Harry Potter ja Segavereline Prints

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Harry Potter ja Segavereline Prints

PostitusPostitas Kickflick » 30. Jaanuar 2012, 22:00

Visuaalselt paremad, kui eelmised osad, kuid sisult mitte kõige huvitavam. Segavereliselt Printsist oleks võinud rohkem juttu olla. Samas naerda sai palju ja Tom Felton mängis oma osa väga huvitavalt.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Harry Potter ja Segavereline Prints

PostitusPostitas Equitis » 02. Jaanuar 2013, 18:26

See osa on ka suht kõrgel minu edetabelis.
Kui esimest korda vaatasin seda osa siis nii ehmatasin, et mis nüüd saab kui,
Spoiler :
Dumbledore surma sai

10/10.
Equitis
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 21
Liitunud: 25. Detsember 2012, 12:06

Re: Harry Potter ja Segavereline Prints

PostitusPostitas Forzelius » 23. August 2013, 13:56

2 asja, mis eriti häirivad selle filmi juures:

1. Väga tume valgustus peaaegu terve filmi jooksul. Getin, et see peaks tonaalselt andma edasi kogu selle loo ja tegevustiku süngust, aga pagan - ebamugav vaadata. Sama probleem oli tegelikult ka 5. osaga. Kui vähegi valges vaadata, siis ei näe ikka väga paljut.
2.
Spoiler :
Dumbledore surm oli nii valusalt etteaimatav. Pidevad jutud teemal "Harry, kuidas sa oled kasvanud", "Harry, ma olen juba vana mees", "Harry, sa oled väärtuslikum kui mina". Liiga lihtne. Twist oleks olnud, kui teda poleks ära tapetud.


Film ei meeldinud esimene kord ja ei meeldi ka praegu. Liiga laiali romantika ja vaikselt otsi kokku tõmbava epic fantaasialoo vahel.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Harry Potter ja Segavereline Prints

PostitusPostitas Kadii » 22. Jaanuar 2018, 21:18

Potteri filmide diskussioon on juba pikalt vaikinud, aga kuna ma olen oma järjekordsel nii raamatute kui fimide Potterimaratonil, siis miks mitte.
Tahaks teha steitmendi, et kuues film on kõige parem. Ma ei tea, kas asi oli selles, et Radcliffe oli selle filmimise ajal enamasti purjus või milleski muus, aga kõikidest nendest paksudest raamatutest tehtud filmidest oli see kõige sujuvam.
Olen alla andnud selles, et võrdlen raamatut ja filmi, kuna siis ei kõlbaks ükski kuhugi. Aga kuuendas on parajalt tõsidust ja nalja ja põnevust.
Tugev 7/10, teised kõik 6/10. Ikka iga mõne aasta tagant võib vabalt läbi kõik järjest vaadata ja ikka tekitavad sooja tunnet.

Also, siin foorumis suhteliselt ebapopulaarne arvamus, aga (võttes arvesse tervet saagat, mitte otseselt seda filmi):
Spoiler :
Snape on tont.

Lemmik spell ilmselt Accio või Locomotor Mortis.

Lisaks andis see film meile selle suurepärase stseeni:
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 44 külalist

cron