Terminaator: Lunastus

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas kisuontollo » 09. Juuni 2009, 13:58

Kuigi ma nendest eelnevatest osadest eriti midagi enam ei mäleta, siis Salvation oli siiski täiesti arvestatav vaatamiselamus. Paras kogus actionit ja möllu. Nüüd mõtlen, et peaks mälu värskendamiseks ka eelnevad 3 termikat ära vaatama. Sam Worthington mängis Bale'iga võrdselt, kui isegi mitte paremini ( ja ma olen tulihingeline Bale'i austaja). Ja seda Batmani häält ei pannud ma eriti tähele:D Ja vb on asi minus aga see naisteteema??! Blair Williams... ikka on vaja mingit pidurdavat naistegelast. Vaadata oli teda küll hea aga süžeele kui sellisele ei andnud ta midagi juurde.

5/10
Kasutaja avatar
kisuontollo
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 15
Liitunud: 28. Juuni 2008, 00:41

PostitusPostitas LiveForThis » 12. Juuni 2009, 17:13

Dede, dah, da, dah, dede, dah, da, dah
8/10
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas KiiZ » 14. Juuni 2009, 13:48

Mulle meeldis. Kuni filmi väljatulekuni suhtusin pigem skeptiliselt, aga kuna olen mingil määral Terminaatori fänn (rohkem fännan Arniet tegelikult), siis pidin kindlasti ära nägema.
Kui esimest kahte termika filmi sai ka tõsiselt võtta, siis Salvation on enam-vähem nauditav guilty pleasure. Arusaadav, et erieffektidele oli kõige rohkem rõhku pööratud ja kuna ma filmist midagi esimestega sama tasemel olevat ei oodanud, siis oli päris lõbus seda lõhkumist vaadata. Muidugi ei puudunud ka kohustuslik silmakomm, kes erilisi näitlemisoskusi küll ei näidanud, aga kõik nagunii teavad, millepärast ta filmi sisse pandud oli.
Arnie cameo oli vist mu lemmikkoht terve filmi peale. "I'll be back" oli ka täiesti olemas, ainult kahju, et Bale selle üsna puiselt ette kandis.
Täiesti korralik film, lihtsalt mulle ei meeldi, et vaieldamatust ulmeklassikast on lihtsalt nauditav popkornikas tehtud.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Luc » 14. Juuni 2009, 14:41

Sai ka kinos ära käidud vaatamas. Ilma suure pildi ja kõlariteta seda filmi vist väga vaadata ei tasugi. Actionit sai üsna korralikult. Eriti nende hiigelmonstrumitega filmi keskel. Arnie camo oli hea, nägi samasugune välja nagu esimeses :D
Pean aga nõustuma KiiZ'ga, et hea seeria on viimaste osadega väga pehmeks muutunud. Ei ole seda südant enam sees. Aga noh.. eks kõik head asjad peavad ju kunagi lõppema.

Selline keskmine 6/10.
Kasutaja avatar
Luc
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 272
Liitunud: 08. September 2008, 18:53

PostitusPostitas Rain » 08. August 2009, 23:54

Mulle isegi meeldis. Märul oli kõige parem, ja loomulikult ka feik Arnold Schwarzsenenegerer vms. Võiks isegi öelda, et see meeldis mulle rohkem, kui 3. osa.
8/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Ralf » 11. November 2009, 20:27

Uskumatu, aga mölisesin siin teemas vahepeal ila tulikuumaks ja nüüd olen sunnitud pea norus tõdema, et väga lahe oli. Meeldisid nii action, väga stiilne postapokalüptiline maailm kui ka kõikvõimalikud veerevad-kõndivad-lendavad terminaatorid, keda filmis näha sai. Aga Christian Bale oli ikka jube nõrk. Minu arust olid kõik teised näitlejad temast pügala eespool. Ehk oli ka viga tegelases, sest ega suurt see John Connor ju ei teinud. Igatahes üllatav, et Bale siin nii halb oli. Ometigi on teda korduvalt Oscarit väärivaks näitlejaks nimetatud.

8/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Spellbound » 11. November 2009, 22:37

Ralf kirjutas:Uskumatu, aga mölisesin siin teemas vahepeal ila tulikuumaks ja nüüd olen sunnitud pea norus tõdema, et väga lahe oli. Meeldisid nii action, väga stiilne postapokalüptiline maailm kui ka kõikvõimalikud veerevad-kõndivad-lendavad terminaatorid, keda filmis näha sai. Aga Christian Bale oli ikka jube nõrk. Minu arust olid kõik teised näitlejad temast pügala eespool. Ehk oli ka viga tegelases, sest ega suurt see John Connor ju ei teinud. Igatahes üllatav, et Bale siin nii halb oli. Ometigi on teda korduvalt Oscarit väärivaks näitlejaks nimetatud.

