Õigustatud tapmine

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Õigustatud tapmine

PostitusPostitas Soprano » 28. August 2008, 20:52

Õigustatud tapmine
Righteous Kill

30 aastat paarimeestena NYPD ridades teeninud uurijad (Robert De Niro ja Al Pacino) kutsutakse enne erruminekut uurima vihatud sutenööri mõrva, sest see näib olevat seotud nende poolt aastate eest lahendatud juhtumiga. Mõlemal juhul leiti surmatud kurjategija laiba juurest lühike luuletus, mis antud isiku tapmist õigustas. Pärast paari sarnast väljakutset saab selgeks, et neil on tegemist sarimõrvariga, kel on vaid üks soov: kõrvaldada tänavatelt kurjategijad, keda pole võimalik seaduslike vahenditega tabada. Sarnasus uute tapmiste ja nende varasema juhtumi vahel kergitab paarimeeste jaoks ebamugava küsimuse: kas nad toimetasid tookord trellide taha vale mehe?

http://www.forumcinemas.ee

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Hülss » 26. September 2008, 18:06

Kas keegi seda juba näinud ka ? Ma siit Heat 2'te loomulikult ei oota, aga kaks lemmiknäitlejat on siiski peaosas. :-)
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 04. Oktoober 2008, 23:16

Tänase double-feature'i esimene film oligi siis see šedööver.
Tõtt öelda ootasin sellest kõvasti rohkem, kuigi sain hoiatuse, et see ei pruugigi hea olla. Ei olnudki enne viimast poolt tundi. Algul oli üpris keerukas järgida ning peale esimest 20 minutit mõtlesin seda hinnata Ralfi esialgse hinnanguga Indiana Jones IV-le, kuid lõpus andsin talle ../10 peamiselt sellise põhjuse pärast - need on ju Robert De Niro/Al Pacino, kuidas ma võin neile vähem anda. Tundus patt anda peale lõpustseeni vähem kui ../10. Oleks siis terve film nii tugev olnud kui lõpp (I mean hea näitlejatöö, hea muusikaga kokkusulandumine). Kahjuks ei olnud.
Sisu oli alguses päris confusing ja kohe algusest jäi mulle mulje, et stsenaarium on väga-väga nõrk. See on üks film, mille töötluse oleks palju paremini saanud läbi viia. Ainult Al Pacino ja Robert De Niro on siin head, muidu oleks tegu b-moviega. Filmi lõpp, ettearvatav as it is, oli lihtsalt nostalgia ja seal nägime me Pacinot ja De Nirot, kes justkui hoidsid terve film end vaos, et oma õige pale nähtavale tuua.
Kokkuvõttes, nõrk stsenaarium ja lavastaja, kuid head mehed ja hea muusika - ma literaalselt olin viimane inimene, kes ära läks, sest ma oli amazed, et 5 minutit lõpust saab olla parem kui terve film.

7/10 - ainult lõpu pärast, kordan.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Kidd » 05. Oktoober 2008, 16:29

Hea film küll, aga ei midagi üllatavat ja lõpp oli ikka kole läbinähtav. Samas luuletused olid mõnusad. Annaks 8 punkti ja seda ainult Mr Al Pacino pärast.
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas Kidd » 08. Oktoober 2008, 13:16

Mihkel Raua arvustus tänases EPLs. Huvitav, et ta seda filmi nii erakordseks peab.

http://www.epl.ee/artikkel/444253
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas Unistaja » 10. Oktoober 2008, 20:20

Stsenaarium osutus paraku kehvemaks kui oodata oskasin. Sellegipoolest ma ei ütleks, et see oli ajaraisk - Pacino ja De Niro lõppmäng oli päris nauditav vaatamine.
Siiski, teist korda seda filmi ei vaataks.
The night is darkest just before the dawn.
And I promise you, the dawn is coming.
Kasutaja avatar
Unistaja
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 14
Liitunud: 15. Juuli 2007, 20:18
Asukoht: Tallinna ääreala

PostitusPostitas Soprano » 30. Oktoober 2008, 02:34

Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas robin » 29. November 2008, 21:45

Kui filmis ei mängiks kaks nii võimast näitlejat siis ma olen kindel et see film ei oleks kindlasti nimekirjas kui peaksin kellegil soovitama midagi vaadata. Aga tänu nendele kahele mehele tegi see filmi palju väärtuslikumaks kui see tegelikult väärt on minu arust, sest nad on tõesti alistamatud, kui on siis läheb see paljudel raskeks:)
robin
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 9
Liitunud: 29. November 2008, 21:22

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 01. Detsember 2008, 11:17

Sai ka vaadatud. Tunnistan ausalt, et suuresti De Niro ja Pacino pärast just. Kahjuks ei olnud minule film midagi erilisemat kui kerge ajaviide...

6/10
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Rain » 23. Märts 2010, 23:58

Suhtkoht igav oli, lõpp oligi filmi kõige parem osa.
5/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 21 külalist

cron