Põlemine

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Põlemine

PostitusPostitas Robert » 26. Juuni 2008, 11:30

Põlemine
The Burning

Noored otsustavad ühe õela vembu korda viia. Ja seda joodikust laagriaedniku peal. Kõik läheb aga täiesti valesti ja mees saab tõsised põletushaavad. Aastaid hiljem pöördub mees tagasi oma kodulaagrisse ja võtab õiguse oma kätte. Ja tema kätes on see õiglus väga verine...

Ülevaate kirjutanud:

Täielikku tutvustust loe siit.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

Re: Põlemine

PostitusPostitas Rasmus » 18. Oktoober 2017, 00:26

Hea gore ja hea nudity. Väga toores. 8) Muidu suht kesine tükk; kohati nii cheesy ja tobe ja kehv, et oleks nagu iseenda paroodia. Selles mõttes, et kui keegi parodeerib 80ndate teen slashereid, siis ta teeb tavaliselt täpselt samasuguse asja nagu "The Burning". Ainukese vahega, et "The Burning" on täiesti tõsine ja, noh, vist nagu korralik slasher. Ma isegi ei ole päris kindel, mis selle filmi staatus on — nimi on nagu tuntud ja hinne ka korralik, aga samas pole ma kunagi kuulnud, et keegi sellest filmist midagi räägiks. Ma arvaks, et umbes samasuguse väärtusega teos nagu näiteks "The Toxic Avenger". Aga jah, millegipärast eeldasin ma, et "The Burning" on kvaliteetfilm. Äge pealkiri ja värki. Aga tegelikkus täiesti vastupidine. Mõnes mõttes täitsa hämmastav, kui hull klišeedepundar see film on — ma isegi ei teadnud, et 1981. aastal kõik need klišeed juba olemas olid. :pööritus:

Also, ma arvan, et ei saa märkimata jätta, et selle filmi kirjutas Harvey Weinstein ja meestegelased läbivalt ahistavad naisi, nii füüsiliselt kui verbaalselt. :shokeeritud: Ja seda ei mõisteta otseselt hukka, pigem kõlab läbi selline "kui naist piisavalt kaua ahistada, annab ta lõpuks järele" põhimõte. Praeguste sündmuste taustal ilgelt rõve tõdemus, muus kontekstis lihtsalt lollakas ajastu sümbol. :?

4/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 47 külalist

cron