Valvurid

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Hülss » 30. August 2009, 12:13

RockabillySarin kirjutas:mis ei meeldinud oli soundtrack, selline tunne nagu viskame eri ajastu laule, mis võimalikult ägedad oleks. ainus hea lugu oli kõige esimene introkas. kõige lollakam lugu oli seksi stseeni ajal. NAGU mida vittu halleluuja ? ja siis lõpus vajutas seal laevapeal seda leegiheitja nuppu ka. selline tunne nagu vaataks mingi laste komöödiat.


Hallelujah oli minu jaoks just mõnus valik sellesse stseeni, kuigi samas olen antud loo suhtes eelarvamustega. Cohen on üks osavamaid laulukirjutajaid siin maamunal.

Heliriba on muidu tõesti laisavõitu, oleks eelistanud originaalset filmimuusikat tuntud lugudele. Või siis oleks terve heliriba Philip Glass'i täis toppinud, kuna mees on kaasaegsetest heliloojatest üks lemmikumaid. Just tema muusika sobis väga hästi antud filmi, mida demonstreeris ka Watchmen'i teine treiler.

Vaatasin ka hiljuti Director's Cut'i ära ja kuigi too meeldis pisut rohkem, on Watchmen sellegipoolest aasta üks suurimaid pettumusi. Watchmen lihtsalt ei õigusta seda kära, mis linastumisele eelnes. Lugu ja tegelased tõmbasid kokkuvõttes perse lohku, ilus fassaad seda kuigi edukalt ei peitnud.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Jolt » 30. August 2009, 18:25

Eks ole, enamus Watchmen'i revolutsioonilisusest on väiksemate portsudena kõiksugustes filmides juba äratehtud. BB+TDK, Incredibles ja sarnane. Juba ammugi ei käi ilmeksimatus superkangelase definitsiooniga kokku. Minu jaoks jätkuvalt väga hea adaptsioon, mis eraldiseisvana on kuidagi veidi vähem väärt.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Zinera » 01. September 2009, 17:24

nonii, vaatasin ka ära.

Olles ulmefänn, lootsin midagi muud. Sundisin ennast lõpuni vaatama, sest ma ei taibanud, mis seal üldse huvitavat peale eriefektide on. Sisu nagu tahtis olla, aga samas nagu tüüpiline hero-movie, mida tehakse üldiselt vaid raha saamiseks. Muusika valik oli huvitav, isegi imelik minu jaoks. Siiski loodan, et sellele filmile järge ei tehta, sest see oleks lihtsalt piin.Punkt! :pööritus:

3/10
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Rain » 25. September 2009, 21:52

Film iseenesest oli väga hea, slow motion action ja palju veel head kraami, mida seal näha võis. Minu jaoks oli ainuke miinus see, et algus tundus väga igavana, lõpupoole muutus film tunduvalt põnevamaks.
7/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas rauls » 26. September 2009, 00:43

Zinera kirjutas:3/10

Sundisin ennast lõpuni vaatama, sest ma ei taibanud, mis seal üldse huvitavat peale eriefektide on. Sisu nagu tahtis olla, aga samas nagu tüüpiline hero-movie, mida tehakse üldiselt vaid raha saamiseks. Siiski loodan, et sellele filmile järge ei tehta, sest see oleks lihtsalt piin.Punkt! :pööritus:

Mul sama arvamus. Ma ei suuda mõista, miks see film nii paljudele (ka siin foorumis) meeldib.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Jolt » 26. September 2009, 08:19

Aga hakkame teisest otsast peale... kas vaevud ehk veidi põhjalikumalt seletada, et miks see film sulle endale ei meeldinud? "Pole minu teetass" on väide, millele ei saagi selgeid vastuargumente lajatada.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Forzelius » 26. September 2009, 09:53

Järg haha.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas rauls » 26. September 2009, 11:36

Jolt kirjutas:Aga hakkame teisest otsast peale... kas vaevud ehk veidi põhjalikumalt seletada, et miks see film sulle endale ei meeldinud? "Pole minu teetass" on väide, millele ei saagi selgeid vastuargumente lajatada.

