Katastrooffilm

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Katastrooffilm

PostitusPostitas Zinera » 14. Juuli 2008, 11:08

Katastrooffilm
Disaster Movie (2008)

"Scary movie", "Epic Movie", "Date movie" ja "Meet the Spartans" autoritelt järjekordne pilafilm, mille teemaks on seekord katastroofid.

Film jälgib ühe seltskonna koomilisi seiklusi ühel saatuslikul ööl. Üritades ohutusse kohta jõuda, tabavad nende linna ja teekonda katastroofilised sündmused ja looduskatastroofid - asteroidid, maavärinad, keeristormid jms - mille peatamiseks peavad nad lahendama seeria müstilisi juhtumisi.

Jäljendatakse näiteks filme "Cloverfield", "Sex and the City","Iron Man", "Indiana Jones", "Hancock", "Hulk", "Speed Racer" ja kuulsusi, näiteks Amy Winehouse'i ja Dr Phili.

Loe täielikku tutvustust siit
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas LiveForThis » 14. Juuli 2008, 11:35

eks see tuleb ka sama jama nagu seda oli Epic Movie,Meet the Spartans ja Superhero Movie.
Kahju.Tüübid enne nagu oskasid ikka filme teha.Aga paitab et enam mitte :(
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Zinera » 14. Juuli 2008, 12:20

midagi pole teha..naljad on jah ikks päris labaseks läinud ja noh, sisu nagu üldse ei ole :pööritus:
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas _eesti999_ » 25. August 2008, 18:13

Epic Movie,Meet the Spartans ja Superhero Movie. Lisanuds veel ka Disaster Movie.
Muidu olen igakord enne nende filmide kinno jõudmist plaaninud neid vaatama minna kuid peale treileri vaatamist küll enam mitte. Traileri järgi läheb isegi hullemaks.
Vaatama ei lähe ka siis seekord.
Kasutaja avatar
_eesti999_
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 548
Liitunud: 04. Detsember 2007, 21:18
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas IlseV » 25. August 2008, 18:19

Kui mõelda, siis kuidas on "Sex and The City" katastrooffilm? :o :)
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas Forzelius » 25. August 2008, 19:36

Kas t6esti need samad tyybid tegid ka Scary Movie??Shocker, sest see mulle kyll meeldis...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Soprano » 25. August 2008, 19:39

Forza kirjutas:Kas t6esti need samad tyybid tegid ka Scary Movie??Shocker, sest see mulle kyll meeldis...

Nad kirjutasid koos teistega. Õnneks ise ei lavastanud.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas eerik » 01. September 2008, 08:45

Ma räigelt loodan, et see film kukub igas mõttes läbi. Hetkel tundub ka nii minevat:
IMDb-s: 1.3/10 (4,066 votes) Bottom 100: #1 (kinokülastajatele ei meeldi)
Rottentomatoes-is: 0% (kriitikutele ei meeldi)
Avanädalavahetuse tulu: veidi üle 6 miljoni (inimesed ei vaata)


Aga ma siiski kardan, et suudetakse oma ~25 miljoniline eelarve kuidagi tagasi teenida ning järgmisel aastal on juba kaks uut sitahunnikut valmis.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Cagefactor » 01. September 2008, 11:27

Ma ei saa aru miks Carme Electra mängib kõikides nende filmidest vähemalt mingi sugust rolli. Ja see Bottom 100 #1 ajas mind ikka väga naerma, arvestades et epic movie oli mingi 20 kohal.
Ernest Hemingway once wrote, "The world is a fine place and worth fighting for." I agree with the second part.
Kasutaja avatar
Cagefactor
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 466
Liitunud: 12. Jaanuar 2007, 12:18
Asukoht: GPS-i peal vilgun punase värvusega.

PostitusPostitas Storm » 01. September 2008, 12:35

eerik kirjutas:Aga ma siiski kardan, et suudetakse oma ~25 miljoniline eelarve kuidagi tagasi teenida ning järgmisel aastal on juba kaks uut sitahunnikut valmis.



