Päev, kui maailm jäi seisma

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Päev, kui maailm jäi seisma

PostitusPostitas Zinera » 16. Juuli 2008, 11:41

Päev, kui maailm jäi seisma
The Day The Earth Stood Still (2008)

"Päev, kui maailma jäi seisma(2008)" on samanimelise 1951. aasta filmi uusversioon.
Klaatu (Keanu Reeves) on tulnukas, kes saabub Maale. Teadlased ja valitsused üritavad lahendada müstilise külalise probleemi tehes sealjuures üksteisega võidu. Samal ajal üks naine (Jennifer Connelly) ja tema noor kasupoeg kaasatakse Klaatu plaanidesse ja varsti hakkavad nad mõistma Klaatu enesekirjeldust kui "Maa sõber".


Loe täielikku tutvustust siit
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas LiveForThis » 17. Juuli 2008, 01:40

paistab midagi üsna huvitavat tulevat ;-)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kidd » 14. Detsember 2008, 11:16

LiveForThis kirjutas:paistab midagi üsna huvitavat tulevat ;-)


Aga ei tulnud, samasugune jama nagu Maailmade Sõda.

4/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas rauls » 14. Detsember 2008, 14:30

See on selliseid filme, et tead põhimõtteliselt juba enne nägemist, kui hea või halb see on. Mulle oli küll juba treileri põhjal selge, et tuleb üks nõrga sisuga kommertslik jura. Ei eksinud. Visuaalefektid on muidugi tasemel. Tegelt ega kõige hullem see film ka polnud. Täitsa vaadatav, aga ühe korra ja kindlasti kinos! Täiesti mõttetu oleks seda pisikese arvutimonitoriga (olgu kasvõi 19 tolli) vaadata.
5,5/10
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 15. Detsember 2008, 11:55

Kusjuures, minu meelest CGI oli üks halvimaid, mida olen hiljuti kinos näinud :'(
Ei suutnud mind see film kuidagi oma "maailmalõpu" teemaga haarata millegipärast. Tavaline ajaviite film, ei midagi enamat.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Spellbound » 15. Detsember 2008, 23:18

Nö. maailmalõpu fimina ma teda nii väga ei võtnudki. Pigem arvasin alguses, et tegemist on kindlasti eriefektide peal üles ehitatud filmiga aga vot ei olnud nii. Näitlejad olid suurepäraselt valitud. Connely kõlbab igasse rolli. Reeves on kuidagi sarnane oma rollides. Sellega mõtlen just seda vastavat näoilmet, mis tal alati ees on olnud. Matrixis oli samasugune :))
Eriefektid jätsid hävingust tõepärase mulje, mis oli ka kindlasti juba eesmärk omaette. Klaatu turvamees oli vägevalt tehtud. Eriti need putukad. Mõte meeldis, teostus oli hea ja olid näitlejad, keda on alati hea jälgida. Oli tegelikult tunda, et lavastaja ei olnud kohe CGI osakonda pöördunud, et filmi üles ehitada. Pigem oli film üles ehitatud tasakaalus võimsate eriefektidega ja huvitava sisuliiniga.
8/10
Robert Knepperit näeb juba igas teises filmis, mis nüüd ilmub :)
Blogis pikemalt: http://jesterheadscolony.blogspot.com/2 ... still.html
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas amityville » 17. Detsember 2008, 20:03

Väga mõttetu film, ilmselt 1950.aastatel oli see stsenaariumi poolest tasemel, aga 21.sajandisse sellise dialoogiga küll ei sobi. Mis seal oligi peamine dialoog/monoloog-ME SUUDAME MUUTUDA. Mida iganes tõesti. Film oligi ainult eriefektid ja sellised ühekülgseid ja sisutühju asju küll ei meeldi vaadata. Päris piinarikkad 2 tundi sai veedetud. Ei soovitaks.
Live a little.
amityville
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 9
Liitunud: 04. Jaanuar 2006, 15:23

PostitusPostitas tharts » 18. Detsember 2008, 14:19

Oli küll mõtetu suht... teist korda küll enam ei vaata, noh ma vähemalt loodan :))
Kasutaja avatar
tharts
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 163
Liitunud: 19. Detsember 2007, 15:41

PostitusPostitas uussaabas0 » 21. Detsember 2008, 22:30

Minu arust täitsa vaadatav film, kuid tundus et nagu sündmused venisid kuidagi :pööritus:
Kasutaja avatar
uussaabas0
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 189
Liitunud: 17. Aprill 2005, 15:48
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Ralf » 23. Detsember 2008, 19:04

Käisin Saksamaal kinos vaatamas, mõistagi omakeelde dubleerituna. Visuaalselt oli täitsa kaasahaarav. Minu arust polnud CGI nii halb ühti, lihtsalt GORT'i bioloogilist välimust oli üritatud mingi imeliku mustriga efektiivsemaks muuta ja see ei näinud väga hea välja küll. Lõpp oli paras ila.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas LiveForThis » 01. Jaanuar 2009, 22:59

Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 21. Veebruar 2009, 05:40

...
Keanu Reeves sobib võib-olla esimest korda oma puise olekuga inimkonda hoiatama (loe: hävitama) tulnud Klaatu rolli. Seriaalis "Family Guy" oli kunagi hea sketch temast. Koer Brian kohtus Keanu'ga ja nägi, et näitleja peas toksis rähn. Brian juhtis siis sellele tähelepanu ja Keanu vastas tülpinult u. "Yeah, he comes and goes".
...
Jääb järele CGI. Keskmine, kui sedagi. Robot Gort oli täitsa enam-vähem, aga lõpus nende pisikeste putukatega mindi liiale. Samuti oli vastumeelt nende kerade välimus, mida näitas vaat et pool filmist. Seevastu filmitegijatel endal kerad puudusid. Hea potentsiaal lasti tualetist alla. Lõpp imes jah nagu Raul ütles.
...

3/10
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Rain » 27. Veebruar 2009, 19:01

Normaalne. Ulme värk on mulle alati meeldinud, kuid seda küll ei saaks väga hea ulme alla nimetada. Niisama vaatamiseks kõlbab, kui midagi teha pole. See suur robot/tulnukas oli küll võimas mõte mu arust. :)) Mõned tegevused ja asjad andsin filmile kindlasti punkte juurde. Film oli nagu hea ja nagu polnud ka hea. :))

7/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 164 külalist

cron