Harry Potter ja Segavereline Prints

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Zinera » 29. Juuli 2009, 21:57

10/10

mulle meeldis, ei olnud väga verine ega ka tavaline lastefilm, kuid raamatust oli üldiselt kõige paremad kohad välja toodud ja üldine meeleolu ei langenud, vaid pigem tõusis filmi kestel. aasta üks vigasemaid filme, aga dvd võiks ikka osta, potter on mõnsa :))
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Spellbound » 10. August 2009, 21:29

8/10
Parim osa seerias. Sünge, vaimukas ning pakub silmailu värvide ja efektide poolest. Nooremad näitlejad on kuidagi kohmetusest lahti saanud, mis neid 5-ndas osas tundus valdavat. Rickman, Bonham Carter, Gambon, Thewlis ja teised suudavad oma osi endiselt täieliku tõsidusega välja mängida. Film on parem nii tõsiseltvõetavuse poolest kui ka uuemates osades tugevnenud draama poolest. Visuaalne pool on vaimustav. Värvid ja kogu atmosfäär on ideaalselt loodud, et toetada HP maailma ja selles toimuvat. Headele külgedele vaatamata kannatab filmi endiselt puudujääkide all ja nendeks ei ole miski muu kui välja jäänud kohad, aga samas ei tekkinud kordagi sellist ärritust nagu seda oli HP 5-e ajal, sest seal lihtsalt hüpati ühelt sündmuselt teisele jättes palju olulisi kohti vahele. Tegevustik ja sisu klappis, aga mõned lugu täiendavad hetked olid puudu ja lõpuga ei jäänud samuti täiesti rahule. HP filmina nautisin seda täielikult.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Spellbound » 15. August 2009, 23:02

Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 16. August 2009, 00:05

Zinera kirjutas:10/10

mulle meeldis, ei olnud väga verine ega ka tavaline lastefilm, kuid raamatust oli üldiselt kõige paremad kohad välja toodud ja üldine meeleolu ei langenud, vaid pigem tõusis filmi kestel. aasta üks vigasemaid filme, aga dvd võiks ikka osta, potter on mõnsa :))


jutu põhjal nagu mingi 6/10 pigem
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Ralf » 16. August 2009, 00:28

Forza kirjutas:
Zinera kirjutas:10/10

mulle meeldis, ei olnud väga verine ega ka tavaline lastefilm, kuid raamatust oli üldiselt kõige paremad kohad välja toodud ja üldine meeleolu ei langenud, vaid pigem tõusis filmi kestel. aasta üks vigasemaid filme, aga dvd võiks ikka osta, potter on mõnsa :))


jutu põhjal nagu mingi 6/10 pigem

Nojah, Forza, teiste foorumlastega on nii, et nende kiitvad postitused ei kõla nagu sinu laul "House of Wax" kohta.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Forzelius » 16. August 2009, 01:10

Esiteks: Would you let it go already?
Teiseks: Täiesti teine keiss on siin.
Kolmandaks: imo ei läinud lihtsalt jutt ja hinne kokku, eriti kui veel lisada postitusse, et aasta üks vigasemaid filme..
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Soprano » 16. August 2009, 01:17

Zinera mõtles vigase filmi all kindlasti raamatust lähtuvalt.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Forzelius » 16. August 2009, 01:34

Soprano kirjutas:Zinera mõtles vigase filmi all kindlasti raamatust lähtuvalt.


Seda enam on küsitav hinne 10/10
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Soprano » 16. August 2009, 01:54

Ta on fänn ju.

Zinera kirjutas:potter on mõnsa :))
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Ralf » 16. August 2009, 02:45

Soprano kirjutas:Zinera mõtles vigase filmi all kindlasti raamatust lähtuvalt.

Ta pidas silmas tehnilisi vigu. Movie mistakes lehel on see minu arust sel aastal esikohal.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Zinera » 16. August 2009, 10:07

omg, would you give it a rest :))
olen potter fänn, minupärast võib olla kõige vigasem film ever, aga kuna vigu ise ei märganud ja ekraniseering oli hea, siis sellepärast sai 10/10...fännivärk..te ei mõista seda :pööritus: ;-) :))
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas LiveForThis » 18. August 2009, 16:15

Vähem vigu kui eelmises ja seega ka poole nauditavam.
8/10
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Wisegirl » 20. August 2009, 21:49

Ei tea... Harry kolab mööda kooli ringi näoga nagu tal oleks ora tagumikus, nauditav oli ta siis, kui kulistas alla õnnejoogi; peale seda muutus kogu olek vabamaks- isegi näolihased polnud nii pinges.

Harry kuumaverelisusest (kui ta Bellatrixile järele tormas) nii palju, et kas enamus teismelise poisse ongi sellised, et lasevad oma vihal allutada kaine mõistuse? Nagu oleks raske rahulikuks jääda ja natuke ajuga mõelda. Meenutab kahjuks kedagi ebameeldivat.

Snape on minu unrecognizable hero. Siiani ei suuda ma meenutada, kas ma hakkasin Snape'i headust uskuma siis kui Rickmani mängimas nägin, või juba siis kui esimese raamatuga poole peal olin.. kunagi ammu-ammu. Kaldun pooldama, et tabasin Snape'i karakteri olemuse esimese raamatu ajal.

Sünge ja nauditav film. Meeldis olla hirmul ja põnevil nagu kunagi raamatut lugedes.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas Karoliina23 » 24. August 2009, 23:38

Käisin seda CC Plazas vaatamas seitsmepealise kambaga ja olin ainuke, kes täielikult filmile keskendus. Teised itsitasid ja nihelesid ja said mitu korda möliseda jalgade eesolevale tooli panemise eest. Film oli täiesti hea. Üllatavalt hästi mängis Tom Felton. Ta tegelane on alati hea olnud, aga siin oli ta täiesti muutunud, nüüd kui tal oli ülesanne täita. Film oli tunduvalt parem, kui Fööniksi Ordu. Ainult häiris filmis see, et Weasleyde maja pandi põlema. Seda raamatus ei olnud. Aga igatahes 7,5/10
"Honey, what are you doing? These guys don't use doors." -Mummy Returns
Kasutaja avatar
Karoliina23
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 76
Liitunud: 21. Märts 2009, 20:59

PostitusPostitas Lizzahy » 25. August 2009, 00:05

Nagu mitmed eelkõnelejad on juba välja toonud, siis visuaal on kahtlemata selle filmi leivanumber. Võrreldes vanade olijatega, panid võistluse mu arvates kinni just uued tegijad (a'la Dillane, keda ma blogiski põgusalt ülistasin), kuid mainitud Rickman, Carter jpt olid loomulikult tasemel, nagu alati. See, et filmis leidus ohtralt sebimisstseene, ei olnud just eriti üllatav. Ka kuuendas raamatus hakkasid tegelased oma armueluga hoolikamalt tegelema.
Lizzahy
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 23
Liitunud: 24. August 2009, 12:00

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 56 külalist

cron