Ananassiekspress

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Ananassiekspress

PostitusPostitas Zinera » 31. Juuli 2008, 16:40

Ananassiekspress
Pineapple Express

Logard Dale Denton'il (Seth Rogen) on ainult üks põhjus, miks külastada oma võrdselt laiska diilerit Saul Silver'it (James Franco): et osta uut liiki kanepit, mille nimi on Ananassiekspress.
Kui aga Dale satub olema tunnistajaks sulist politseiniku (Rosie Perez) ja linna kõige ohtlikuma narkoparuni (Gary Cole) mõrvale, satub ta paanikasse ja jätab kuriteopaigale natukene Ananassiekspressi.
Nüüd on Dale'il teinegi põhjus Sauli külastada: ta peab teada saama, kas see kanep on ikka nii haruldane, et maha pillatud kanep uurijad temani juhatab. Ja muidugi see nii on ning varsti avastavad nad, et neil ei ole kanepist tekkinud paranoia, vaid et neid ajavad tõesti taga pahad mehed, kes üritavad neid kõige kiiremal ja lihtsamal viisil tappa. Kõik see Ananassiekspressi pärast.

Täielikku tutvustust loe siit.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas silx » 31. Juuli 2008, 17:16

Väga ootan seda filmi...Treilerit vaadates ikka ülihea film! :))
Are You Watching Closely?
Kasutaja avatar
silx
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 07. Detsember 2007, 22:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Hülss » 26. September 2008, 15:19

Vaatasin hiljuti intervjuud Seth Rogen'iga ja ootusärevus aina kasvab ja kasvab. Ma loodan, et ta tuleb parem kui Harold & Kumar 2, sest see tundus kohati ülepingutatuna esimesega võrreldes, aga hea oli ta siiski. Judd Apatow & Sõbrad on teinud viimased aastad selliseid pärle, et nad on jätnud vaesed Farrelly vennad oma tolmu hingama. Mingil põhjusel see tiim töötab nagu hästi õlitatud mootor, seega saab iga komöödiahuviline ainult ärevusega oodata igat nende järgnevat filmi.

Anchorman, The 40 Year Old Virgin, Knocked Up, Superbad, Walk Hard, Forgetting Sarah Marshall - kulda väärt kraam, mis seal öelda. Loodan, et neil jätkub ideid veel paljudeks aastateks, keegi ei suuda seda tiimi hetkel puudutada. Respekt, sest keegi peab seda lippu kõrgel hoidma.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LiveForThis » 26. September 2008, 16:20

Hülss kirjutas:Vaatasin hiljuti intervjuud Seth Rogen'iga ja ootusärevus aina kasvab ja kasvab. Ma loodan, et ta tuleb parem kui Harold & Kumar 2, sest see tundus kohati ülepingutatuna esimesega võrreldes, aga hea oli ta siiski. Judd Apatow & Sõbrad on teinud viimased aastad selliseid pärle, et nad on jätnud vaesed Farrelly vennad oma tolmu hingama. Mingil põhjusel see tiim töötab nagu hästi õlitatud mootor, seega saab iga komöödiahuviline ainult ärevusega oodata igat nende järgnevat filmi.

Anchorman, The 40 Year Old Virgin, Knocked Up, Superbad, Walk Hard, Forgetting Sarah Marshall - kulda väärt kraam, mis seal öelda. Loodan, et neil jätkub ideid veel paljudeks aastateks, keegi ei suuda seda tiimi hetkel puudutada. Respekt, sest keegi peab seda lippu kõrgel hoidma.


Kusjuures jah, just nende tüüpide sulest ilmunud komöödiad on ühed viimase aja parimad.
Mitte just kõik, aga mõttetut lahmimist nagu vanasti, enam ei olegi :)

Ise ootan ka Pineapple Expressi väga.
Tundub hea kraam olevat ;-)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas tharts » 03. Oktoober 2008, 14:12

Täna lähen vaatama Ekraani:P... Usun et ei pea pettuma 8)
Kasutaja avatar
tharts
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 163
Liitunud: 19. Detsember 2007, 15:41

PostitusPostitas eerik » 03. Oktoober 2008, 16:41

tharts kirjutas:Täna lähen vaatama Ekraani:P... Usun et ei pea pettuma 8)

Cinamoni peale pole mõelnud?
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas IlseV » 03. Oktoober 2008, 20:37

:D Mulle meeldis, käisin Cinamonis, ja jäin rahule.
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas tharts » 03. Oktoober 2008, 22:50

Hajumuse pärast ütsin kogemata et Ekraani, aga ma mõtsin siiski Cinamoni selle all, ups, juhtub :))
Kasutaja avatar
tharts
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 163
Liitunud: 19. Detsember 2007, 15:41

PostitusPostitas duck44 » 05. Oktoober 2008, 17:30

Mis Ekraanil viga on ?
Ma ei tunne kedagi kes tunneks kedagi kes ei vaataks filme.
duck44
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 01. Veebruar 2007, 17:09
Asukoht: Kesk 40-5, 50114 Tartu

PostitusPostitas Soprano » 17. Oktoober 2008, 14:59

Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Hülss » 06. November 2008, 22:28

Selle põlvkonna parim stoner komöödia, hands down. Paneb isegi esimesele Harold & Kumarile ära. Vaatamata sellele, et venis liiga pikaks ja et lõpp katkus täitsa ära, oli lõpustseen restoranis ainuke loogiline seletus eelnenud madinale. Tõenäoliselt ei paku nalja paljudele, kes ise pole tõmmanud ja ei üllataks ka, sest ta on suures osas aeglase tempoga ja pea 2 tundi pikk. Lõpp on absurdne, kuid Apatow filmid kõnnivad kõik enam vähem komöödia ja paroodia piirimail, mida ka filmi lõpp selgelt väljendas.

