Max Payne

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Max Payne

PostitusPostitas Zinera » 16. Juuli 2008, 13:34

Max Payne
Max Payne

"Max Payne" räägib loo omapäi tegutsevast poliltseinikust, kes üritab leida oma pere ja partneri mõrvarit. Tema jäärapäisusele kalduv kättemaksuiha, katkematu tahe leida mõrvar viib ta õudust tekitavasse allmaailma. Kui mõistatus sügavneb, siis peab Max (Mark Wahlberg) hakkama võitlema üleloomulike vaenlastega ja üle elama mõeldamatu reetmise.
Film põhineb legendaarsel samanimelisel arvutimängul.

Täielikku tutvustust loe siit.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Forzelius » 16. Juuli 2008, 14:06

Mäng oli 1337, Mark Wahlber on 1337. Tahan seda näha juba!!!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Zinera » 16. Juuli 2008, 14:18

ma just mõtlesin, et peaks mängu tõmbama ja vaatama, mis värk seal on :))
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Forzelius » 16. Juuli 2008, 15:43

Kindlasti proovi, stiili jagub kuhjaga. Ise olen vist koguni kaks korda selle läbi mänginud. 2 osa nii hea ei olnud imo..
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Ralf » 16. Juuli 2008, 17:38

Kurb, et film PG-13 tuleb. Tahaks vägivalda... ja kõvasti!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Zinera » 16. Juuli 2008, 20:40

misasja? PG-13? selline arvutimäng ja PG-13? enne jäi kahe silma vahele, kui tutvustust tegin...eriti haige värk ju, miks ei või siis näiteks R olla või miskit? täitsa jama... :vihane:
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Ralf » 16. Juuli 2008, 20:47

As of April of 2008, no one nows quite yet. In a recent interview, star Mila Kunis confirmed that the movie will likely be rated PG-13.

""The movie is PG-13," says Kunis. "It's incredibly dark. You still get the gist of it. The only different between R-rated and PG-13 is you might not see as much blood."

Mark Wahlberg: "Its PG-13, so you dont get to swear. You dont get to hide behind that."


No nii, vaatasin trailerit ja tundub kui "Constantine'i" ja "The Crow" ristsugutis - mingi veider ebaloomulik aura on küljes. Ei jäta küll hea filmi muljet. Ootan Unrated DVD'd.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Forzelius » 16. Juuli 2008, 21:12

Max Payne'i mäng ka eriti verine polnud, lihtsalt palju bullet-time'i vürtsitatud hea ploti ja actioniga...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas LiveForThis » 17. Juuli 2008, 01:38

Max Paynede puhul on tegemist ülimate mängudega.
Sellist pimestavat depressiivsust,hingematvat atmosfääri ja metafoorilist dialoogi annab ikka teistes mängudes otsida.Parim parim!!

Ja loodan et film tuleb ka vägev.Teisiti ju ei saa :)
Wahlberg sobib Payne rolli imelikult kenasti.Kohe üllatav.Trailer oli paljutõotav aga mind härisid mingisugused lendavad deemonisarnased olendid.Aga ma ise kipun arvama et see on võibolla seotud Payne õudukatega vms.Ta oli ju peast ikka päris twisted pärast naise,lapse mõrvamist.


Aga jah loodan parimat 8) 8)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas .Raimz. » 18. Juuli 2008, 16:45

Max Payne on üks lemmik arvutimängudest ja loodan, et film tuleb sama hea. Kes mänginud pole siis soovitan soojalt. Wahlberg peaks hästi Maxi rolli sobima. Peaasi, et film järgiks Max Payne´ile omast stiili, metafooridest tulvil monoloog ja bullet-time on väga olulised asjad. Stoori võiks olla üks ühelt mängust maha pandud.
Ma usun, et need ingli moodi asjad seal traileris, on mingid hallukad mida Max uimastite mõju all näeb.
[huddled in an air vent, John pulls out his lighter, flicks it on, and recalls his wife's invitation] "Come out to the coast, we'll get together, have a few laughs...”
Kasutaja avatar
.Raimz.
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 116
Liitunud: 24. Veebruar 2008, 14:39

PostitusPostitas Hülss » 09. August 2008, 16:24

GTTV intervjuust kuulsin, et nii Ludacris kui ka Mila Kunis on vähemalt esimest mängu mänginud ja Mark Wahlbergile mängis ette tõenäoliselt mõlemad mängud tema assistent. Ohkasin kergendatult pärast seda vaadates, kuid see muidugi ei tähenda, et nad seda metsa ei suuda keerata. Traileri põhjal on raske öelda, mis temast tulla võib, aga kahtlemata ootan Max Payne'i suure huviga, sest mõlemad mängud olid siga head.

Mila Kunis ütles, et filmi stsenaarium on parem kui mäng, aga tõsiselt kahtlen, et ta esimese mängu tervenisti läbi pelas. :)

Siin on intervjuud kõigi kolmega, kui keegi vaadata tahab:
http://www.gametrailers.com/gametrailer ... &ch=2&sd=1
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LiveForThis » 09. August 2008, 19:37

Max Payne stsenaariumit lugedes jäi mulje et Maxi enda repliigid on väga mängulikud. See saab tähendada ainult head :)) Nii palju kui ma lugesin sain nii aru et film põhineb siis ikkagi esimesel mängul? Või ma eksin

Aga jah minagi siin siiralt loodan et nad seda filmi ära ei käkerda.
Mängud ise on juba parajad filmid.
Nii et ei taha kohe näha kahvatut filmi selle kõrval.Loodan et ei pea ka :?

Arvan et võtan mängudgi uuesti ette ja pelan enne läbi kui filmi vaatan
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas .Raimz. » 10. August 2008, 13:13

LiveForThis kirjutas:Max Payne stsenaariumit lugedes jäi mulje et Maxi enda repliigid on väga mängulikud. See saab tähendada ainult head :)) Nii palju kui ma lugesin sain nii aru et film põhineb siis ikkagi esimesel mängul? Või ma eksin

Aga jah minagi siin siiralt loodan et nad seda filmi ära ei käkerda.
Mängud ise on juba parajad filmid.
Nii et ei taha kohe näha kahvatut filmi selle kõrval.Loodan et ei pea ka :?

Arvan et võtan mängudgi uuesti ette ja pelan enne läbi kui filmi vaatan


Kus kohast sa stsenaariumit lugeda said? Aga jah traileri esimene Maxi repliik on juba väga tema stiilis ja ka minu ootused on kõrged.
[huddled in an air vent, John pulls out his lighter, flicks it on, and recalls his wife's invitation] "Come out to the coast, we'll get together, have a few laughs...”
Kasutaja avatar
.Raimz.
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 116
Liitunud: 24. Veebruar 2008, 14:39

PostitusPostitas Kidd » 10. August 2008, 18:53

LiveForThis kirjutas:Max Payne stsenaariumit lugedes jäi mulje et Maxi enda repliigid on väga mängulikud. See saab tähendada ainult head :)) Nii palju kui ma lugesin sain nii aru et film põhineb siis ikkagi esimesel mängul?


Kui ta vähegi mängulik on, nagu Hitman, siis tuleb okey elamus.
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas LiveForThis » 10. August 2008, 20:51

Max Payne stsenaariumi leiab siit: http://rapidshare.com/files/123611130/M ... e.pdf.html

jah täpselt.Juba traileri esimene Payne repliik oli tugevalt mängulik.
Loodan väga et suvatsesid ikka põhjalikult süveneda Max Payne mängude maailma :)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 157 külalist