Operatsioon "Valküür"

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Operatsioon "Valküür"

PostitusPostitas Soprano » 03. Jaanuar 2009, 02:28

Operatsioon "Valküür"
Valkyrie

1944. Ooberst Claus von Stauffenberg (Tom Cruise) on heast suguvõsast pärit lojaalne ohvitser, kes teenib oma riiki, hellitades seejuures lootust, et keegi leiaks viisi Hitleri peatamiseks enne Saksamaa ja kogu Euroopa lõplikku hävingut. Mõistes, et aega pole palju jäänud, asub ta ise tegutsema ning ühineb vandenõulastega. Valmib geniaalne plaan, kuidas tappa diktaator ning kukutada natslik valitsus seestpoolt, kasutades selleks Hitleri enda heakskiidul erijuhtudeks loodud plaani "Operatsioon "Valküür"". Claus von Stauffenberg on seni olnud üks paljudest Hitleri vastastest. Nüüd saab temast olude sunnil see, kes peab ise Hitleri tapma.

http://www.forumcinemas.ee

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas seeru1980 » 03. Jaanuar 2009, 02:37

Kas on muidu teada, millal täpselt see film eesti kinodesse jõuab ?
Kasutaja avatar
seeru1980
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 556
Liitunud: 12. Juuli 2006, 18:21
Asukoht: Oleneb olukorrast....

PostitusPostitas Soprano » 03. Jaanuar 2009, 02:41

Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas hau » 06. Veebruar 2009, 01:02

Päris kobe tükk. Suhteliselt huvitav ja põnev. Kui võtta seda kui head meelelahutust, siis saab ingliskeelest üle, kui väärtfilmi, siis ei. Ei oskagi midagi muud öelda. Nii hea see ka pole, et räägiks kõik surnuks.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Jolt » 06. Veebruar 2009, 01:15

Mulle läks ka päris hästi peale. Kogu tolle mõrvakatse sisu oli suhteliselt võõras ja seetõttu täielik ülekordamine polnud, kuigi lõppu oli ilmne. Singer suutis üllatavalt põneva filmi teha ja igasugused stseenid sõjatehnikaga olid tõelised kompud. Mõnus mootorite pröökamine ning nii. Saksa keelest ega aktsendist puudust ei tundnud, piisas selle teadvustamisest alguses. Veidi imelik siiski, et ing keelt räägiti praktiliselt kõikides võimalike aktsentidega, järjepidevus oli null.

Sobib eelsoojendusena Der Untergang'le, vast. Need inimesed, kes otseselt polnud seotud tolle riigipöördega aga kelle käitumine otsustas kummale poole kaalukauss viltu veab võisid ennast hiljem ikka eriti halvasti tunda.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Forzelius » 06. Veebruar 2009, 22:49

Need, kes siis veel ei tea: Valkyrie oli mu oodatuim film juba aasta aega tagasi ning olin kindel, et on minu silmis aasta parim ja 10. Nii ka oli, Singeri geniaalse visiooni, McQuarrie põneva stsenaariumi ning Ottmani kõheda muusikaga oli vana trio jälle koos (võiksid rohkem koostööd teha ka tulevikus). Meeste eelmine film oli minu top 5-s pesitsev Usual Suspects.
Valkyrie ise oli kõik see, mida ma ootasin - hea draama, kuid siiski pigem põnevikuna toimiv film, mis natukene nõrgema konkurentsiga aastal võiks ka Oscareid saada. Näitlejad olid head, Tom Wilkinson on minu silmis ka aina kõrgemale pürgiv, Tom Cruise oli väga hea. Kenneth B...... oli samuti sümpaatne. Kaameratöö oli väga hea. Suured plaanid ja huvitavad angle'id olid nauditavad ja tempo, mis tõsteti kõrgele juba avaminutitel, alla ei langenudki. Tohutult hästi oskab Brian pinget kasvatada. Mõnikord suutis seda teha mitu minutit järjest. Lõpp oli etteaimata, -teada, kuid Tom Cruise lause :"...They will remember you" oli mõjuv. Sain kõik, mida tahtsin. Ootuseid ei ületanud, sest need olid juba niigi kõrgel. Kindel lemmik eelmisest aastast ja ootan DVD'd.
Kurb, et selle filmi pärast nii palju aksendi-whine'i kostub. Tõsiselt närvi ajab.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Immagination » 08. Veebruar 2009, 00:50

Ei ole film minu maitsele, aga Tom Cruise'i tõttu ilmselt vaatan ära..
Immagination
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 202
Liitunud: 15. Veebruar 2008, 20:49

PostitusPostitas LauraOlen » 08. Veebruar 2009, 19:28

Immagination kirjutas:Ei ole film minu maitsele, aga Tom Cruise'i tõttu ilmselt vaatan ära..


Sama siin.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas LiveForThis » 08. Veebruar 2009, 23:28

Tundub peris huvitav teine.
Cruise mind ei häiri(juhul kui ta siin palju irvama ei hakka, milles ma sügavalt kahtlen). Singer on end juba kenasti tõestanud, nii et olen lugenud, et etteaimatava lõpuga filmist pidavat saama üsnagi pingeline teos. Pluss palju teenekaid näitlejaid.
Kusjuures just sellist teemat Hitleri kohta polegi vist veel kajastatud.Või on?
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ronet » 09. Veebruar 2009, 07:21

Küsimus inimestele kes filmi näinud ja kellele Tom Cruise ei istu.

On ta väga häiriv siin filmis?
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Forzelius » 09. Veebruar 2009, 13:29

Ei ole ta häiriv midagi. Superrolli teeb!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Kidd » 16. Veebruar 2009, 12:06

Oi mulle meeldis see film, põnevamaks teeb asja, et varsti on plaanis Hundikoobast päriselt külastada. Väga hästi olid ajaloofaktid sisse kirjutatud, kuigi minu meelest see ülevõtmine nii suurejooneline polnud, kõigest mõned Berliini kvartalid olid kontrolli all. Cruise´le mul etteheiteid polnud, kuigi Eesti Päevaleht kirjutas, et suurim läbikukkuja ever. Samas filmis oli küll blonde, hallisilmseid natsipoisse, kes võib olla oleks paremini sobinud. :)

8/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 19. Veebruar 2009, 10:29

Täiesti normaalne ajalootund minumeelest. Ei mõista, miks peaks Cruise'i läbikukkujaks nimetama. Mind ei häirinud tema juures küll mitte ükski asi. Huvitav film huvitavast teemast.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas seeru1980 » 26. Veebruar 2009, 00:49

Ootasin seda filmi kaua :D ja ei pidanud kahetsema.
Nagu enamus on juba öelnud, pean ka mina nõustuma, et Tom Cruise tegi super rolli selle šedööviris. Endal on samuti ka plaan minna kunagi vaatama Eagles Nest, Wolfˇs Lairi ja kindlasti Stauffenberg tänavat Berliinis.
Gunnery Sergeant Hartmann: "I'm Gunnery Sergeant Hartman, your senior drill instructor, from now on you will speak only when spoken to, and the first and the last word out of your filthy sewers will be "Sir". Do you maggots understand that?"
Kasutaja avatar
seeru1980
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 556
Liitunud: 12. Juuli 2006, 18:21
Asukoht: Oleneb olukorrast....

PostitusPostitas Garli » 28. Veebruar 2009, 01:31

Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 43 külalist