Kotkasilm

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Kotkasilm

PostitusPostitas Soprano » 06. September 2008, 15:34

Kotkasilm
Eagle Eye

Jerry Shaw (Shia LaBeouf) ja Rachel Holloman (Michelle Monaghan) on kaks võõrast, kelle paiskab kokku salapärane telefonikõne naiselt, keda nad eales näinud pole. Ähvardades nende elu ja lähedasi, sunnib ta Jerry ja Racheli üha ohtlikumatesse situatsioonidesse, kasutades igapäevast tehnoloogiat nende iga sammu jälgimiseks. Peatselt on kahest tavalisest inimesest saanud riigi tagaotsituimad põgenikud, kes peavad tegema koostööd, et selgitada välja, mis tegelikult toimub. Võideldes oma elu eest on nad etturiteks nähtamatu vaenlase käes, kel näib olevat piiritu võim manipuleerida kõigega, mida nad teevad.

http://www.forumcinemas.ee

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Spellbound » 06. September 2008, 21:39

D.J. Caruso+Shia LaBeouf = kindel vaatamine :)
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rain » 11. Oktoober 2008, 20:39

Tundub et on hea film :)) . Kindlasti lähen vaatama kui see Eesti kinodesse tuleb.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas eerik » 12. Oktoober 2008, 13:26

Rain93 kirjutas:Tundub et on hea film :)) . Kindlasti lähen vaatama kui see Eesti kinodesse tuleb.

See on juba alates reedest kinodes.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas tharts » 14. Oktoober 2008, 22:30

Suht popkornikas... kõige enam meeldis autode lõhkumine:P... ei muidu oli ka põnev :)
Kasutaja avatar
tharts
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 163
Liitunud: 19. Detsember 2007, 15:41

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 15. Oktoober 2008, 16:06

Käisin ka kinos vaatamas.
Mul on kahju, kuid inimesele, kes natukene teab midagi IT maailmast, on see film ikka pisut palju liig (häkib elektrivõrkudesse, kauglülitusega katapulteerumine). Ma üritasin oma reaalsusmeelt välja lülitada ja lihtsalt samas maailmas olla, kuid see oli maru piinarikas. Ja filmi lõpp... :D

minu arvamus lihtsalt..

5/10
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Soprano » 15. Oktoober 2008, 21:07

DaydreamDiamond kirjutas:Mul on kahju, kuid inimesele, kes natukene teab midagi IT maailmast, on see film ikka pisut palju liig (häkib elektrivõrkudesse, kauglülitusega katapulteerumine).

Olen ka IT inimene, kuid ennast see ei seganud. Filmid ja reaalne elu on kaks erinevat asja, et ma ei lase ennast sellest kõigutada üheski filmis...
Põnev oli.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 16. Oktoober 2008, 10:50

Soprano kirjutas:
DaydreamDiamond kirjutas:Mul on kahju, kuid inimesele, kes natukene teab midagi IT maailmast, on see film ikka pisut palju liig (häkib elektrivõrkudesse, kauglülitusega katapulteerumine).

Olen ka IT inimene, kuid ennast see ei seganud. Filmid ja reaalne elu on kaks erinevat asja, et ma ei lase ennast sellest kõigutada üheski filmis...
Põnev oli.


Nohh..jahh...iseenesest ma mõistan, mida sa ütled...Muidu oleks osasid filme üldse võimatu vaadata. Aga noh, mulle meeldib rohkem uskuda Spielbergi Peeter Paani ja Eikunagimaa'se kui, et Spielbergi lõppematut hirmu, et tehnika võtab meie üle kontrolli. Kuigi selles on tõetera, ma leian, et selle näitega mindi natukene üle piiri siiski.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Soprano » 17. Oktoober 2008, 04:29

Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Rain » 04. Veebruar 2009, 20:24

Väga hea film, terve film oli põnevust täis ja filmielamus on saja peal. Kuigi jah, natuke oli film ka ebaloogiline, kuid egas ilma ebaloogikata ei oleks paljusi filme olemas :irw:. Järjekordne hea film Shia LaBeouf'i poolt, ta hakkab aina paremates filmides näitlema, mulle täitsa meeldivad juba sellised filmid :P

9/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas LiveForThis » 04. Veebruar 2009, 20:33

Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 04. Veebruar 2009, 20:41

Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Rain » 04. Veebruar 2009, 22:13

Ralf kirjutas:Lamedavõitu oli. 4/10
http://fletchujafilmid.blogspot.com/200 ... e-eye.html

Kui ma su postituses hinnet ei oleks vaadanud ja lihtsalt su blogi lingile klikkanud, siis ma pakuks et sa panid hindeks 1/10 :irw:. Tegelikult ka, ma lugesin su blogi läbi ja märkasin et sulle kohe üldse ei meeldinudki see film. Mina jääks ikka oma arvamuse juurde, film on väga hea. ;-) Minu arvamus: 9/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Cochrane » 18. Juuni 2009, 02:28

Veidi üle keskmise film, kui võtta märulina, mida vaadata seltskonna, õlle ja krõpsudega.

7/10
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Max89 » 28. Oktoober 2009, 21:11

Tõsiselt hea põnevusfilm! Järjekordne Shia LaBeouf`i film, mis mulle hea elamuse pakkus. POle siiamaani veel ühtesgi tema filmis pettuma (mitte, et ma arvaks, et Shia LaBeouf oleks selle filmi teinud, vaid mõtlen selle all neid filme, kus ta on peategelasena mänginud). Väga huvitav oli näha Michael Chiklis`it kaitseministri rollis. Harjunud nägema teda Räpase Mackey seriaalis pahat võmmi mängimas. Aga oma osa mängis ta hästi ja sobis sinna rolli hästi. Samuti meeldis mulle ka Billy Bob Thornton näitlemine.
Kuid mõned asjad jäid natuke häirima selle filmi juures. Näiteks see, et kui arvuti andis telefoni teel mingeid pikemaid juhiseid, siis sellele inimesele jäid need pikad tänavanimed ja numbrid kohe pähe ilma, et oleks üle korratud. Natuke imelik. Päris elus küll ei jääks kohe laksult meelde sellised asjad, kui lihtsalt lambist keegi võõras isik telefonis seda sulle ette vuristab.
Ja filmi jooksul hakkas juba natuke naerma ajama, et nii palju autosid ärandati. Pole vähemalt mina veel üheski filmis nii palju autode ärandamisi näinud.
No ja üks ajuvaba koht oli veel. See siis filmi alguses. Et siis see, et naine oli jätnud oma võtmed külmkappi. Mis asja??!! Missugune inimene jätab oma võtmed külmkappi? Ma kipun ka igasugu asju endal kodus vahel ära kaotama aga et sellsit pulli juhtuks, et võtmed unustad külmkappi. No ma ei tea... natuke liiga ajuvaba.
Ja selle kõige pika pläma lõpuks ka siis hinne fimile. Minu poolt 9/10.
Kasutaja avatar
Max89
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 247
Liitunud: 24. August 2009, 23:55

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 147 külalist