Valvurid

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas LiveForThis » 19. Veebruar 2009, 16:52

Aga mis jutt see 2 osast oli? Koomiks lõppes ju ära või mitte? :pööritus:
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 19. Veebruar 2009, 16:58

Jäin ka rahule. Olen õnnelik, et ei läinud selle maaniaga nii kaasa - seda suurem oli elamus. Mulle sümpatiseerus enim Rorschachi karakter. Vau, kui imelik nimi - esiteks. Teiseks oli ta väga hästi oma osaga hakkama saanud. Ei kujuta ettegi, missugune see koomiksiromaan siis veel olla saab. Can't wait to get a piece of it. Kui oma arvuti korda saan, siis prioriteet number üks ongi watchmen läbi lugeda. Muidugi lähen ka märtsis seda uuesti vaatama. Film oli minu silmis üks parimaid oma žanrist (koomiksi põhjal tehtud). Enne seda omas seda tiitlit V for Vendetta. Huvitav ainult, miks Moore nii palju vingub oma filmide kallal. Kas tõesti pole siis suudetud teha piisavalt tema visiooni järgi? Ei tea, minu 2h ja 40 minti olid küll suurepäraselt täidetud. 300 moodi olid osad stseenid ja meeldis ka see lahendus. Üks põhjus, miks uuesti näha tahan seisneb selles, et tahan olla kindel, et saan sellest epicust kõikidest asjadest aru. Ilma subtiitriteta veits raske. Elamus oli kõva!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Spellbound » 19. Veebruar 2009, 17:23

Siis on küll vägev, et asi nii hea tuli. Koomiksi sain läbi juba mõnda aega tagasi. Nüüd mõeldes on kahju, et varem seda kullatükki oma kätte vahele ei saanud. Nii palju kui klippe ja trailereid vaadanud olen, siis tundub tõesti väga detailne tegelaste ja maailma koopia. Pooled dialoogid klippides on täpselt samad, mis koomiksis :) Oi tahaks juba näha. Olen ka kuskilt kuulnud, et Znyderi lõpp pidi teistsugune olema. Ju siis mitte.
Ei jõua ära kannatada, mil saaksin Rorschachi näha ja kuidas neil see tema mask välja tuli.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 19. Veebruar 2009, 18:30

Lugesin öösel Watchmeni lõpuni v.a. viimane peatükk (igaks juhuks) ja ennelõunat nägin, kuidas koomiks ellu ärkas. Uskumatu, kui sarnased need kaks ikka olid. Oli täpselt selline tunne nagu vaataksin filmi juba teist korda. See läheb ajalukku, kui üks originaalmaterjalile truum teos. Pärast lugesin ka 12. peatüki läbi, mis oli samuti Snyder'i lõpuga üks-ühele. Olid ainult pisikesed erinevused dialoogides. Vähesed asjad jäid üldse välja. Näiteks filmis Night Owl ja Rorschach ei sõitnud lumel nende sõiduvahenditega, vaid kõndisid jala.
Filmi saavad kindlasti nautida koomiksit mittelugenud, sest tegelaste taust ja terve W maailm mahub ilusti 160 minuti sisse. Dialoog, setid, kostüümid, meeleolu on perfektselt tabatud. Rorschachi "liikuv" mask oli awesome. Filmis ei selgitatud selle päritolu, kuid eks directors cut's saab seda näha. Kõik näitlejad olid head valikud. Naljakas mõelda, kui kunagi ammu plaaniti nt. Robin Williams Rorschachi ossa või Gary Busey kui Comedian. Erinevaid näitlejaid ja režissööre on sellest projektist nii palju läbi käinud. Isegi Darren Aronofsky... Actionit on vähesel määral, aga see-eest tasemel. Snyder'i "300" tegemine tuli kasuks.
Soundtrackil mängis nt. Bob Dylan - Times They Are A-Changin' ja Jimi Hendrix - All Along The Watchtower... Dylan'i lüürika oli ühe koomiksi peatüki lõpus.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Forzelius » 19. Veebruar 2009, 20:32

ahjaa, muusika jäigi mainimata. super oli.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas hau » 19. Veebruar 2009, 20:37

Kõige rohkem meeldis Philip Glassi Koyaanisqatsi muusika kasutus. Mingi pika sequenci ajal mängis tükk aega taustaks.

Midagi sellist oli vist http://hypem.com/track/373664/Philip+Gl ... Prophecies
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 19. Veebruar 2009, 20:47

hau kirjutas:Kõige rohkem meeldis Philip Glassi Koyaanisqatsi muusika kasutus. Mingi pika sequenci ajal mängis tükk aega taustaks.

Midagi sellist oli vist http://hypem.com/track/373664/Philip+Gl ... Prophecies


Ma kuulan arvatavasti terve OST'i uuesti ära, et tõeliselt selle headust mõista. Btw, imdb's on ikka veel see waiting 5 votes. Kas te panite juba hääled ära?
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Soprano » 19. Veebruar 2009, 20:52

Pane siia parem.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Forzelius » 19. Veebruar 2009, 20:52

soprano, sa panid siiski 10? minu matemaatika väidab seda, sest hau pani vist 9.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Soprano » 19. Veebruar 2009, 20:57

Ei, 10 oli keegi sinna ammu pannud.
9/10 ikka.

Pikem arvamus:
http://filmsmusic.blogspot.com/2009/02/watchmen.html
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Forzelius » 24. Veebruar 2009, 20:46

PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Forzelius » 25. Veebruar 2009, 18:17

PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas eerik » 27. Veebruar 2009, 21:13

Kurat mul hakkavad juba kerged kahtlused tulema kinno mineku osas. Ilmselt siiski lähen, aga loodan, et see on parem kui piece-of-shit 300
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Soprano » 27. Veebruar 2009, 21:25

Ära mine.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Jolt » 27. Veebruar 2009, 21:41

eerik kirjutas:Kurat mul hakkavad juba kerged kahtlused tulema kinno mineku osas. Ilmselt siiski lähen, aga loodan, et see on parem kui piece-of-shit 300


Millest kahtlused tekkisid?

Küsin seda seepärast, et mulle endale tunduvad mõned netist vaadatud terviklikud stseenid kergelt puudulikud (või noh, vaadanud olen kahte ja umbes 1/3 sellest mahust oli ülihea, 2/3 oli kuidagi... igav). Trailerid on meeldinud, graphic novel on ammu juba loetud ja jättis üsna kustumatu mulje, 300 oli minu jaoks põhjendamist mittevajav ajuvaba meelelahutus ja silmakomm. Kõik eeldused on selle poolt, et film võiks korda minna. Eks näis. Spektaaklit peab ikka olema ja selle filmiga saab maksimumi vaid kinos.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 144 külalist

cron