Inglid ja deemonid

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Inglid ja deemonid

PostitusPostitas Soprano » 03. Jaanuar 2009, 17:48

Inglid ja deemonid
Angels & Demons

Harvardi ülikooli professor Robert Langdon (Tom Hanks), kelle erialaks on religioossed sümbolid, saab enda kätte tõendeid, et maailma võimsaim salaorganisatsioon, illuminaadid, on endiselt täies elujõus. Ning et see organisatsioon on käivitanud plaani, mille abil hävitada oma vihatuim vaenlane, katoliku kirik. Püüdes päästa kirikut viitsütikuga pommi eest, ruttab Langdon Rooma, kus ühendab jõud kauni ja mõistatusliku itaallannast teadlase Vittoria Vetraga (Ayelet Zurer). Koos alustavad nad meeleheitlikku jahti suletud krüptides, ohtlikes katakombides, hüljatud katedraalides ning maailma kõige salajasemas võlvkeldris... illuminaatide ammuunustatud peidupaigas. Nad liiguvad mööda 400 aastat vanade sümbolite rada, mis võib osutuda Vatikani ainsaks lootuseks ellujäämisele.

http://www.forumcinemas.ee

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas tharts » 02. Veebruar 2009, 23:10

Tahaks loota et film sama hea kui raamat, sest raamat meeldis ikka suht palju... Ootame-vaatame ;-)
Kasutaja avatar
tharts
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 163
Liitunud: 19. Detsember 2007, 15:41

PostitusPostitas kigents » 14. Mai 2009, 02:07

Film oli isegi korralik, raamatut pole veel läbi jõudnud. Kuigi minuarust oli natuke halvem, kui "Da Vinci kood", sest rohkem meeldis see puslede ja sümbolite värk. Aga üldiselt thumbs up.
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 741
Liitunud: 02. Jaanuar 2007, 17:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas xR » 14. Mai 2009, 18:07

Endale väga meeldis, olin juba oma 2a seda filmi oodanud ja ütleks, et pettumust ei valmistanud. Da Vinci Kood oli Inglite ja Deemonite kõrval täielik bullshit
Olen ka läbi lugenud mõlemad raamatud ja raamatute kohta võiks sama öelda mis filmide kohta
Kasutaja avatar
xR
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 176
Liitunud: 11. Märts 2005, 18:50

PostitusPostitas rauls » 14. Mai 2009, 19:33

Homme on plaanis vaatama minna. Loodetavasti on ikka parem kui "The Da Vinci Code", mis oli suht keskpärane.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Soprano » 14. Mai 2009, 19:49

Treiler jätab väga külmaks, ei tekita üldse mingit huvi. Da Vinci Code käisin kinos vaatamas, oli ok. Eks asi ka selles, et pole raamatuid lugenud, kuid õige film peaks ise vaatama meelitama.

Forza saatis 2h tagasi SMS'i, kas tulen 18:30 seansile. Imelik, see on ju 120.- seanss või oleks tasuta saanud?
Panustan, et vähemalt 8/10 on tulemas...
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Forzelius » 14. Mai 2009, 21:46

Ei oleks tasuta saanud, ma lihtsalt sain raha ja tahtsin minna ühte oma lemmiklavastajat kaema, kelles kunagi pettunud pole. Ron Howard on hea lavastaja ja tõestas seda taaskord. Väga hea film oli, pani raamatust ka huvituma. Kuna ise olen ka usklik, siis on väga kerge leili minna sellise filmi peale, ent võtsin kõike siiski vabalt ja mõtlesin, et see on siiski ainult film. Ewan oli küll veidi imelik oma rollis, kuid lõpuks harjus ära. 2 tundi ja 18 minutit möödus vägagi kiiresti ja väärikas järg heale filmile. 8/10 nagu esimesele osalegi. Loodan, et Howard teeb järgmistest osadest ka filmid. Ta nii kõva lavastaja lihtsalt.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Soprano » 14. Mai 2009, 21:52

Kerge OT. Usklikuna soovitaksin sul Knowing't vaadata. Külmaks see sind ei jäta.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Risko » 16. Mai 2009, 11:14

Minu meelest oli küll kohati valus vaadata kui meeletult kiire ja põnev see film üritas olla, aga mitte kuhugi see higistamine ei jõudnud. Pöörane tempo on küll koguaeg peal, aga see korduv kirik-kiriku järel ringi tuuseldamise formula lihtsalt ei ole nii huvitav. Tom Hanks'i rolli ehk mööda Vatikani ringi jooksmist ja vaatajale kiirelt kõige seletamist võiks minu meelest ka iga suvaline jorss mängida, kes vähegi intelligentne välja paistab. Tegelased olid üldse kõik väga tühjad. Kõik nad toodi siva sisse, et kohe asja kallale asuda saaks ning mööda linna vihjeid otsida. McCregori tegelane oligi minu meelest kõige asjalikum terves filmis. Vähe põnevamaks läks film alles lõpus kui väike Shyamalan-twist sisse toodi, aga üleüldiselt väga kuiv elamus. Film vähemalt nägi ääretult ilus välja, kui välja arvata mõned jõledad CG kohad. Väga tihti jäingi ma linna imetlema ja head soundtracki kuulama ning Hanksi viie-minuti ajalootunnid jäid tagaplaanile. Panin IMDBs 5 punkti.
Kasutaja avatar
Risko
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 218
Liitunud: 20. Juuni 2007, 23:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas tharts » 16. Mai 2009, 13:13

chello... Sinu juttu lugedes tekis mul küsimus, et kas sa raamatut oled lugenud.... Kuna film tehti siiski selle järgi, siis ei saanudki seal midagi aeglast olla :)
Kasutaja avatar
tharts
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 163
Liitunud: 19. Detsember 2007, 15:41

