Terminaator: Lunastus

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas LiveForThis » 03. Veebruar 2009, 23:20

Eestlane kirjutas:No Schwarzenegger = fail


Who cares?

Schwarz või mitte. Tema on juba oma aja ära elanud. Lihamägesid juba niigi näinud ning isegi kui too oleks uues filmis, arvan et siis tõmbaks T4 veidi vähem enda poole.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 03. Veebruar 2009, 23:46

Film tundub visuaalselt igati hea, minu meelest oleks võinud vabalt kõigest sisu veidi ümber kirjutada ja teine pealkiri panna - tuleks kõva kassamagnet ja Terminaatori fännid ei oleks kah vihased.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas hau » 04. Veebruar 2009, 01:00

“If you are working in a very intense scene and someone takes you out of your groove…but was the most emotional scene in the movie. And for him to get stopped in the middle of it. He is very intensely involved in his character. He didn’t walk around like that all day long. It was just a moment and it passed. This was my second movie with Christian and it has always been a good experience with him. He is so dedicated to the craft. I think someone is begging to make some noise about this but I don’t think it’s fair. The art of acting is not paint by numbers, it’s an art form.”

Ei arvanudki, et tegu millegi vähema kui kõige pingelisema ja emotsionnalsema stseeniga. Mingi tavalise action stseeni ajal ikka mõõt täis ei saaks. Aga selle teema võib lukku panna. Ülehinnatud case.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 04. Veebruar 2009, 10:28

Eestlane kirjutas:No Schwarzenegger = fail


thinking that there can be no terminator movie without Schwarzenegger = fail!

Täpselt samuti arvan ma ka, et ON võimalik teha korralikku Terminatori filmi ilma, et J. Cameron lavastajatoolil istuks.

Ja kolmandaks usun ma ka, et McG ja Bale suudavad teha korraliku Terminatori filmi.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas eerik » 04. Veebruar 2009, 13:42

Pilt
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Hülss » 04. Veebruar 2009, 13:55

hau kirjutas:�If you are working in a very intense scene and someone takes you out of your groove�but was the most emotional scene in the movie. And for him to get stopped in the middle of it. He is very intensely involved in his character. He didn�t walk around like that all day long. It was just a moment and it passed. This was my second movie with Christian and it has always been a good experience with him. He is so dedicated to the craft. I think someone is begging to make some noise about this but I don�t think it�s fair. The art of acting is not paint by numbers, it�s an art form.�

Ei arvanudki, et tegu millegi vähema kui kõige pingelisema ja emotsionnalsema stseeniga. Mingi tavalise action stseeni ajal ikka mõõt täis ei saaks. Aga selle teema võib lukku panna. Ülehinnatud case.


Allikas ?
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 04. Veebruar 2009, 14:02

Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Hülss » 04. Veebruar 2009, 14:17

Soprano kirjutas:
Hülss kirjutas:Allikas ?

http://www.slashfilm.com/2009/02/03/ter ... tian-bale/


Tänud. ;-)
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 04. Veebruar 2009, 16:59

DaydreamDiamond kirjutas:
Eestlane kirjutas:No Schwarzenegger = fail

thinking that there can be no terminator movie without Schwarzenegger = fail!

Kuule tarkpea. Uuri väheke filmi osatäitjate nimekirja ja näed, et T-800 rollis on miskine telefilmide ja sarjade näitleja Roland Kickinger. Kui sa varasemaid filme näinud oled peaksid sa teadma et T-800 toodeti ainult Schwarzeneggeri näo, kuju ja kehaga. Ühe armastatud näitleja asendamine teisega sama tegelase puhul on vihje kehvast järjest oma puhtaimal kujul. Rääkimata sellest, et Anton Yelchin, see noor poiss "Alpha Dog'ist", mängib Kyle Reese'i ehk siis Michael Biehni tegelast ja on John Connorist, kes on ta poeg, noorem! Mina kavatsen filmi boikoteerida nii kuidas kulub.

Ah jaa, ma unustasin...






























SEE TULEB PG-13 !!!!!!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Hülss » 04. Veebruar 2009, 18:03

Teate, keegi ei suuda asendada Arnoldit selles rollis ja keegi ka ei ürita seda teha. Arnold on siiski 61 aastane. Esiteks pole tema kaasamine filmi seadusega lubatud, kuna ta on endiselt poliitilisel kohal ja oma välimuse poolest ta ei sobi sellesse rolli enam ammugi mitte. Seda oli märgata juba kolmandas osas. Ma vaataksin selles rollis pigem kedagi nooremat lihastemäge kui ära vajunud lihastega vanat meest. Teiste sõnadega, HE'S FUCKING OLD! Filmifännid jäävad talle igavesti tänulikuks nende ikooniliste tegelaste kehastamise poolest, aga tema actionfilmide karjäär on läbi. Kui ta tulevikus tahab mingeid komöödiaid teha, kui poliitikukarjäär üle viskab, siis lasku käia.

