Valvurid

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas kigents » 13. Märts 2009, 20:09

No ma ei tea kuskil selle vahel, et Dr. Manhattan paljalt ringi jooksis ja suhteliselt palju vägivalda oli, minuarust sobis soundtrack päris korralikult, mitte nagu ma kuulnud olen igalt poolt, et see oli väga halb. Üldiselt oli päris korralik, kuid vahepeal ei saanud eriti aru mis toimub. Lõpp oli natuke lahja minuarust *Spoiler*
peale selle, kui Ozymandias tappis miljardeid jäeti ta ikka ellu ja tapeti hoopis Rorschach ära
*Spoiler*. No ma saan aru, et see oli sellepärast, et rohkem inimesi ellu jääks aga no mida.

Annaks hinde 7/10 võibolla isegi 6.5.
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 741
Liitunud: 02. Jaanuar 2007, 17:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Risko » 13. Märts 2009, 20:34

99 Luftballons oli minu meelest kõige veidram valik kogu soundtrackil, muud asjad, mis teistele ei meeldinud mind eriti ei häirinud. Kõik Bob Dylani ja Philip Glassi lood toimisid väga hästi.

Ma mõtlesin filmi ajal, et see stseen kus Rorshach selle lapseröövija pea pooleks lööb kümme korda - koomiksis oli säärane stseen üldse puudu. Rorshach sidus selle tüübi kuskile ahju külge ning süütas majale tule otsa, muud midagi. See brutaalne raiumine oli küll lahe ja kõik, aga no väga vajalik see kindlasti polnud. Verd ja soolikaid oli samuti siisi päris kõvasti lisatud, kui Manhattan mõned kurikaelad õhku lasi ja terve ruum sisikonnaga kaetud oli. Nähtavasti taheti R-reitingust viimast võtta.
Kasutaja avatar
Risko
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 218
Liitunud: 20. Juuni 2007, 23:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 13. Märts 2009, 22:11

Hea pooleteisttunnine kuulamine The /Filmcast + Kevin Smith:
http://slashfilm.com/filmcast/?p=111
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Jolt » 14. Märts 2009, 00:20

Mu sõber, kelle jõuga kinno kaasa võtsin, arvas Watchmen'i kohta alates esimest teaserist, et tegu on tõeliselt mannetu filmiga. Kahjuks ta seisukoht täna ei muutunud. Ohhwell.

Endale meeldis Watchmen palju rohkem, kui ma oleks eeldanud. Eraldi vaadatud lõigud toimisid filmis kuidagi kordi paremini. Muusika valik oli väga omapärane (kuid tõsi, ajuti veidi häiriv. 99 punast õhupalli tõmbas mu isiklikult pigem naerule ja ei seganud) ja jällegi üks märk sellest, et Watchmen on midagi palju enamat, kui lihtne superkangelaste lahmimine.
Taustalood oli superhästi peateema sisse põimitud ja ei takistanud üleüldse filmi kulgemist. Enim meeldinud lõigud olid Dr. Manhattan'i ja Rorschach'i omad. Need olid kuidagi niivõrd teise atmosfääriga, et oleks nagu filmi sees lühifilmi vaadanud.

Siiski, hea hulk stseene olid veidi mõrud neelata ja CGI ning grimm torkisid kohati silma. Koomiksit sai loetud mitmeid aastaid tagasi ja mäletan liiga vähe, et millegi väljajäämise üle nuriseda.
Võrreldes teiste arenduses olnud alternatiividega nagu Joel Schumacheri produtseeritud variant ja isegi too tänapäeva ümbertõstmine ei tundu nii muhedad. Olen nõus Patton Oswald'i ja Kevin Smith'ga. Snyder stepped up, motherfckers.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Forzelius » 14. Märts 2009, 22:00

Ka teistkorda vaadates masterpiece. Muusikat hakkasin ka eriti hindama. Koos subtiitritega vaadates said mõned kohad, mis enne selgusetuks jäid, selgeks. Soundtrack oli ikka epicheadus. Mitte ühegi kohaga ei whine'iks. Hinne jääb esialgu samaks, kuid pettunud ei ole mitte karvavõrdki. Kurb, et rauls nii negatiivseks jäi, kuid tore, et ta julgelt oma arvamuse välja julgeb öelda, mis sest, et valdavalt see film siin foorumsi suht populaarne. Ootan DVDd juba.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Kidd » 14. Märts 2009, 22:01

Omapärane peab ütlema, omapärane. Samas ootasin juskui rohkem ja midagi muud. Samuti ei meeldi mulle selline ajaloo ja meenutustega vigurdamine. Selle muheda venna eest, kel sokk peas oli annan 6/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas hau » 14. Märts 2009, 22:19

Mul vaikselt entusiasm langeb. Muidugi super good job Snyderile ja kõigile, aga ei tekitanud mus mingeid erilisi tundeid. Uuesti vaatan aind täispikka DC+black freighterit.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Hülss » 14. Märts 2009, 23:59

These avatars man, IT'S FUCKING DISTRACTING!
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 16. Märts 2009, 16:29

Tõesti, omapärane oleks päris õige sõna. Mulle meeldis. Ei midagi juukseid püsti tõstvat aga väga korralik teos. 8)
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Soprano » 20. Märts 2009, 02:36

Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas LiveForThis » 08. Aprill 2009, 20:12

10/10
Your turn doctor! Tell me!
What do you see?
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 12. Aprill 2009, 12:54

Hetkel tundub olevat nii, et kinoversiooni DVD/Blu-ray tuleb 28. juulil USAs välja. DC kohta infot pole.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Spellbound » 20. Aprill 2009, 21:05

Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas KDorbek » 21. Aprill 2009, 10:30

Minu hinne oleks selle filmile 9/10
KDorbek
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 153
Liitunud: 18. Aprill 2009, 02:26

PostitusPostitas LauraOlen » 23. Aprill 2009, 21:59

Lähen vist isegi vaatama...
A üks küsimus siiski on. Mis selle maskiga tüübiga on? Kas tal on ''moondunud'' nägu, et ta maski kannab?
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 66 külalist

cron