Vääritud tõprad

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas villy34 » 18. November 2009, 09:35

siis oled sina ka igav ja nõme:)

No misajast siin isikliku arvamuse pärast personaalselt ründama on hakatud? Lihtsalt erinevalt Kill Billist (mida ma vast 20 korda vaadanud olen) ei jätnud see film mulle mitte mingisugust muljet. Seetõttu imestangi teiste vaimustuse üle. Sest sisu oli tõbrastel ju ikkagi kehvakene.
villy34
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 34
Liitunud: 05. November 2009, 15:51

PostitusPostitas KiiZ » 18. November 2009, 17:36

Imelik, et sulle meeldib Kill Bill, kuigi seal on samuti liigset verevalamist. Aga see selleks.

Inglourious Basterdsi kohta tahaks öelda üht asja. Mulle tundus, et Basterdsite lisamine filmi oli tegelikult trikk, millega rohkem vaatajaid meelitada. Tegelikult on aru saada, et Tarantino tegi (jällegi) austusavalduse filmikunstile, näidates, kui suurt mõju kino avaldada võib. Paljude vaatajate jaoks on siiski poole lõbusam näha juudipoiste kampa eesotsas Brad Pittiga armutult natse maha koksamas. Filmis aga näidati rohkem Shoshanna lugu, nii et on näha, mis Tarantinot ennast rohkem paelus. Basterdsid aga meeldisid ka mulle, sest men-on-a-mission filmid on üsna südamelähedased. Kuid tahaks mingit täielikumat versiooni näha, sest mõned basterdid kadusid lihtsalt kuhugi ära ja Madame Mimieux stseen(id) lõigati ka välja (mida ma ootasin).
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Kidd » 19. November 2009, 09:24

KiiZ kirjutas:Inglourious Basterdsi kohta tahaks öelda üht asja. Mulle tundus, et Basterdsite lisamine filmi oli tegelikult trikk, millega rohkem vaatajaid meelitada.


"Bastardid" oli kusjuures II MS päriselt olemas
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas LiveForThis » 19. November 2009, 13:53

Ja see on fakt.
Ei tea küll täpsemalt öelda, aga IB kinno jõudmise ajal oli kuskil lehes sellest juttu. Tegemist oli omavolilise juudi rühmaga või midagi sellist, kes sõja lõpuaastatel natse tapsid ja vahel harva nad ka skalpeerisid neid :)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas KiiZ » 19. November 2009, 15:40

Kidd kirjutas:
KiiZ kirjutas:Inglourious Basterdsi kohta tahaks öelda üht asja. Mulle tundus, et Basterdsite lisamine filmi oli tegelikult trikk, millega rohkem vaatajaid meelitada.


"Bastardid" oli kusjuures II MS päriselt olemas


Huvitav fakt, mida ma veel ei teadnud, aga ma mõtlesin rohkem seda, et just selles konkreetses filmis oleksid nad võinud sama hästi ka olemata olla. Filmi sisule nad ju erilist kaasa ei aidanud. Sellegipoolest olen lõpp-produktiga enam kui rahul.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Ralf » 27. November 2009, 22:51

That's a bingo!

Aga tõesti, härrased, ma arvan, et vähemalt tehnilisest küljest - ehkki küll mitte meelelahutuslikust - on see seni Tarantino parim film ja vääriks Oscari nominatsiooni ja võib-olla võitugi parima filmi, režii ja operaatoritöö eest ning takka veel meeskõrvalosa Christopher Waltzile.

Tõsi küll, tuleb veel jupp aega oodata, enne kui ma seda väikest eepost uuesti vaadata viitsiks, sest pikk ta ju on ja hoolimata mitmest väga pingelisest mammutstseenist ja väga mõnusast tulemängust ei ole ta küll selline linateos, mida isegi ka kõige suurema meeldimise korral aina uuesti ja uuesti vaataks, erinevalt näiteks Quentini varasematest ja hollivuudilikematest linateostest. Arvestades, et kui väike kõrvalepõige "Death Proof" välja jätta, on "Kill Billi" filmid ja nüüd siis ka "Inglourious Basterds" kindel näide sellest, et mees on režissöörina tunduvalt arenemas, sest isegi kui tema talent peegeldus ka ta esimestes filmides, olid need siiski pigem nutika videolaenutuse töötaja toodangud ja mitte hiilgava meisterlavastaja kätetöö, ja jutualune teos seda juba on... ütleks vähemalt mina.