8/10


Aga kuidas Marcuse tegelane meeldis? Minu meelest kuidagi palju huvitavam kui Connor, kuigi peaks just vastupidi olema.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 11. November 2009, 23:02

Nii Marcus, Reese kui ka Blair olid kõik minu jaoks Connorist sümpaatsemad. Bale mõjus siin filmis kuidagi erakordselt negatiivsena.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Spellbound » 11. November 2009, 23:17

Mitte, et Bale mulle rollis meeldinud poleks, aga nagu juba ütlesid, ta ei tee kogu filmi jooksul eriti midagi, v.a lõpp. Marcuse ümber koguneb kogu tähelepanu ja siis tekib küsimus, kes see superstaarist peaosatäitja siis olema pidi? See tundmatu nimega Worthington tundub omavat kogu filmi. Connorit ei tooda üldse esile, aga Bale mulle siiski Connorina meeldis. Midagi nagu oli...
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ronet » 12. November 2009, 02:42

Mind hakkas Bale näitlemine häirima.. tho ta on mulle meeldinud American Psychost saadik.

Marcus omas tervet filmi ära!
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Malcolm » 13. November 2009, 12:53

Christian Bale on üks täitsa lemmiknäitlejaid ja seda enam oli tema roll siin filmis paras pettumus. Samas ei suutnud meeldejääval kombel sümpatiseerida ka keegi teine filmi tegelastest-näitlejatest. Eriefektid ja märul olid muidugi üsna vinged ja "Mad Maxi" (eriti muidugi teine osa) austajana mõjus ka kogu üldine postapokalüptiline taust. Ent sisu oli lihtsalt liiga tobe, lihtne, lineaarne ja lõpus loetud moraalinatuke äranämmutatud. Arvustus siin. 7/11 (hinne väljendab ühtlasi osalt ka naiivset lootust, et tegu on lihtsalt siduva algusega parematele järgedele)
Kasutaja avatar
Malcolm
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 111
Liitunud: 06. November 2009, 15:14

PostitusPostitas Cochrane » 19. Veebruar 2011, 02:33

Meelelahutuslik film, kuid ei enamat. 2. osa tugevusest jäi nii mõndagi puudu ja 3. osa märul meeldis mulle rohkem.
6/10
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

Re: Terminaator: Lunastus

PostitusPostitas Pixie » 18. Mai 2013, 11:13

Hea täiendus Terminaatori saagale, igati loogiline, et film jätkas loo rääkimist just sellest ajastust. Tekkis ka tahtmine vaadata üle 1984.a film, aga jätkan vist pigem Sarah Connor'i seriaaliga. :) Igatahes, Marcus Wright'i lugu oli antud filmist kõige huvitavam ja sügavamõttelisem. Teose pealkirja seostan ainult temaga. Väikeseid ja suuremaid vihjeid Marcus'e olukorra kohta leidus juba enne tõe teada saamist. Muidugi oli tore näha John Connor'it, kuid hakkas segama tema pidev karjumine ja kahtlen, kas Bale oli rolli jaoks kõige parem valik. Küll aga meeldis Kyle Reese'i mängima valitud näitleja. Tuttavad tsitaadid eelmistest filmidest ja mõned teised austusavaldused tundsin ära, T-800 taasnägemine oli vinge, tunnusmuusikast rääkimata. Postapokalüptiline maailm meenutas kangesti The Road'i, seda pigem heas mõttes. Eks nüüd tuleb jääda ootama viiendat filmi, kuuldavasti lööb kaasa ka Arnold.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Terminaator: Lunastus

PostitusPostitas Rasmus » 23. Juuni 2015, 01:29

On küllalt kummaline, et "Terminator Salvation" ei ole pälvinud fännide heakskiitu, kuigi on oma funktsioonilt üpris sarnane tänavusele "Mad Maxi" rebootile, mida on ülistatud taevani. "Salvationil" ei ole küll Cameroni filmide sügavust, aga lavastatud on ta siiski hästi ja post-apokalüptilist maailma on kujutatud võrratult. Action on kaasahaarav ja korralikult teostatud, näitlejad head ning kohustuslikud viited esimestele osadele (kasvõi tsitaadid) täiesti oma koha peal. CGI Arnold oli eriti kõva sõna! "Genisysel" läheb selle filmi ületrumpamine keeruliseks.

8/10

Ralf kirjutas:Rääkimata sellest, et Anton Yelchin, see noor poiss "Alpha Dog'ist", mängib Kyle Reese'i ehk siis Michael Biehni tegelast ja on John Connorist, kes on ta poeg, noorem!
Huvitav, kas tolleaegne Ralf oli "Terminaatori" seeriaga üldse kursis?
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Terminaator: Lunastus

PostitusPostitas Ralf » 25. Juuni 2015, 09:34

Rassu kirjutas:
Ralf kirjutas:Rääkimata sellest, et Anton Yelchin, see noor poiss "Alpha Dog'ist", mängib Kyle Reese'i ehk siis Michael Biehni tegelast ja on John Connorist, kes on ta poeg, noorem!
Huvitav, kas tolleaegne Ralf oli "Terminaatori" seeriaga üldse kursis?

Ei saanud tollal aru jah sellest "Reese on Connorist noorem" loogikast, nüüd muidugi selgem. Filmis isegi mainitakse, et Reese peaks pojast noorem olema, kui nad kohtuvad.

Filmist arvamus aastatega tõsiselt langenud... jah, mänguliselt tehtud kallis film, head kaameratööd on ja maailm näeb väga-väga lahe välja, aga dialoog on vilets, näitlejad puised, mõttetuid tegelasi üleüldse liiga palju ja viimane act kohe eriti nüri. "Rise of the Machines'ist" ikka natuke parem, aga see ei ütle palju.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 149 külalist