Kuna minu arust on film täielik jura, siis pole mõtet teil minu "lolle" põhjendusi kuulda. Mul on lihtsalt raske uskuda, et "Watchmen" meeldib paljudele, kelle arvamusest ma hoolin (nt Soprano, Jolt, Forza). haule vist pigem ei meeldinud.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Jolt » 26. September 2009, 15:09

Warnerite usk Watchmen'i oli enne linastumist päris uskumatu. Ainus hea asi, mis filmi valusa flopiga kaasnes, oli ebavajaliku ja - ausalt öeldes - kujuteldamatu järje võimalikkuse kadumine. Samas, see idee tundus juba esimest korda kuuldes täiesti ebareaalne.

Ja ma ise pole üleüldse väga gung ho Watchmen'i austaja. Kordan iseennast, minu jaoks on see päris võimas adaptsioon, mis koomiksist eraldivaadatuna on oluliselt väiksema väärtusega, a'la nagu illustratsioonid raamatutes. Ise olen graafilise novelli läbilugenud ja seepärast minu jaoks film töötas. Üldsõnalisi negatiivseid kommentaare pareerida ma paraku ei oska ja nii me ei hakkagi teineteist mõistma.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Trash » 08. November 2009, 16:10

Nüüd on siis see Ultimate Cut ( 215 min ) aga mind ikka huvitab, et kas sellega asi piirdub? Teab keegi, järsku tehakse veel mingu hyper-mega-giga-hell cut ja taas jään millestki ilma kui nüüd selle ultimate lõike ära vaatan? No iga lisatud 15 minuti pärast ei viitsi ju ka taas üle vaadata.
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Kasutaja avatar
Trash
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 909
Liitunud: 06. Märts 2009, 00:37

PostitusPostitas KiiZ » 08. November 2009, 20:47

Minu teada peaks nüüd lõpp olema.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas eerik » 08. November 2009, 20:53

Filmi võib-olla lähiajal lõikama ei hakata, aga teades Warnerit võib tulevikus hulganiselt erinevaid special edition Blu-raysid ja DVDsid näha.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Malcolm » 08. November 2009, 21:10

Minu meelest oli ikka päris nauditavalt nüansirohke ja visuaalselt rikkalik film, ehkki kaotas kõiges selles, mida mitmekihilise koomiksiga võrreldes muutis. Peale kogu eelnenud haipi sellele väärilist vaimustust küll esile ei kutsunud, ent tasemel teos sellegipoolest. Kusjuures oluliselt rohkem meeldis filmi esimene pool ja just lõpuosas kiskus kuidagi nõrgaks ja lihtsakoeliseks. Arvustus siin. 8/11

Ühtlasi, kas keegi, kes on näinud neid pikendatud versioone, ütleks palun, kas on väärt uuesti üle vaatamist?
Kasutaja avatar
Malcolm
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 111
Liitunud: 06. November 2009, 15:14

PostitusPostitas Spellbound » 09. November 2009, 16:26

Malcolm kirjutas:
Ühtlasi, kas keegi, kes on näinud neid pikendatud versioone, ütleks palun, kas on väärt uuesti üle vaatamist?


Nüüd, kus Ultimate Cut on ilmunud, soovitan seda vaadata, sest siis on seal olemas nii lisastseenid kui ka Tales of the Black Freighter. Eks koomiksit lugenuile on pikendatud versioon suurema väärtusega, sest materjali on ikkagi päris korralikult lisatud. Ise pole veel ultimate cuti näinud, aga tahaks väga, sest mind väga huvitab, kuidas on koomiks filmi sisse monteeritud.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Malcolm » 12. November 2009, 14:06

Nüüd on see "ülim lõige" siis vaadatud ja minu arvamust mööda on tegu märkimisväärse õnnestumisega võrreldes kinoversiooniga. Veelgi enam, sellisel kujul haaras ta seni aasta parima filmi koha, ent edetabeleid koostama asudes tuleks vist siiski arvestada massiversiooni. Tekitas lausa tahtmise pikendatud variandist eraldi kirjutada. Arvustus siin. 10/11

P.S. Samas on kohati raske tõmmata eristusjoont pikendatud väljaande suurema väärtuse ning lihtsalt teisel vaatamisel juurde märgatud detailide ja mõeldud mõtete vahele.
Kasutaja avatar
Malcolm
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 111
Liitunud: 06. November 2009, 15:14

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 67 külalist