Kui nüüd rääkida asjadest, mis mind veidi kripeldama jäid, siis olid nendeks Eli Rothi tegelase vajalikkus või siis tema ülemängimine, imelik meigistseen ja sellele järgnenud montaažilaadne episood Shosannaga David Bowie loo saatel, mis pärast neid pikki pingelisi dialoogstseene kuidagi ebasobilik tundus, ja ka too kummaline ja totakas viiesekundiline seksistseen tolle sõjafilmi lavastaja ja ta tõlgi vahel. Ühtlasi häiris mind ka, et ära seletati, kuidas too tüüp, kes oli näidanud kolme sõrme valesti, oma päritolu kogemata reetis - näidati ju üsna selgelt, mis tema apsakaks oli, Aabitsat tarvis küll polnud.

Aga sellegipoolest julge ja erinevalt Forzast väga haruldane kümme kümme.

PS. B.J. Novak ruulib!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Soprano » 28. November 2009, 04:31

Ralf kirjutas:...imelik meigistseen ja sellele järgnenud montaa�ilaadne episood Shosannaga David Bowie loo saatel, mis pärast neid pikki pingelisi dialoogstseene kuidagi ebasobilik tundus...

Kuld! Panin enne ja pärast filmi Cat People'i repeati peale.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Trash » 30. November 2009, 13:05

Pilt
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Kasutaja avatar
Trash
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 909
Liitunud: 06. Märts 2009, 00:37

PostitusPostitas rakitic14 » 08. Jaanuar 2010, 23:14

suhteliselt segane film oli venis kohati liiga pikaks ka.Ootused olid palju suuremad kui film kukkus välja kahjuks
6/10
rakitic14
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 84
Liitunud: 28. Detsember 2009, 02:18

PostitusPostitas Zinera » 09. Jaanuar 2010, 18:48

3/10

Märksõna: veniv nagu näts
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas delete » 09. Jaanuar 2010, 19:17

Suurepärane film 10/10 , nii nätljeja töö, sisu kui ka operaatori töö. Vesi minu veskile 8)
Kasutaja avatar
delete
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 120
Liitunud: 24. Detsember 2009, 23:17

PostitusPostitas JazZ- » 10. Jaanuar 2010, 00:47

Mis ajate, mina nautisin pea iga hetke sellest venivusest. Mis on tegelikult üsna kummaline, sest tavaliselt kipun juba pärast poole tunni möödumist kella piiluma hakkama, aga see kolm tundi (või noh-peaaegu kolm tundi) , mis "IB" vältuseks oli, läks nagu niuhti.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LiveForThis » 10. Jaanuar 2010, 00:51

JazZ- kirjutas:Mis ajate, mina nautisin pea iga hetke sellest venivusest. Mis on tegelikult üsna kummaline, sest tavaliselt kipun juba pärast poole tunni möödumist kella piiluma hakkama, aga see kolm tundi (või noh-peaaegu kolm tundi) , mis "IB" vältuseks oli, läks nagu niuhti.

(Y)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas rauls » 10. Jaanuar 2010, 00:57

Tegu on Filmiveebi foorumlaste otsuse kohaselt parima 2009. aasta filmiga! See suht selge juba.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 10. Jaanuar 2010, 01:33

rauls kirjutas:Tegu on Filmiveebi foorumlaste otsuse kohaselt parima 2009. aasta filmiga! See suht selge juba.

IMHO pole tegemist nii hiilgava filmiga. Enamus muidugi ei nõustu.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 59 külalist