Star Trek

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Star Trek

PostitusPostitas Zinera » 27. Detsember 2008, 22:26

Star Trek
Star Trek (2009)

J.J. Abrams'i ("Mission: Impossible III," "Lost" and "Alias") uusim visioon kõikide aegade suurimast kosmoseseiklusest "Star Trek". Räägib see James T. Kirk'i (Chris Pine) ja Mr. Spocki (Zachary Quinto) esimesest kohtumisest Tähelaevastiku Akadeemias ning Enterprise'i uue meeskonna esimesest missioonist kosmoseavarustesse, kus inimese jalg veel astunud ei ole.

Loe täielikku tutvustust siit
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas LiveForThis » 28. Aprill 2009, 16:10

Millegipärast igasugune ootuseärevus puudub selle filmi suhtes. Trailer on muidugi väga vaatemänguline ja eks kinoelamus võib hea olla, aga kuna ma ei ole mitte kunagi Star Trek`st suurt midagi teadnud, siis ei tea mida oodatagi.
Naljaka kujuga laev ja kapten istub ning jagab käsklusi. :) See on sööbinud mu mällu.
Abramsi pärast pakub huvi, muidu ei pakuks.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Cochrane » 28. Aprill 2009, 21:50

Ise ootan muidugi üsna suure põnevusega. Treki filmid ja sarjad on kõik ära nähtud, seega pakub ka see uuendatud teostus huvi. Mõned vanad fännid on küll karjunud, et see pole enam see esialgne, aga no tõesti... selle seiklusteuniversumi jätkumiseks kinolinal ja võib-olla ka taas televisioonis ongi vaja nö uut tuult. Vanad filmid ja sarjad ei kao kuhugi, 1960date originaalseriaal antakse restaureeritult ka HD kvaliteediga välja, kellele uued ei meeldi, piirdugu vana vaatamisega.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Soprano » 06. Mai 2009, 19:19

homme...
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Hülss » 06. Mai 2009, 21:16

Olen suhteliselt häid muljeid siiani kuulnud ja lugenud, et perseauguni möllu ja efekte täis, Abramsi stiilis. Ei tea kas kinno lähen, aga kui raha üle on, siis miks ka mitte. Pole päris pikka aega kinos käinud.

Cloverfieldi ja MI3'e vaatamist ei kahetsenud.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 07. Mai 2009, 02:44

Soprano kirjutas:homme...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Forzelius » 07. Mai 2009, 17:51

Täitsa cool oli. Nalja sai rohkem kui ma arvasin. Tekkis isegi mingit sorti huvi selle saaga vastu. Spock ehk Adam Kaufman 24'st oli cool ja üleüldse lahedaid tegelasi oli palju. Simon Pegg oli kah olemas :))
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Kidd » 08. Mai 2009, 08:44

Nagu kosmose film ikka, midagi erilist polnud, aga täiesti cool ja vaadatav. Kino elamust, nagu ikka suure massi puhul, üritasid rikkuda ebanormaalselt kõvasti hirnuvad venalased ja kinos plaksutada üritavad lambad.

6/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas Risko » 09. Mai 2009, 12:31

Ei ütleks, et see mingi tavaline kosmose film on, vähemalt neile mitte kes eelnevalt pole ei sarju ega filme vaadanud. Visuaalne külg oli juba üpris unikaalne ja noh, selliseid tegelasi väga lihtsalt mujalt ei leia kui Star Trekist. Ma olin selleks ajaks kui Simon Pegg lõpuks kohale jõudis üldse ära unustanud, et ta ka filmis kaasa lööb. Tema tegelane oli üks muhedamaid, rääkimata Spockist jpt. Karl Urban oli suur üllataja. Kõik näitlemine ja dialoog ei olnud üldse nii juustune kui eelnevalt tunduda võib. Ajas reisimine, mustad augud, paralleelsed universumid - kõik koos ühes suures ulmepuntras, väga kõva. Tekkis samuti huvi selle seeria vastu, eelnevalt olin juhuslikult ainult mõned episoodid telekast näinud, mis kõik jätsid ükskõikseks.
Kasutaja avatar
Risko
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 218
Liitunud: 20. Juuni 2007, 23:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Jolt » 09. Mai 2009, 12:56

Mu varasem Star Trek'i kogemus oli minimaalne. Kunagi ammu olen midagi Pro7'lt näinud ja nüüd hiljem veidi ka ETV'lt. Üldiselt ei kavatse midagi väga järgi vaadata, sest et too film on ikka pagana geniaalne sümbioos reboot/sequel või prequel.

Mulle oli samuti Karl Urban jõhkralt sümpaatne, aga ma ei üllatunud tema osatäitmise kvaliteedis. Peale Out of Blue nägemust arvan härrast väga kõrgelt. Chris Pine'i Kirk on lemmik nr 2. Scotty on samuti tase, Sulu on täiesti kick-ass ja Yelchin Chekovina - aru ma ei saanud, miks kõik kinos nii hoolega tema kõneviisi peale naersid, keskmisest Hollywoodi vene aktsendist ikka märkimisväärselt parem. Spock oli minu jaoks meh.

Eraldi mainiks ära, et Abrams suudab publiku kohe filmi alguses haarata ja paneb nad kaasaelama tegelastele, kes ekraanil olnud vaid minuteid. Pikkadele CGI lõikudele on oma nägu antud sellega, et "kaamera" liigub ikka erihulle trajektore mööda. Sama peegeldub ka reaalselt filmitus ning see on lahe. Star Trek on püsivalt väga kiire ja sisutihe, kellelgi ei tohiks igav hakata.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas LiveForThis » 09. Mai 2009, 13:14

Hmmm....krt siis tahaks ikka ära näha :?
Raha ei kasva puu otsas, nii et tuleb Kosmosesse minna.
Lehes ka kirjutati Star Trekist üllatavalt kiitvalt. Ja see oli inimese poolt, kes ei ole Star Treki fänn.
Nagu siingi.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Hülss » 09. Mai 2009, 22:30

Et siis 70 eeku väärt ?
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Risko » 10. Mai 2009, 03:41

jep
Kasutaja avatar
Risko
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 218
Liitunud: 20. Juuni 2007, 23:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Garli » 11. Mai 2009, 18:33

Tundub tõesti suht awsum film olevat kuigi ma pole ühtegi Star Treki filmi näinud ning pole väga ligi ka tõmmanud.

IMDb'ski juba oma 8.6'ga (kui top lahti võtta, siis näitab veel siiski 8.4 hinnangut. uuendamata tõenäoliselt) 62. kohale ennast kergitanud. Eks näis kuhu ta lõpuks maandub.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Forzelius » 11. Mai 2009, 18:36

No fännid jah upitavad, kuid topi materjal ta pole.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 66 külalist