Seda ei saa võtta üldse filmina, sest ta on tugevalt siseringi mentaliteediga ja rohkem oma lõbuks tehtud. Seth Rogen tõmbab ise regulaarselt ja ma ei oleks üllatunud kui Evan Goldberg sama teeb. Üks asi on mul täiesti selgeks saanud, et see tiim, kes on kõikide Judd Apatow filmidega koostööd teinud teevad neid filme puhtalt armastusest (no raha pärast ka loomulikult) ja nad igasuguse kahtluseta naudivad igat projekti. See on nagu õnnelik perekond rannas liivalossi ehitamas. Knocked Up oli samuti 2 tunnine komöödia ja paljudele ei istunud see kohe mitte, aga mind ei seganud see karvavõrdki. Sama armastust on näha ka Pixari ja Farrelly vendade filmides. Need filmid on kõik "õnneliku perekonna" loodud, seda on alati näha.

Ise olin täiesti selge peaga kui vaatasin, ütlen siinkohal ausalt välja. Ei aja ma samuti mingit eelarvamuslikku udu teile siin, vaid räägin südamest. Peale pikkuse ja jabura lõpu võibki just selle filmi puhul negatiivse poolena välja tuua selle, et mehed kirjutasid Pineapple'i liiga kitsale ringkonnale. Mõlemad Harold & Kumar'id on Pineapple'iga võrreldes nagu öö ja päev, seda on märgata juba filmi esimesel poolel. Filmi treilerit eelnevalt nähes paljud ilmselt lõppkokkuvõttes pettusid, sest treiler ei andnud aimu, mis filmiga on tegelikult tegemist. Üks mu sõpradest pettus ka just sel samal põhjusel, et oli treileri põhjal endale teatud ettekujutused loonud, kõige selle lõbusa tempo ja laheda looga, jne. Kui te lähete vaatama filme treilerite pärast, siis te tulete pettuma ka tulevikus, nii et unustage need treilerid.

Omast kogemusest oskan öelda, et see film püüdis kinni peaaegu ideaalselt selle teema ja kõige sellega seotuva. Siin on ka õnneks/kahjuks teatud koguses "inside joke" tüüpi huumorit ja kui ise ei tõmba, siis on ka raske paljudel nendest aru saada. Tõenäoliselt panite kinos tähele mõningaid hetki, kus terve saal oli vait ja ainult mõni üksik naeris. Vot need üksikud olid selle filmiga õigel lainel. Sorry, et rikun siin foorumi reegleid praegu, aga muudmoodi ei saa ma seda lahti seletada. Süüdistage filmi, mitte mind.

Aasta parim komöödia aga siiski mitte, sest selle tiitli peab andma järgnevatele: Forgetting Sarah Marshall, In Bruges ja Tropic Thunder. Ei oska valida nende kolme vahel, sorry. Pineapple Expressile ei hakka hinnet panema, sest ta poleks kuigi objektiivne sellisel juhul. Võtke teda kui lihtsat sõbrakomöödiat ja mitte liiga tõsiselt, sest tema samuti ei võta ennast tõsiselt. Enne vaatamist on soovitatav lülitada välja nii ajud kui ka kriitikameel.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas rauls » 08. November 2008, 19:34

Hülss kirjutas:Aasta parim komöödia aga siiski mitte, sest selle tiitli peab andma järgnevatele: Forgetting Sarah Marshall, In Bruges ja Tropic Thunder. Ei oska valida nende kolme vahel, sorry.

Kuidas aga suhtud komöödiasse "Burn After Reading"? Kas "Forgetting Sarah Marshall" on sellest tõesti parem? Ma tean, et maitse üle ei vaielda, aga ikkagi. :)
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Hülss » 08. November 2008, 19:43

Kusjuures see on mul siiani nägemata, peab tunnistama. Loodan selle vea millalgi likvideerida. Tõenäoliselt läheb nende kolme eelnimetatud kõrvale, sest Coen'i filmid mulle meeldivad ja eriti Brad Pitt koomilistes rollides.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Zinera » 07. Detsember 2008, 13:58

3/10

Suht igav film, naljakad kohad nag peaaegu puudusid, kuigi tegemist oli komöödiaga. Pettusin täiesti, lihtsalt üks hollywoodi raha-peal-väljas sisutu film.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Storm » 07. Detsember 2008, 14:46

Zinera kirjutas:3/10

Suht igav film, naljakad kohad nag peaaegu puudusid, kuigi tegemist oli komöödiaga. Pettusin täiesti, lihtsalt üks hollywoodi raha-peal-väljas sisutu film.


Hülss kirjutas:Siin on ka õnneks/kahjuks teatud koguses "inside joke" tüüpi huumorit ja kui ise ei tõmba, siis on ka raske paljudel nendest aru saada. Tõenäoliselt panite kinos tähele mõningaid hetki, kus terve saal oli vait ja ainult mõni üksik naeris. Vot need üksikud olid selle filmiga õigel lainel.


Hülss, ei oleks ise paremini oskanud öelda. Tuleks vaid tihedamini selliseid komöödiaid, nagu nii minu cup of tea, et jah...See stseen kus nad kuskil metsas suitsetasid ja siis "lollitasid" - geniaalne lihtsalt!
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 48 külalist

cron