Aga miks sa seda kardad? Tahes-tahtmata valmib ka ju halbu filme. Seda enam, kui sa tead juba ette, et film on halb, siis ei tohiks mingit probleemi ju olla. Sa ei lähe seda vaatama ning kõik. Ma ei tea kuidas teised, aga mina juba pikemat aega üritan ennast sisuga, näitlejatega, lavastajatega jne natukenegi kurssi viia, enne kui mingit filmi vaatan. Enamikel juhtudel ei ole pidanud pettuma. Ning pidev pahameel, et Hollywood aeg-ajalt sellist rämpsu toodab - milleks? Lihtsalt ei vaata ja kõik. Vähemalt selline on minu arvamus selliste filmide puhul.

Ega ma arvagi, et just sina selliseid filme vaatad. Lihtsalt vahest tuleb ette(nagu siin foorumiski), kui keegi kirub selliseid filme. Aga siis tekib mul küsimus, et mida te siis lootsite? Teie, kes te kinos seda filmi vaatate ja raha raiskate, teilt just loodetaksegi see raha tagasi saada. Aga ok, that's that with that.
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Forzelius » 01. September 2008, 13:07

LiveForThis kirjutas:eks see tuleb ka sama jama nagu seda oli Epic Movie,Meet the Spartans ja Superhero Movie.
Kahju.Tüübid enne nagu oskasid ikka filme teha.Aga paitab et enam mitte :(


Pole nagu kunagi osanud tegelt. Ja Superhero ei ole nende oma, Date Moviet mõtlesid äkki?
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Kidd » 02. September 2008, 11:18

eerik kirjutas:Ma räigelt loodan, et see film kukub igas mõttes läbi. Hetkel tundub ka nii minevat:



Nii kuri kohe, ma küll pahaks ei pane mingite irvhammaste katseid kiiret raha teha :)) Pealegi ma tahaks näha küll seda filmi, vahet pole, et sel filmikunstilist väärtust pole, aga idiootseid nalju on kindlasti ja seda ma tahan saada...
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas eerik » 16. Oktoober 2008, 20:53

Sorri veidi hilinenud vastuse pärast, aga ma tõesti arvan, et selliseid filme ei tohiks mitte kunagi teha. Eriti praeguses majanduslikult väga keerulises olukorras. Kahjuks on aga stuudiod ainult raha peal väljas ning nii eelistatakse vaid potentsiaalselt rahaliselt sisse toovaid fime ning nii mõnigi "hea filmi projekt" lükatakse lihtsalt kõrvale. Eelistaksin aastas vaadata pigem ühte kvaliteetset filmi kui kümmet labast ja viletsat.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas IlseV » 16. Oktoober 2008, 21:29

eerik kirjutas:Sorri veidi hilinenud vastuse pärast, aga ma tõesti arvan, et selliseid filme ei tohiks mitte kunagi teha. Eriti praeguses majanduslikult väga keerulises olukorras. Kahjuks on aga stuudiod ainult raha peal väljas ning nii eelistatakse vaid potentsiaalselt rahaliselt sisse toovaid fime ning nii mõnigi "hea filmi projekt" lükatakse lihtsalt kõrvale. Eelistaksin aastas vaadata pigem ühte kvaliteetset filmi kui kümmet labast ja viletsat.


Ma arvan, et kõik siin nõustuvad sinuga.
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas Forzelius » 16. Oktoober 2008, 23:01

IlseV kirjutas:
eerik kirjutas:Sorri veidi hilinenud vastuse pärast, aga ma tõesti arvan, et selliseid filme ei tohiks mitte kunagi teha. Eriti praeguses majanduslikult väga keerulises olukorras. Kahjuks on aga stuudiod ainult raha peal väljas ning nii eelistatakse vaid potentsiaalselt rahaliselt sisse toovaid fime ning nii mõnigi "hea filmi projekt" lükatakse lihtsalt kõrvale. Eelistaksin aastas vaadata pigem ühte kvaliteetset filmi kui kümmet labast ja viletsat.


Ma arvan, et kõik siin nõustuvad sinuga.


Ma arvan, et mitte..
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 110 külalist

cron