Videvik

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas _eesti999_ » 05. Jaanuar 2011, 00:32

Jah aga liiga tavaline. Niigi armastust on ümberringi :pööritus:
Kasutaja avatar
_eesti999_
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 548
Liitunud: 04. Detsember 2007, 21:18
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas adi » 05. Jaanuar 2011, 00:44

_eesti999_ kirjutas:Jah aga liiga tavaline. Niigi armastust on ümberringi



oh juudas, see oli nii nunnu
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

PostitusPostitas snufffy » 07. Jaanuar 2011, 11:27

Alandaksin siiski hinnet 4/10 , sest üldiselt oli jama film . Kusjuures ma isegi ei tea miks ma nii vaimustuses sellest filmist varem olin .Ja eriti häiris mind Bella etteaste ja just filmi alguses , sest ta minu meelest tegi enda suuga mingeid imelikke asju ja need ajasid täieganärvi . Ja näidelda ta ka ei oska, seda on ta juba Adventurlandiga tõestanud . Aga filmi positiivseteks külgedeks tooks : 1) suurepärase pesapalli , mis meeldis väga. 2) Cullenite perekond (v.a Edward, kes oli sama kohutav nagu Bella ) 3) Kui see tüdruk (brünett) tutvustab filmi alguses Cullenite perekonda. 4) Lõpuvõitlus , mis oli päris hästi teostatud.
Aga kõik muu oli päris kohutav niiet jah
4/10
Kasutaja avatar
snufffy
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 491
Liitunud: 02. Aprill 2010, 15:17

PostitusPostitas MNC » 07. Jaanuar 2011, 11:54

adi kirjutas:
_eesti999_ kirjutas:Jah aga liiga tavaline. Niigi armastust on ümberringi



oh juudas, see oli nii nunnu


Sekundeerin, ma lausa nutsin kui seda lugesin. Kes mu klaveri ära kuivatab ?
Ja kallis Eesti999, võta mind ka sinna riiki kus sa elad - tahan ka armastust igalepoole enda ümber. :D:D:D:D:
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

PostitusPostitas Ralf » 07. Veebruar 2011, 11:57

Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas eerik » 22. Märts 2011, 18:24

Vaatasin ära. Väga imelik film. Ei saanudki esialgu hästi aru, kas tegemist on väga hea või väga halva filmiga. Vist ikka see viimane, sest stsenaarium oli kohutavalt vilets. Ikka väga halb stsenaarium ja ma kardan, et algmaterjal sugugi parem pole. Olematud karakterid, kelle käitumine on kummaline ja põhjendamatu ning jutt vasturääkiv.

Troll 2'st eristab seda ainult suurem eelarve ja veidi moodsam filmitegemine.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Videvik

PostitusPostitas damon » 16. September 2011, 00:10

Vaatasin filmi ca aasta tagasi - tundus igav, sisutühi ja ei saanud kuidagi pointile pihta, miks sellest nii palju räägitakse. Mõtlesin, et mul on mingi taustainfo puudu ja arvasin, et loen raamatu läbi ja siis saan pihta.
Nüüdseks lugesingi aga ikka ei saa aru mis teeb selle raamatu või filmi mingiks eriliseks. Samamoodi oli raamat igav ja sisutühi.
Kokkuvõtteks kujunes minu arvamuseks, et nii raamat kui film on noorte naiste märg unenägu vampiiridest.

4/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Re: Videvik

PostitusPostitas MNC » 16. September 2011, 09:36

damon kirjutas:Vaatasin filmi ca aasta tagasi - tundus igav, sisutühi ja ei saanud kuidagi pointile pihta, miks sellest nii palju räägitakse. Mõtlesin, et mul on mingi taustainfo puudu ja arvasin, et loen raamatu läbi ja siis saan pihta.
Nüüdseks lugesingi aga ikka ei saa aru mis teeb selle raamatu või filmi mingiks eriliseks. Samamoodi oli raamat igav ja sisutühi.
4/10




Ma lugesin raamaut umbes 3 aastat - jõudsin umbes kuuekümnenda leheküljeni, siis andsin alla ja tõin raamatukogust koomiksi.
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

Re: Videvik

PostitusPostitas Pixie » 16. September 2011, 11:02

damon kirjutas:Kokkuvõtteks kujunes minu arvamuseks, et nii raamat kui film on noorte naiste märg unenägu vampiiridest.

Jutt ikka neist noortest naistest (minu arust pigem tüdrukud), kes fännavad, eks? Ilmselgelt oleks liig üldistada, et kõik naissoost inimesed on Videvikust vaimustuses.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Videvik

PostitusPostitas damon » 18. September 2011, 22:26

MNC kirjutas:Ma lugesin raamaut umbes 3 aastat - jõudsin umbes kuuekümnenda leheküljeni, siis andsin alla ja tõin raamatukogust koomiksi.


Põhimõtteliselt oleksin lõpetanud nagu sina aga masohist nagu ma olen lugesin ikka lõpuni.
Iseeneset korudvad repliigid: "ma tahan sinuga koos olla ... aga sa ei tea kui ohtlik see on... aga ma ikkagi tahan sinuga koos olla, kuid see on ikkagi nii ohtlik... ma tahan sind homme ka näha, kuid ma pean ennast väga tagasi hoidma sest see on nii ohtlik... jne", käisid ikka tõsiselt närvidele.
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Re: Videvik

PostitusPostitas damon » 18. September 2011, 22:29

Pixie kirjutas:
damon kirjutas:Kokkuvõtteks kujunes minu arvamuseks, et nii raamat kui film on noorte naiste märg unenägu vampiiridest.

Jutt ikka neist noortest naistest (minu arust pigem tüdrukud), kes fännavad, eks? Ilmselgelt oleks liig üldistada, et kõik naissoost inimesed on Videvikust vaimustuses.


Olen nõus - inimesed kipuvadki üldistama. Kuid isegi üks mu tuttav, kes on ca 37a ja kolme lapse ema oli totaalses vaimustuses raamatust. Seega mitte ainult noored tüdrukud. Noored naised tundus sobilikum üldistus.
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Re: Videvik

PostitusPostitas Rasmus » 06. Aprill 2012, 15:41

Pettusin selles. Väga veniv ja mõttetu oli. Selle tetraloogia (kas see on ka tetraloogia, kui neljas osa on jagatud eraldi kaheks osaks? :))) kõige halvem osa kindlasti.

Hindeks 4/10. See on võib-olla natuke liiga karm, aga võrreldes "järeltulijatega" on see seda väärt.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 109 külalist