Narnia kroonika: Prints Caspian

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Narnia kroonika: Prints Caspian

PostitusPostitas Zinera » 13. Juuni 2008, 17:00

Narnia kroonika: Prints Caspian
The Chronicles Of Narnia: Prince Caspian

Aasta pärast seda, kui Pevensie pere lapsed Narniast lahkusid, kutsutakse nad sinna tagasi. Peter, Susan, Edmund ja Lucy ei usu oma silmi. Kõik rääkivad loomad ja muud maagilised olendid on kui nõiaväel kuhugi kadunud ning ka lõvi Aslanit pole keegi viimased tuhat aastat näinud. Neli last kutsus kohale prints Caspian (Ben Barnes), Telmariini troonipärija, kelle elu ohustab tema onu, õel kuningas Miraz. Koos mõnede väga ebaharilike abilistega asuvad lapsed ja prints Caspian ohtlikule teekonnale, et leida Aslan, päästa Narnia Mirazi hirmuvalitsuse alt ning taastada selle muinasjutulise paiga maagiline sära.

"Narnia kroonikad: Prints Caspian" on C.S. Lewise ajatu fantaasiaeepose ainetel vändatud seiklusrikas muinasjutt, mille lavastajaks selgi korral Andrew Adamson ("Shrek"). Osades William Moseley, Anna Popplewell ("Tüdruk pärlkõrvarõngaga"), Georgie Henley ("Jane Eyre"), Skandar Keynes ("Ferrari"), Ben Barnes ("Tähetolm"), Peter Dinklage ("Päkapikk"), Warwick Davis ("Willow") jt.

NB! Filmis võib esineda stseene, mis võivad olla väiksemate laste jaoks hirmutavad. Alla 6-aastastele mittesoovitav.

http://www.forumcinemas.ee



�levaate kirjutanud: Rain

Täielikku tutvustust loe siit.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Narnia kroonika: Prints Caspian

PostitusPostitas Kidd » 26. Juuni 2008, 09:40

Sai vaatamas käidud ja rahule jäädud. Film oli mõnusalt pikk ja hästi tehtud. Täiesti oma raha väärt. Kuigi mind häirib Narniate juures, et kangelased tulevad tänapäevast ja et kangelased ongi nii lapsed, ilma selleta annaks vast Lotr välja. Aga noh, mis sa teed kui raamat on selline ees.

8/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas Lowra » 26. Juuni 2008, 10:35

Mulle ka väga meeldis, kuigi vanusepiirang peaks sellel filmil siiski mingi olema, kasvõi alla 12 mittesoovitatav vms kuna umbes 5 aastane poiss nuttis kõrval isa süles.

8,5/10
I believe what doesn't kill you simply makes you ... stranger
Kasutaja avatar
Lowra
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 193
Liitunud: 29. Veebruar 2008, 18:00
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas LauraOlen » 29. Juuni 2008, 00:05

Kui ma läheks ka seda vaatama, siis põhiliselt uustulnuka (Ben Barnes'i) pärast, esimene osa ei jätnud väga sügavat muljet (st. lotr meeldis rohkem).

Nüüd kui lugeda kommentaare, tundub, et võib olla päris hea. Ei tea, ei oska õelda. :pööritus:
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas lostinthemist » 30. Juuni 2008, 14:59

Käisin eile õhtul seda vaatamas ja jäin filmiga ülimalt rahule. Eelmine Narnia film mulle üldiselt meeldis, ma ootasin samaväärset järge, kuid sain palju rohkem, kui arvata oleksin osanud. Film oli järjena ja üleüldse kõiges mõttes väga võimas. Lahingustseenid ulatusid palju kaugemale ja muutusid järjest võimsamaks, kui trailer'i järgi oleksin arvanud. Eriefektid olid päris korralikud, mõnes kohas võttis täiesti jahmatama. Filmis oli kohe näha, et näitlejatööd on paremaks muutunud võrreldes eelmise filmiga. Nõustun osadega IMDB's, filmis leidus mitu momenti, mis meenutasid "LotR"i, kuid ma ei kurda. Vastavalt seletusele, mis IMDB's on kirjas, on see arusaadav. Mirazi ja Peteri duell ning lossi vallutamise algus olid vist filmi tipphetked, kuid neid oli veel kõvasti jalaga segada.
Muusika meeldis ja sobis palju rohkem filmiga kokku, kui eelmistes filmides. Lõpus esinev laul sobis sinna kui rusikas silmaauku.
Ootan järgmist filmi. 8)
8,5/10
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Lowra » 30. Juuni 2008, 21:29

Mulle lõpus olnud laul ei meeldinud nt. üldse ..
I believe what doesn't kill you simply makes you ... stranger
Kasutaja avatar
Lowra
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 193
Liitunud: 29. Veebruar 2008, 18:00
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas _eesti999_ » 05. Juuli 2008, 21:31

Üks väheseid filme, mille teine osa on sama hea või parem, kui eelmine.
9/10
Kasutaja avatar
_eesti999_
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 548
Liitunud: 04. Detsember 2007, 21:18
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas IlseV » 22. August 2008, 21:16

Teine osa mulle nii väga ei meeldinud, kui esimene. Oli küll kohti, kus ma jäin vaatama, aga vahepeal kadus nagu huvi ära, ja silmad käisid mööda kinosaali ringi. Eespool mainitud Valgest Nõiast niipalju, et kui Peter ta ära tappis, tuli miskipärast naer peale. Ja see hiirtenali viskas ka lõpuks üle. Üldiselt oli tore, aga esimene osa meeldis ikka rohkem.
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas Zinera » 30. Märts 2009, 21:49

Asi on vist minus, aga see oli küll natukene igav. Samad tunded olid esimese osa juures, mõtlesin, et kas oli seda ikka vaja?
Tore lastefilm, kus tavalised lapsed tõmmatakse seiklusesse taaskord ning lõpp on suht sama, kui esimesel filmil. Mu väiksele sugulasele meeldis(lapsed teavad, mis on õige) ja siis veel minu arvamus, kokku saab 7/10. ;-) :))
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Ralf » 09. Veebruar 2011, 05:02

Algas paljutõotavalt, kuigi selline perekondliku reetmise ja teise troonilt tõukamise teema on väga ülekäiatud, aga vähemalt paistis, et järjeloos on tegevust ennast tsipa rohkem kui esimeses. Paraku oli see sama nüri kui eelkäija (va viimane pooltund).

See maapinna sissevarisemine oli äge. Üleüldse massistseenid olid täitsa võimsad.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Narnia kroonika: Prints Caspian

PostitusPostitas Pixie » 19. Mai 2012, 21:39

Esimene film viis ootused kõige järgneva suhtes nii alla, et üllatada poleks olnud raske, aga nii head filmi ma ei osanud oodata. Kõik positiivsed omadused olid antud filmi puhul veel paremaks tehtud. Narnia nägi välja eriti ilus, peategelased olid talutavamad (eks tänu nende vanusele, vaimsele vähemalt), tasemel eriefektid ning soundtrack... see soundtrack... Täpselt minu maitse, rusikas silmaauku. :)

Eelmisel korral vihatud Edmund osutus seekord kõige sümpaatsemaks. Susan'it mänginud näitlejanna meenutas pidevalt Elyse Levesque'i, vast tänu silmadele ja juustele. Kuninglik võimuvõitlus polnud veel midagi hullu, aga Susan/Caspian oli magedalt tehtud. Veel oleks soovinud filmisisest seletust, miks peategelased Narniasse naastes lasteks jäid. Muidu igatpidi vinge ja suurejooneline järg, isegi emotsionaalne. 8/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 143 külalist

cron