Terminaator: Lunastus

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Risko » 03. Veebruar 2009, 13:10

Püha müristus. Ehk suunas Bale oma raevu sellesse stseeni, mis parajasti käsil oli ning tulemuseks oli midagi suurepärast!
Kasutaja avatar
Risko
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 218
Liitunud: 20. Juuni 2007, 23:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Jolt » 03. Veebruar 2009, 13:24

Fckedup :(
Ma kaotasin suure hulga austusest, mis mul oli Christian Bale'i vastu - isiksusena. Tean varasemastki, et sellised perfektsionistid nagu Fincher ja Cameron ja keskkõikveel suudavad inimestel harjad turri ajada. Bale püüdleb ka alati maksimumi poole, seega pole väga imestada. Siiski, varasemast tundus ta mulle ülimalt muheda vennana.
Umbes nagu Chris Nolan - ma ei kujuta ette, et too tüüp võiks üleärrituda. Ent ometi toodab ta ülimat kvaliteeti.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas LiveForThis » 03. Veebruar 2009, 14:45

Kes teab, äkki oli lihtsalt tegemist tema puhul millegi muuga kui ainult, et keegi ringi jalutas. Äkki olid omad probleemid ja see juhtum oli viimane piisk karikasse.
Aga noh, ebaprofessionaalne tõesti. Minu suhtumine temasse ei muutunud.
Selleks purskeks võis kes teab mis põhjus olla. Las inimene olla. :pööritus: Juhtub.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Hülss » 03. Veebruar 2009, 14:48

Lugemist ja vaatamist:
http://blog.wired.com/underwire/2009/01 ... -dire.html

Mis puutub sellesse audio klippi, siis kes ütles, et filmide tegemine on kerge ?! :))

Alati ei lähe töö lennates ja veatult nagu õlitatud mootor. See on harv juhus kui meie kõrvadeni jõuab selline kulissidetagune konflikt (audiona). Tavaliselt saab ainult lugeda nendest juhtumitest. Ma usun, et seda tuleb ette tihemini kui arvata oskame. Intervjuudes ja DVD lisades taolistest asjadest ei räägita üldjuhul. Kuigi nt. Alien 3'e lisaplaat näitas tõeliselt konarliku ja vaevalise tee filmi sündimisest, siiski mitte selliste pisitülideni välja. Kui üldine moraal on madal, siis on ta kindlasti väga stressirohke keskkond.

Võibolla oli Bale Nolani crew professionaalsusega nii ära harjunud, et selle tüübi koperdamine paistis talle eriti silma. Saab ainult spekuleerida, kui ise pealt ei näe. Näitlejal pole kindlasti kerge, kui on vaja keskenduda ja tegelasse süüvida kõige selle virvarri keskel (inimesed off-camera, fake set - kogu see illusioon). Crew peab olema samal leheküljel eriti kui kaamerad käivad ja ka siis kui nad ei käi. Ma paneksin selle rohkem DP ebaprofessionaalsuse selga, kui Bale'i temperamendi.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Gang-pae » 03. Veebruar 2009, 15:18

Kes teab, äkki ta ongi selline asshole? Eks need Hollywoodi näitlejad ühed ülemakstud primadonnad ole.
Ekraanil on Bale täitsa hea.
Kasutaja avatar
Gang-pae
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 576
Liitunud: 01. Jaanuar 2009, 23:58

PostitusPostitas Hülss » 03. Veebruar 2009, 15:30

Bale mulle asshole'i muljet ei jäta. Enda tööski on ette tulnud olukordi, kus kellegi amatöörlik käitumine teeb teistele lisatööd. Loomulikult ajab see vihale, eriti kui tegemist on raske füüsilise tööga. Kui päev on pikk, inimene on väsinud ja siis mingi turakas saab eriliselt lolli teoga hakkama, siis pole kuigi raske enesekontrolli kaotada.

Ma muidu väga vaoshoitud ja viisakas inimene üldjuhul, aga oma töö juures olen tähele pannud, et kopa võib ette visata ka kõige väiksem tagasilöök või äpardus. :-)
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Spellbound » 03. Veebruar 2009, 16:22

Bale on minu jaoks üdini sümpaatne. Kui teda miski närvi ajas, siis ei usu, et see oli niisama vaid ikka tulenes sellest, et häiriti tema tööd, mis hetkel võis nõuda ääretult suurt tähelepanu ja pühendumist. Ta lihtsalt ei tundu inimesena, kes läheb kergesti tühja asja pärast närvi.
Ja Terminator Salvation rokib kindlasti sajaga 8)
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 03. Veebruar 2009, 17:18

minu paha, et alguses valgustaja ütlesin. Kui tegu oli peaoperaatoriga, siis oli selleks Shane Hurlbut?

Pilt
:(
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Ralf » 03. Veebruar 2009, 17:47

Härra Hurlbut jah, aga vahepeal heidetakse tuld ka Bruce Franklini peale ja kui Bale küsib McG käest, et mida sul selle kohta öelda on, siis tema lausub selle peale, et ei näinud, mis täpselt juhtus. Mis kuradi lavastaja see veel on? Režissöör peaks ikka ju kõike kontrolli all hoidma. Bale käitub muidugi väga lapsikult, aga samas saan ma ka aru, tegu on ju üle saja miljoni dollari maksva projektiga, kui mingi otu kuskil ette kardab läheks ma ka turri.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Eestlane » 03. Veebruar 2009, 18:59

No Schwarzenegger = fail
Eestlane
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 41
Liitunud: 15. August 2008, 11:07

PostitusPostitas lostinthemist » 03. Veebruar 2009, 19:45

Mina sain küll suure kõhutäie naerda. Kusjuures, koomiline on ka see, et ta kutsus seda tüüpi ebaprofessionaalseks, kuid ise mölises temaga kolm minutit järjest. :)) Kui saaks seda alla laadida ja panna enda telefonil helinaks.. Peab mainima ka, et helikvaliteet on väga hea! Iga sõna kuulsin väga hästi, ja Eesti tasemega ei saa võrreldagi.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Forzelius » 03. Veebruar 2009, 19:49

AvP_75 kirjutas:Kui saaks seda alla laadida ja panna enda telefonil helinaks


Heh, see oleks lahe :D
Aga jah, suht huvitav kuulata ütlusi, mis tegelikult eksisteerima ei peaks (Enamus selliseid probleeme lahendatakse ilma salvestuseta ju). Arvan kah, et pigem oli Bale lihtsalt peale pikka päeva väsinud ja viskas kopa ette, kui mingi vend võttesse sisse jalutas.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Ralf » 03. Veebruar 2009, 20:50

AvP_75 kirjutas:Mina sain küll suure kõhutäie naerda. Kusjuures, koomiline on ka see, et ta kutsus seda tüüpi ebaprofessionaalseks, kuid ise mölises temaga kolm minutit järjest. :)) Kui saaks seda alla laadida ja panna enda telefonil helinaks.. Peab mainima ka, et helikvaliteet on väga hea! Iga sõna kuulsin väga hästi, ja Eesti tasemega ei saa võrreldagi.

MP3. Ma panin äratuskellaks. :)

Mõned head remix'id:
http://www.youtube.com/watch?v=U4bLAQhlitA
http://www.youtube.com/watch?v=YTihsJQHt48
http://www.youtube.com/watch?v=FYG6VIDiUvw
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Soprano » 03. Veebruar 2009, 20:59

Pilt
Badman
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas KiiZ » 03. Veebruar 2009, 22:37

Arnie oleks võtteplatsil kõik paika pannud.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 159 külalist