Teispoolsus: Libahuntide mäss

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Spellbound » 16. Märts 2009, 23:06

7/10
Mulle meeldis aga efektide osakond oleks võinud nati parem olla. Parim osa seeriast igatahes.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 17. Märts 2009, 08:45

Tjah, lahjaks jäi. Esimene osa pakkus urbanistlikku environmenti, teine kõvasti möllu ja kolmas justkui eimidagi. Samas näitlejate asendust arvestades isegi üsna asjalik.

"Underworld: Rise of the Lycans"
4/10
- http://fletchujafilmid.blogspot.com/200 ... ycans.html
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas kisuontollo » 24. Märts 2009, 17:54

Evolution oli siiski tiba parem. Väike näitlejate vahetus tegi head, kuid kui nüüd keegi selline, kes pole varem ühtegi Underworldi osa vaatanud, peaks nüüd need järjest ära vaatama, siis tekiks esimese ja kolmanda osa puhul väike ebakõla. Kui ma õigesti mäletan, siis Sonja oli esimeses (või teises) osas punaste ja lokkis juustega (ma võin ka eksida). Kuid miskipärast on mul selline mälupilt.

Filmile annan 8/10.
Kasutaja avatar
kisuontollo
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 15
Liitunud: 28. Juuni 2008, 00:41

PostitusPostitas Rain » 27. Märts 2009, 20:20

Väga hea, täitsa võimas. Väga meeldis! Mulle hakkas ka Underworld meeldima, peaks teised filmid ka ära vaatama :)). Soovitan! :irw:
10/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Hülss » 27. Märts 2009, 22:12

Suhteliselt samal tasemel eelmistega, kuigi eelmiste puhul olid eelisteks urbanistlik tegevuspaik ja Kate Beckinsale. Mulle saamislood üldiselt ei istu, aga Rise of the Lycans sulab kenasti kokku oma "järgedega". Bill Nighy on viimaste aastate üks lemmikumaid näitlejaid, seega olin sunnitud vaatama. Nighy on lihtsalt badass, ei oska muud öelda. Rhona Mitra ei sümpatiseerida siiani, aga siin filmis on ta vähemalt vaadatav võrreldes selle debiilse Doomsday'ga.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

Re: Teispoolsus: Libahuntide mäss

PostitusPostitas LynxHunter789 » 06. Oktoober 2013, 23:26

Sai ka täna kolm osa järjest ära vaadatud. Kolmandat osa olen enne ka näinud, aga vaatasin meelde tuletamiseks üle.
Spoiler :
Kõige rohkem ajab vihale see, et Sonja surma saab ja hiljem esimeses osas siis Lucian samuti
You'll always remember this as the day that you almost caught Captain Jack Sparrow.
Kasutaja avatar
LynxHunter789
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 81
Liitunud: 12. Mai 2013, 14:13
Asukoht: Pärnu

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 132 külalist