Ühikajänku

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Ühikajänku

PostitusPostitas Soprano » 11. September 2008, 21:57

Ühikajänku
The House Bunny

Playboy jänku Shelley Darlington (Anna Faris) elab muretut elu kuni päevani, mil ta pärast oma 27ndat sünnipäeva Playboy häärberist välja visatakse. Põhjus: liiga vana! Kuna tal pole kuhugi minna ja oma autos ööbimise eest võib sattuda politseisse, asub naiivne blondiin otsima peavarju. Nõnda satub ta nohikutest tütarlaste korporatsiooni juurde, keda ähvardab majast ilmajäämine, kui nad ei suuda väravata uusi liikmeid. Selle eesmärgi saavutamiseks paneb Shelley mängu kõik oma teadmised meikimise ja meeste alal. Samal ajal saab Shelley ise õppetunni, et vajab midagi, mida neil tüdrukutel on kuhjaga – isikupära. Kui nutikus saab kokku liidetud seksikusega, siis võivad nad kõik lõpetada teesklemise ja tunda end vabalt just iseendana.

http://www.forumcinemas.ee

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Forzelius » 11. September 2008, 22:03

Ma ei tea, kuidas teil on, kuid mul käis küll selline omgtahan tunne üle...
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Immagination » 01. Detsember 2008, 19:02

Suht tobe film. Sisu polnud, koledate tüdrukute "muutumine" polnud ka midagi erilist. Anna Faris on näitleja, keda pole võimalik tõsiselt võtta. Temaga lööb silme ette automaatselt pilt filmist "Scary Movie"

5/10
Immagination
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 202
Liitunud: 15. Veebruar 2008, 20:49

Re: Ühikajänku

PostitusPostitas Pixie » 16. Juuni 2012, 01:07

Film algas keskpäraselt, kuid loo edenedes mu arvamus sellest muudkui langes. Tegelased oli erakordselt rumalad, selgrootud, stereotüüpsed, ülepingutatud tobeduse ja etteaimatavusega. Vähemalt seekord olid sellised mõlema soo esindajad. Peale seda kui Shelley Zeta majja jõudis, oli mul filmi kogu edasine käik selge. Sündmustega ei suudetud kordagi üllatada. Seda tunnistan, et paaril korral muigasin. Nii palju kiidan. Ja lõputiitrite ajal jooksis kuskilt läbi nimi Adam Sandler. Tõsiselt, mul tekib juba allergiline reaktsioon tema nime nähes/kuuldes. Filmile 3/10.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 63 külalist