Salvation on ka esimene osa triloogiast, nii et Arnoldit veel kõiki kolme filmi kaasata oleks naeruväärne. Mis puutub Anton Yelchin'isse, siis tema valik tekitab ka minus muret, sest sellist tegelast pole ta veel kehastanud, kuigi ta üldiselt näidelda oskab. Mingisuguseid ajalisi vasturääkivusi ei tohiks nagu olla, kuigi mu Terminaatori saaga kronoloogia on pisut hägune. Kyle Reese saadeti ju tulevikust (aastast 2029 kui ma ei eksi) aastasse 1984, kus ta eostas John Connor'i. Kui film leiab aset aastal 2018 ja Yelchin on praegu 19 aastane, siis peaksid vanused enam-vähem klappima. Michael Biehn oli Terminatori ajal 28 aastane, kuigi tema tegelane võis ka vanem olla. Kui ta aastas 2029 oli tõesti 28 aastane, siis 2018. aastal ta peaks olema 17 aastane. John Connor sündis 1985, siis on ta järelikul 33 aastane aastas 2018. Christian Bale on praegu 35, kui ma ei eksi. Sellest järeldades on Kyle Reese'i kehastav tegelane loomulikult John Connor'i tegelasest noorem, sest John Connor'i eostas tulevikust saadetud Kyle Reese. Korrigeerige mind kui ma mööda panen.

EDIT:

PG-13 on kahetsusväärne, aga ajad on teised ja igale filmile tahetakse võimalikult suurt vaatajaskonda. See on elu. Boikoteerida võid, aga see palju ei muuda.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 04. Veebruar 2009, 18:16

Okei, nüüd on pilt selge.

Kyle Reese, olgu ta vana tahes, saadetakse minevikku, kus temast saab John Connori isa. Reese sureb, Connor sünnib ja Reese ise sünnib pärast Connorit.

Kogu see ajasreisimise teema on äärmiselt segadusttekitav siiski.

Ja Hülss, mina ei ole üldse kurb ega pahane, et Schwarzeneggerit pole, mind ajab tigedaks see, et T-800, kes peaksid idee poolest olema toodetud kõik Schwarzeneggeri kujulistena, on asendatud mingi ahv-näoga lihamäe Roland Kickingeri poolt.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Hülss » 04. Veebruar 2009, 18:42

Mul on endal ka suht sassis, esimest filmi pole näiteks päris pikka aega vaadanud. Kindlasti enne T4 vaatamist tuleb kõik kolm eelnevat meelde tuletada. Kogu see kronoloogia on üks suur paradoks, aga ma usun, et keegi on mingisuguse enam-vähem loogilise jada kuskil üles kirjutanud.

Peab lähemalt uurima, võtan kindlasti Terminaatorid ette enne, kui film meile tuleb.

EDIT: Jõudsid postitust muuta.

Ralf kirjutas:Okei, nüüd on pilt selge.

Kyle Reese, olgu ta vana tahes, saadetakse minevikku, kus temast saab John Connori isa. Reese sureb, Connor sünnib ja Reese ise sünnib pärast Connorit.


Näiteks. Tegelikult suht loogiline. :))

Ralf kirjutas:Ja Hülss, mina ei ole üldse kurb ega pahane, et Schwarzeneggerit pole, mind ajab tigedaks see, et T-800, kes peaksid idee poolest olema toodetud kõik Schwarzeneggeri kujulistena, on asendatud mingi ahv-näoga lihamäe Roland Kickingeri poolt.


Minu viga, sain valesti aru. :$
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 04. Veebruar 2009, 22:47

Kyle Reese on tegelikult filmis 16. Kuskilt täna lugesin.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 05. Veebruar 2009, 10:33

Milleks ärrituda? Mina pigem vaataksin parema meelega McG üritust teiste näitlejatega kui et Arnie't mängimas filmis "Terminator 4 - The Golden Years". Boikoteeri filmi nii kuis jaksad, mind see ei häiri.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Ralf » 05. Veebruar 2009, 16:24

Saatsin elu24'le kirja, kas ma võin neile artikli kirjutada sellest miks ei tohiks ükski inimene, eriti Terminatori fänn, minna filmi kinno vaatama, ja sain vastuseks Anu Saagimilt (või siis Raul Sulbilt, ei saanudki täpselt aru):

Palun väga, tee seda + saada juurde pilte oma eelm. filmist.

Terv.,
Anu24


;-)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 75 külalist

cron