Sõrmuste Isand: Kuninga Tagasitulek

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Sõrmuste Isand: Kuninga Tagasitulek

PostitusPostitas Asko » 20. Veebruar 2005, 19:18

Sõrmuste Isand: Kuninga Tagasitulek
The Lord of the Rings: The Return of the King

Frodo (Elijah Wood) ja Sam'i teekond Mordorisse on lõpule jõudmas, kuid Frodo hakkab kahtlema, kas ta ikka suudab Sõrmuse hävitada. Sauroni väed on kogunenud Musta Värava alla ja on valmis andma viimast lööki Gondorile. Gandalf (Ian McKellen) kogub vägesid Minas Tirith'i kaitseks. Rohani kuningas Theoden ratsutab oma ratsaväega Gondorile appi, kuid pole sugugi kindel, kas ta jõuab õigeks ajaks. Aragorn peab leidma endas jõu, et võtta vastu Gondori troon ja juhtida sõda Sauroni vastu, sest see on ainus võimalus Sauroni Silma eemalhoidmiseks Frodost.

"Kuninga tagasitulek" nagu varasemad Sõrmuste Isanda filmid "Sõrmuse Vennaskond" ja "Kaks Kantsi" on vändatud samanimelise J. R. R. Tolkien'i romaani järgi. Lavastajaks seegi kord Peter Jackson, kes sai filmi eest nii Oscari kui Kuldgloobuse. Kokku on "Kuninga Tagasitulek" võitnud 11 Oscarit (sh Parimate eriefektide ja kostüümide eest ning parima filmi eest, kusjuures varem pole ükski fantaasiafilm seda Oscarit saanud) ja 4 Kuldgloobust. Varem on 11 Oscarit saanud vaid "Titanic" ja "Ben Hur".

Terviklikku tutvustust loe siit.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas athen » 07. Märts 2005, 16:39

Vinged efektid, tohudud massistseenid, võimas graafika... Haarav film ja küllalt huvitav kugugi seal taga kuid siiski... Tegu on Sci-fi'ga ja see suht suur miinus. Kui muidu on film väga hooline ja kaasakiskuv, siis lõpp vajub ära. Viimased 30 min tuleks maha lõigata. Sest seda jama kus nad tele-tupsu-maa-laadses paigas oma õnnelikku lõppu välja mängivad on kohutavalt igav ja kinos tuli tahtmine püsti tõusta ja minema jalutada.
athen
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 98
Liitunud: 04. Märts 2005, 12:27

PostitusPostitas Asko » 07. Märts 2005, 18:11

Natuke parandaksin sind, athen. Tegemist pole mitte sci-fi'ga vaid siiski fantasy'ga. Pean aga nõustuma lõppu koha pealt. Selle 30 mintutit oleks edukalt võinud sisustada Kääbikla lahinguga, mis filmist täiesti välja oli jäänud. Muidugi oleks see ilmselt tunduvalt rohkem maksma läinud kui see häppiending stseen. Kui aga lõpp välja arvata siis suurepärane film ja suhteliselt hästi on raamatu sündumsi järgitud (seda ei saa mitte kõigi raamatute ekraniseeringute kohta öelda).
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Mihkel » 09. Juuni 2005, 12:13

Suurepärane film. Tõeliselt hea fantaasia film. See on üks maailma parimaid film. Kõik, kes filmi vaadata tahvad peaksid raamatu läbi lugema, sest raamat on parem, kuigi ka film pole halb.
Kasutaja avatar
Mihkel
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 957
Liitunud: 20. Veebruar 2005, 22:08

PostitusPostitas Daegwynn » 09. Juuni 2005, 14:35

Just-just. Mina olin varem nende filmide suur fänn. Olen siiamaani, aga ikkagi normaalsuse piirides. Korduvalt vaadatav ja visuaalseslt imeilus film. Kõik auhinnad teenis kenasti välja. Ärge muuseas alahinnake muusikat.
Kasutaja avatar
Daegwynn
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 14
Liitunud: 23. Aprill 2005, 20:43

PostitusPostitas Taavi » 09. Juuni 2005, 23:47

Ma ka väga suur fänn. Esimesed kaks osa meeldisid mingipärast veidi rohkem. Jätsid veel rohkem positiivsema elamuse kui see. Kuid sellegipoolest ülihea ;)
Samal aastal ilmus "Saladuste jõgi" ka .. See, kas Sõrmuste isand enda auhinnad välja teenis, on natukene kaheldav. Mulle meeldis Eastwoodi film veidike rohkem..
Kõikide Sõrmuste isanda kokkuvõttes on muidugi Oscareid ja asju väärt, kõik lihtsalt kirjutati ühe filmi nimele ..
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas d33m0n » 10. Juuni 2005, 13:24

Kirjeldada ei viici, see on lihtsalt super
kui kokku saame, siis kirjutame
Kasutaja avatar
d33m0n
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 367
Liitunud: 27. Jaanuar 2005, 16:48
Asukoht: -=filmilindil=-

PostitusPostitas Edvard » 10. Juuni 2005, 19:40

Maailma parim film minu arvates
Edvard
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 286
Liitunud: 19. Mai 2005, 20:21
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitas kuu67 » 11. Juuni 2005, 16:14

on jah hea film
kuu67
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 86
Liitunud: 09. Juuni 2005, 21:09
Asukoht: vÃĩru

PostitusPostitas Robert » 02. Oktoober 2005, 19:43

Liiga pikaks kippus lõpp minevat. Massistseenid olid väga lahedad ja eriti tore oli filmi vaadata, sest ma ei teadnud lõppu. Aga ikkagi ei meeldinud see film mulle nii palju, kui teine osa. Esimene osa meeldis kah rohkem, aga samas ei ole ka sellele osale midagi ette heita...

8/10
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Girl17 » 20. Juuni 2006, 22:39

ma polegi seda n2inud :(
It's your life, it's your soul, it's everything you give to him, it's my heart in your hands keep it or just let it fall, another stone placed in my wall.
Kasutaja avatar
Girl17
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 170
Liitunud: 25. Jaanuar 2006, 14:42
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas lostinthemist » 20. Juuni 2006, 23:21

Minu arust ka, üks parimaid filme. Triloogiast meeldib see kõige rohkem, samas vaatasin seda kinos 3 korda (yeah, i know that sounds crazy) ja esimest korda kinos vaadates sain ikka tohutult hea kogemuse. Ülihea näitlejatöö; hästi lavastatud; väga hea muusika, mis kohe südamesse jäi. Lõpp ajas natuke nutma.
9.5/10
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas deepblue » 13. Juuli 2006, 10:39

hullult hea film :shock:
Kasutaja avatar
deepblue
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 19
Liitunud: 11. Juuli 2006, 08:58

PostitusPostitas PakisPaks » 04. September 2006, 17:47

Alguses kui vaatasin oli väga hea aga millegipärast teist korda ei vaataks.
PakisPaks
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 6
Liitunud: 03. August 2006, 20:49

PostitusPostitas hau » 04. September 2006, 18:25

See film (ja triloogia) on kõige suurem film maailmas. Ta on igatpidi austatud ja tunnustatud film - imdbs fännide poolt üks kõrgemaid filme, kriitikud on andnud Oscareid ja rottentomatoesis 94% ja kassades üks edukamaid filme ja triloogiaid. Seda ei saa millegagi võrreldagi nagu sest nii mastaapset filmi pole millel oleks veel niihea sisu. See pole film see on üks väga pikk lugu.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 166 külalist