Minu verine valentinipäev 3D

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Garli » 07. Märts 2009, 19:30

Jensen Ackles tegi kena rolli muidu?
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas RockabillySarin » 07. Märts 2009, 21:13

Garli kirjutas:Jensen Ackles tegi kena rolli muidu?


nooo
silma ta küll millegiga ei jäänud
täitsa tavaline esinduslik roll : )
RockabillySarin
60000
Kasutaja avatar
RockabillySarin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 226
Liitunud: 06. November 2007, 03:22

PostitusPostitas rauls » 08. Märts 2009, 22:31

Kodus telerist tavalise 2D-na ei viitsiks never-ever seda filmi vaadata. Kinos 3D-na pakkus aga "My Bloody Valentine" päris hea elamuse. Isegi sai blogis sellest kirjutatud: 6,5/10
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Soprano » 05. Aprill 2009, 07:47

...
Mõrvad ruulisid, naersin iga kord kõvasti, kui kirkaga läbi silma, lõua või mille iganes virutati. 3D-d kasutati kõikmõeldaval moel ära nt. lendav kirka või sihtiv püssitoru. Ühe kuuli teekonda näitas aegluubis u. nii nagu Wanted's ja sel hetkel mõtlesin, kui awesome oleks Wanted 3D-s olnud! 3D seks polnud midagi erilist, sest a) kaamera näitas põhiliselt igavaid üldplaane ja b) seksijaks oli vist filmi koledaim tädi.

7/10
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas JazZ- » 24. Aprill 2009, 16:56

"My Bloody Valentine'i" läksin vaatama tegelikult rohkem Jensen Ackles'i, kui filmi enda pärast. Ja ausalt öeldes mingit erilist 3D-efekti ma sellest küll ei saanud, lihtsalt pea hakkas vahepeal ringi käima. Parema meelega oleksin seda üldse ilma selle 3D asjanduseta vaadanud. Kuni viimase pooltunnini olin ma arvamusel, et raha sai täiesti mõttetult raisku lastud, kuna film iseenesest polnud eriti huvitav ja Jensen Ackles ei paistnud ka tõepoolest millegi väga erilisega silma. Aga viimased pool tundi tõstsid filmi minu silmis päris mitu punkti.
5/10
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Hawai^^ » 13. Veebruar 2010, 21:06

Suht igav film oli, xd.
3/10
Kasutaja avatar
Hawai^^
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 16
Liitunud: 06. Veebruar 2010, 22:28
Asukoht: Keila-Joa

PostitusPostitas _eesti999_ » 29. Juuni 2010, 16:31

Lühike ja mingit sisu eriti ei näinud. 3D formaat ei teinud seda sugugi palju paremaks. Vaid alguses pisut.
5/10
Kasutaja avatar
_eesti999_
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 548
Liitunud: 04. Detsember 2007, 21:18
Asukoht: Pärnu

Re:

PostitusPostitas Forzelius » 14. Juuni 2014, 05:37

Ralf kirjutas:Hei, Soprano, mina olen F. Forza on... midagi muud.


Ahnepäts, üks lühend võib mitmele kehtida. Nüüdseks oled sa enivei rohkem olnud Ralf kui Fletcher, amirait? Ja ma olen jällegi Forza/Forzelius olnud kauem kui mõni muu nick.
Film ise oli ok, peab tunnistama, et lõpu pooltund, nagu Jaz mainis, oli punkte tõstev. Ma olin enne toda juba üsna lootust kaotamas, et kas tõesti nõnna igav ja halp thriller peab jääma Jenseni üheks väheseks tuntumaks kinosoorituseks.
Spoiler :
Twist siiski päästis mõned punktid ja lõpp oli kinda...äge. Kogu see maski kandmine-ära võtmine meenutas miskit Saw filmide montaaži.
Et siis, jah, mitte totaalne ajaraiskamine. 3D'na filmitud 2D film oli küll äärmiselt õõvastav vaatamine kodus, ei soovita.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Minu verine valentinipäev 3D

PostitusPostitas Rasmus » 27. Juuli 2014, 01:35

2009. aastal vaatasin "Minu verise valentinipäeva" treilerit, aga kinno minemiseks olin liiga väike. Viis aastat hiljem nägin selle lõpuks kolmedimensioonilisena ära ja tuleb tunnistada, et 2D-vaatamised on tõepoolest tunduvalt igavamad olnud. Film on endiselt parajalt idiootne, ehkki tabasin end mõttelt, et kui selline slasher oleks ilmunud tänavu ja praegusel õudukamaastikul, oleks seda vastu võetud kordades positiivsemalt. 2009. aastal jäi see lihtsalt õnnetult eelmise kümnendi uusversiooni-vaimustuse üheks nõrgemapoolseks esindajaks. CGI-gore kriipis küll mõnel hetkel silma, aga vähemalt oli üritatud rohke verega õudusfänni vajadusi rahuldada, nii et kiitus sellegipoolest.
Spoiler :
Kõige enam häiris, kuidas vaatajat eksitati filmi alguspoolel Hannigeri tapmise ajaks tegevusest välja lukustamisega, et kõik kahtlused temalt kaoksid. Väga alatu võte, mis polnud isegi twisti arvesse võttes eriti loogiline.

Pole Jensen Acklesit kuskil mujal näinud, aga tekkis küsimus, et kas ta näitlebki nii? Terve filmi tundus, nagu ta üritaks kõigest väest Hasselhoffi jäljendada, jättes sealjuures veelgi naeruväärsema mulje kui Hoff ise.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 215 külalist