Vastupandamatu

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Vastupandamatu

PostitusPostitas Kaido » 28. August 2008, 01:02

Vastupandamatu
Simply Irresistible

Amanda (Sarah Michelle Gellar) on noor kokk, kes vaevleb ebakindluse küüsis. Pärast tema meisterkokast ema surma on neiu tegutsenud restoranis ema mantlipärijana, kuid tema piiratud talent ja ebakindlus kahandavad söögikoha klientuuri peatselt olematuks. Siis aga astub mängu Amanda kaitseingel, mille tagajärjel hakkavad Amanda köögis valmima imelised road, mis lisaks maitseelamusele võimendavad ka klientide positiivseid emotsioone. Kui aga Amanda armub Tomi, sõltub juba tüdrukust endast, kas ta suudab tõestada vana kõnekäändu, et armastus käib kõhu kaudu...

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas siilupart » 31. August 2008, 21:10

Ma olen seda filmi vaadates mõelnud, et see on romantikutele mõeldud film. Sarahile sobivad sellised filmid ennem kui mingisugused õudusfilmid. Minul on see paratamatu, kui vaatan isegi seebikaid telekast ja ei pruugi midagi teada, mis seal toimunud vahepeal on, aga kui on mingi õnnelik tseenikene sees, mul kohe silmad märjad :) Ma elan täiega sellistele filmidele kaasa. See on paratamatus. Ja seda ka selle filmi puhul ja selle vaatasin ma ilusti lõpuni. :pööritus:
Nunnu film.
I Know I Am Little Stupid Girl, But I Learn Always Something
Kasutaja avatar
siilupart
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 109
Liitunud: 27. Juuli 2007, 23:49
Asukoht: Kuressaare (Saarlane:D)

PostitusPostitas hullmees » 01. September 2008, 17:07

igav
Kasutaja avatar
hullmees
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 111
Liitunud: 24. Detsember 2007, 19:59
Asukoht: tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 142 külalist

cron