Panama rätsep

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Panama rätsep

PostitusPostitas Kaido » 05. Juuli 2008, 15:00

Panama rätsep
The Tailor of Panama

Briti spioon (Pierce Brosnan) on saadetud asumisele Panamasse pärast seda, kui tuli ilmsiks tema armuafäär suursaadiku abikaasaga. Olles kohale jõudnud, asub ta kiiresti sealseid niidikesi tõmbama ja võtab ühendust kahtlasevõitu minevikuga kohaliku rätsepaga, kellel on sidemeid kõikide poliitiliste tipptegijatega ning allilmategelastega. Missioon on lihtne - saada teada, millised on Panama presidendi kavatsused seoses Panama kanaliga. Nendest ohtlikest mängudest ei pääse puutumatult ka rätsepa abikaasa, kellele agent peatselt silma hakkab viskama...

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

Re: Panama rätsep

PostitusPostitas brixxx » 31. Jaanuar 2013, 13:25

Huvitav, põnev ja intelligentne thriller. Tegelaskujud oli väga head ja salapärased. Kui ma seda filmi vaatasin, siis oli mul tunne, et annan lausa 3-5 punkti, aga peale filmi vaatamist, mõtlesin natuke filmi peale ning siis hakkas film meeldima ning nüüd annan 8/10.

Palju andis juurde, et üks minu lemmik naisnäitlejaid mängis seal Jamie Lee Curtis, kuigi oleks võinud veidige varem filmis olulisemat rolli mängida, alles lõppus hakkas teda rohkem näitama ja olulisemat rolli mängima.

Esialgu arvasin, et Geoffrey Rush teeb rääkides teist häält kui tema tegelik hääl on, aga nii see ei olnud, ei oska öelda, miks see mõjus mulle nii. Aga Geoffrey Rush roll oli väga huvitav ja salapärane.

Filmi põhiteema oli väga huvitav, kuidas kolm sõpra üritavad mineviku varjudest pääseda. Veidige harjumatu oli vaadata Jamie Lee Curtise ja Geoffrey Rush elukorraldust.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 148 külalist