PostitusPostitas hau » 16. Mai 2009, 15:09

Raamatus on liiga palju seletamist ja liiga vähe tegevust. Kujutan ette, et sama lugu on ka filmis.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Risko » 16. Mai 2009, 15:48

tharts kirjutas:chello... Sinu juttu lugedes tekis mul küsimus, et kas sa raamatut oled lugenud.... Kuna film tehti siiski selle järgi, siis ei saanudki seal midagi aeglast olla :)


Ei ole veel jõdnud lugeda aga eks filmi tuleks omaette hinnata niikuinii. Asi polegi väga selles ka film on kiire või aeglane vaid kas see on põnev ning Howardile omaselt puudus ka sellel filmil igasugune pinge vaatamata sellele, et koguaeg mingi action ja askeldamine toimub. Seda religion vs. science teemat oleks võinud ka laialdasemalt käsitleda sest enamus dialooge Hanks'i ja tema seksika partneri vahel olid lihtsalt nii elutud.
Kasutaja avatar
Risko
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 218
Liitunud: 20. Juuni 2007, 23:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 16. Mai 2009, 16:00

chello kirjutas:
tharts kirjutas:chello... Sinu juttu lugedes tekis mul küsimus, et kas sa raamatut oled lugenud.... Kuna film tehti siiski selle järgi, siis ei saanudki seal midagi aeglast olla :)


Ei ole veel jõdnud lugeda aga eks filmi tuleks omaette hinnata niikuinii. Asi polegi väga selles ka film on kiire või aeglane vaid kas see on põnev ning Howardile omaselt puudus ka sellel filmil igasugune pinge vaatamata sellele, et koguaeg mingi action ja askeldamine toimub. Seda religion vs. science teemat oleks võinud ka laialdasemalt käsitleda sest enamus dialooge Hanks'i ja tema seksika partneri vahel olid lihtsalt nii elutud.


Ära tule Howardit sõimama. Ja sa räägid pinge puudumisest? Hmm, mis konditsioonis sa seda vaatasid? Hetked, kus hapnik välja imeti ühest teatud kohast, momendid, kus joosti ajaga võidu, et järgmise kiriku juurde jõude. Sounds like pinge to me. Ja see, et liiga palju seletamist tuleb, tulebki sellest, et Brown kirjutab raamatu pigem informatiivsena, kus niipalju actionit ei olegi ja Howard adapteerib selle Hollywoodlikuks põnevusfilmiks.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Risko » 16. Mai 2009, 16:16

Forza kirjutas:
chello kirjutas:
tharts kirjutas:chello... Sinu juttu lugedes tekis mul küsimus, et kas sa raamatut oled lugenud.... Kuna film tehti siiski selle järgi, siis ei saanudki seal midagi aeglast olla :)


Ei ole veel jõdnud lugeda aga eks filmi tuleks omaette hinnata niikuinii. Asi polegi väga selles ka film on kiire või aeglane vaid kas see on põnev ning Howardile omaselt puudus ka sellel filmil igasugune pinge vaatamata sellele, et koguaeg mingi action ja askeldamine toimub. Seda religion vs. science teemat oleks võinud ka laialdasemalt käsitleda sest enamus dialooge Hanks'i ja tema seksika partneri vahel olid lihtsalt nii elutud.


Ära tule Howardit sõimama. Ja sa räägid pinge puudumisest? Hmm, mis konditsioonis sa seda vaatasid? Hetked, kus hapnik välja imeti ühest teatud kohast, momendid, kus joosti ajaga võidu, et järgmise kiriku juurde jõude. Sounds like pinge to me. Ja see, et liiga palju seletamist tuleb, tulebki sellest, et Brown kirjutab raamatu pigem informatiivsena, kus niipalju actionit ei olegi ja Howard adapteerib selle Hollywoodlikuks põnevusfilmiks.


Ma ei ole teda sõimanud, mulle meeldivad mitmed tema filmid, aga peaaegu kõik nad kannatavad selle sama kuiva ohutuse ja igavuse all. Frost/Nixon on minu meelest parim, mis ta välja käinud on. Ja need pingelised kohad mida sa mainisid, no ma ei tea ...

SPOILER

... sounds like predictability to me. Otse loomulikult ei sure Hanks sinna ruumi ära ning otse loomulikult ei lenda Vatikan õhku, ükskõik mis seal vahepeal ka ei juhtuks. Kas sa tõesti närisid oma küüsi ja mõtlesid, et mingi teine outcome on võimalik? See twist ending polnud ka just kõige raskem ära tabada, ega ju?
Kasutaja avatar
Risko
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 218
Liitunud: 20. Juuni 2007, 23:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 16. Mai 2009, 16:19

Predictability predictabilityks, loomulikult on osad stseenid ettaaimatavad ja enamus filmides on enamus stseene etteaimatavad, see ei tähenda, et see filmilt pinge ära võtaks. Kui kogu aeg niimoodi mõelda, et ah nagunii ta nüüd veel ära ei sure vms, siis ei lase sa endal filmi nautida ja pärast tulebki idee pähe, et filmil puudus pinge.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 100 külalist

cron