Projekt Lazarus

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Projekt Lazarus

PostitusPostitas Hülss » 19. Detsember 2008, 20:39

Projekt Lazarus
The Lazarus Project

Ben Garvey (Paul Walker) on endine kriminaal, kes on seaduse silmis katseajal ning elab rahulikku elu koos oma lapse ja naisega. Katseaja lõppedes külastab Ben'i tema vend (Shawn Hatosy), kes kutsub teda osalema röövis, mille auhinnaks on 13 kg kulda. Algul Ben ei võta vedu, kuid siis lastakse ta töölt lahti ning perekonna toitmise nimel võtab ta pakkumise vastu. Kulla röövimine aga ebaõnnestub, sest neid tabatakse kuriteo paigalt. Ben'ile määratakse karistus, milleks on surm läbi süsti. Peale hukkamist ärkab Ben üles uhkes majas majahoidjana, talle on antud võimalus uuele elule. Father Ezra (Bob Gunton) selgitab Ben'ile olukorda, et ta pere on kadunud ning ta ei tohi sealt lahkuda, sest vastasel juhul ta sureb.

Ülevaate kirjutanud: Rain

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rain » 01. Jaanuar 2009, 01:39

Väga hea film, mulle väga meeldis. Filmi stoori oli mu arust hea ja Paul Walker ka veel mängis. Tavaliselt draama värk mulle meeldinud pole, aga see oli täitsa hea :irw:.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Projekt Lazarus

PostitusPostitas LynxHunter789 » 12. Juuni 2014, 15:56

Tv6 näitas seda vist teisipäeval ja enne filmi nägemist ma temast midagi erilist ei oodanud ka. Polnud varem filmist kuulnud ja kirjeldust lugedes tundus selline läila draama olevat. Õnneks oli mu ettekujutus filmist vägagi vale ja tegemist oli ühe vägagi põneva filmiga, mis meenutas DiCaprio "Suletud saart", kus küll:
Spoiler :
DiCaprio tegelane päriselt haigeks osutub, mitte nagu selle filmi peategelane, keda oma haigusesse uskuma panna proovitakse

Vaataks veel. 8/10
You'll always remember this as the day that you almost caught Captain Jack Sparrow.
Kasutaja avatar
LynxHunter789
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 81
Liitunud: 12. Mai 2013, 14:13
Asukoht: Pärnu


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 154 külalist