ma siin seda juba kommenteerinud ei ole? :?

Igatahes meeldis ka teisel vaatamisel, eriti Neeson'i karakter ja lähenemise konkreetsus. Mõnus vaatamine,

8/10
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas Zinera » 20. Aprill 2011, 18:45

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:
Igatahes meeldis ka teisel vaatamisel, eriti Neeson'i karakter ja lähenemise konkreetsus. Mõnus vaatamine,

8/10


Põnev, sisukas, aga veits ebareaalne. Ikkagi meeldis.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Ronet » 31. Mai 2011, 04:11

Jack Bauer does France

Bryan'i eksabikaasa oli ikka täielik saabas ja Maggie Grace oli kuidagi väga kohmetu 17-aastase rollis. See selleks.
Möllufilmina oli see tipptasemel.

Taken Again? ...

In November 2010, 20th Century Fox officially greenlit a sequel which will be named Taken II. Liam Neeson, Famke Janssen and Maggie Grace have signed on to reprise their roles.


Spoiler :
Miks Bryan oma tiimi Prantsusmaale kaasa ei võtnud? Oleks ju kergem olnud


7/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas thargun » 31. Mai 2011, 19:19

Meeldis väga,kurat nad võiks rohkem selliseid actionied teha

8/10
thargun
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 27
Liitunud: 10. September 2010, 23:30

Re: Röövitud (2008)

PostitusPostitas adi » 19. Detsember 2011, 21:11

Masendavalt sitt film ikka, action oleks nagu pärit olnud 80'ndate straight to VHS sahtlist ning 2/3 dialoogidest olid lihtsalt hii halvad, et tekkis vägisi kahtlus, et stsenaristid (Luc Besson üks neist) pole viitsinu peale huvitava idee väljakäimist rohkem hetkegi vaeva näha. Ülejäänud dialoogid olid ilmselgelt valmis kirjutatud kellegi 13-aastase tädipoja poolt kes oli oma senist sotsiaalset skilli treeninud ainult GTA3'e mängides. See oli NIIII halb, et see film oleks paremini töötanud tummfilmina.

Ei saa mainimata jätta ka näitlemisi mis olid extra'te puhul karjuvalt halvad ning ega ka Liam Neeson või Maggie Grace minult erilist high-five'i saa, aga Maggie'l on vähemalt see vabandus, et tema on sitt olnud igal pool kuhu ta oma nina toppinud on. Seega kandub tema süü vähemalt osaliselt üle casting agentuurile.

Kokkuvõtteks, kui sa tahad teha tõsist bad-ass vägivaldset revenge draamat siis NIIMOODI-SEDA-EI-TEHTA!
Häbi konnasööjad, häbi!
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Röövitud (2008)

PostitusPostitas Rasmus » 11. Oktoober 2012, 17:02

Arvasin, et olen näinud (vähemalt osaliselt), aga tegelikult ajasin hoopis ühe teise sarnase teemaga filmiga segamini.

Karm film, Neeson on oma rollis super, sisu on üsna hea (kuigi veidi ettearvatav). Esimene pooltund oli kohe väga kõva, kuid edasi läks natuke liiga puhtaks actioniks ehk siis sisu kadus möllu kõrvalt kuhugi nagu ära.

Tubli 6/10.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Röövitud (2008)

PostitusPostitas Ralf » 11. Oktoober 2012, 17:30

Rassu kirjutas:Arvasin, et olen näinud (vähemalt osaliselt), aga tegelikult ajasin hoopis ühe teise sarnase teemaga filmiga segamini.

Kui jutt juba sellele läks, siis Daniel Auteuil'iga on üks 1999 aasta film, mis on "Taken"-ile tegelikult väga sarnane: "The Lost Son".
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re:

PostitusPostitas Forzelius » 24. November 2012, 06:21

Liam tagus väga hästi, vaadates, et ta oli filmi ajal 56-aastane. Maggie Grace 17-aastasena on muidugi järjekordne nähtus, kuidas Hollywoodis reaalsest vanusest julgelt maha võetakse. IRL saab Maggie 30 järgmine aasta, pole probleemi. Action ise oli midagi Bourne ja 24 vahepealset - tead küll, kui ebareaalne see on, et kõik löögid ja põiklemised lähevad 100% õigesti ja vigastused päädivad minimaalsusega, aga kui montaaž ja muusika on head, siis by default naudid ja elad kaasa. Ausalt öeldes dialoogi tähele ei pannudki ja vast ei vaata seda filmi ka kunagi uuesti, kuna olen kindel, et arvamus langeb. Üheks korraks, kui on laupäeva varahommik ja sittagi teha pole, käis küll. Järjest peaks vist suure kaarega eemale hoidma (totaalselt ebavajalik tundub sellise ühe olukorra situatsiooni-film). See oleks vist umbes sama, kui oleks film mingist epic pangaröövist, mis lõpuks ebaõnnestub ning 2. osas hakkab röövli poeg oma isa tapnud turvamehe mõrvaplaani hauma. Pointless.

7.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 208 külalist