Patoloogia

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Patoloogia

PostitusPostitas Kaido » 05. Juuni 2008, 15:36

Patoloogia
Pathology (2008)

Harvardi lõpetanud meditsiinitudeng Dr. Ted Grey (Milo Ventimiglia) liitub peale kooli lõpetamist ühe riigi mainekaima patoloogiaprogrammiga. Seal jääb ta enda andekusega silma programmi juhtidele ning mehele pakutakse võimalust ennast tundide väliselt edasi arendada. Peagi aga selgub Tedile, et ta on tühine ettur suures mängus, mis peaks kulmineeruma mõrvaga.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Zinera » 11. Juuli 2008, 10:23

See oli küll päris twisted film, nõrganärvilistele ei soovita. Superhead näitlejatööd ja sisu oli ka ikka päris hea. Tõesti palju on kõik läbi mõeldud ja film oli hästi teostatud.
8/10
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Kidd » 11. Juuli 2008, 11:47

Njah, arstidest saab alati korralikke õudukaid :)) Aga kas pealkiri ei peaks ikkagi olema Patoloogia?
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas Zinera » 11. Juuli 2008, 12:37

nonii...:D peab küll jah:D
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas lostinthemist » 11. Juuli 2008, 14:34

Kinost vaadates jättis film päris hea mulje. Lahkamisstseenid, eriti viimased kaks, pakkusid kõvasti konkurentsi "Saw IV"ga, kus Jigsaw'i lahati. Tõesti, väga julm vaatepilt oli, et pani korralikult nihelema.
Sisul polnud viga, näitlejatööd head. Natuke harjumatu oli Milo Ventimiglia selles rollis näha, olen harjunud teda "Heroes"is nägema. Geniaalsed momendid, andekad naljad. Peab mainima, et muusika rokkis kõvasti. Peale mõne rokiloo oli kuulda sellist ärevat, kriipivat muusikat, mis lõi väga kõheda atmosfääri.
6/10
Minu silmis on see nn ühe-korra-vaatamise-film.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Rain » 23. Veebruar 2009, 21:20

Päris hea. Mulle küll ei tundunud et see oleks nõrganärvilistele mittesoovitav :)). Nagu Kidd ütles, siis arstidelt saab ikka häid õudukaid...

7/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Garli » 24. Veebruar 2009, 01:52

Milo oli kõige positiivsem asi selle filmi juures. Muidu eriti muljetavaldav polnud, selline film, mida kõlbab ühe korra vaadata ja rohkem ei taha ja pole vaja ka.

Ja nõrganärvilistele ei soovitata seda, sest arvatavasti nad ei taluks eriti vaadata seda laipadega mängimist, inimeste lahtilõikamist jms mis seal filmis oli. Eriti õudne ta ka pole. Lihtsalt rõve nagu Saw-seeria, aga mitte õudne.

Mingi 6/10 on väärt küll see film.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Soprano » 27. Veebruar 2009, 21:42

...
Käsikirja on kirjutanud Crank tegijad. Pathology on ebaühtlane kriminaalne õuduspõnevik. Tegelastest suurt ei hoolinud. Lõpp oli etteaimatav. Väike hoiatus tuleb anda nõrganärvilistele.

4/10
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Cochrane » 10. Juuli 2009, 01:57

Poolteist tundi igavlevaid patoloogiatudengeid... igav ka vaataja jaoks.
3/10
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

Re:

PostitusPostitas Forzelius » 31. Märts 2014, 06:10

Cochrane kirjutas:Poolteist tundi igavlevaid patoloogiatudengeid... igav ka vaataja jaoks.


ditto. Ma tavaliselt armastan selliseid grupikaid, aga see oli nii bore kokkuvõttes. Mitte mingit üllatust. Juba premiis on igav, sest ta ei paku mitut võimalikku lahendit. Polekski vast tahtnud mingit wildthingsilikku karusselli, aganoh, anna mulle midagigi. Michael Weston oli muidugi suurepärane, teda võib igas filmis vaadata. Temaatika iseenesest polnud ka paha, kuigi mitte midagi uut, aga see oli andestatav. Kui ta oleks natukenegi mitmetahulisemalt üles ehitatud ja mitte nii kuradi etteaimatav olnud, oleks ta midagigi väärt.

Spoiler :
Kasvõi see, et okei, uus tüüp pundis, kellega mõrvade eksellentsuse eest võistelda, ladna. Aga sealt edasi kuni lõpuni oligi ainult "näed, mis tegin? kuidas tegin?" ja kõik. Ei mingit teist suunda või midagi. Juba filmi algusest oli teada, et hea tapab kuidagi paha lõpuks ära. Janoh, muidugi Randy reeglid kehtisid jälle villaini suhtes. Kuigi peategelane polnud ka mingi süütu lambuke.


Väga häiris ka see, et kas ma peaksin sellisele peategelasele kaasa elama või. Jah, teatud hinna ta maksis oma tegude eest, aga mitte isegi ligilähedaselt palju. Lõpp oli ka kinda random, eriti tiitritevaheline moment. Saast.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Re:

PostitusPostitas Ralf » 31. Märts 2014, 10:03

Forza kirjutas:Väga häiris ka see, et kas ma peaksin sellisele peategelasele kaasa elama või.

Eip. See on ka filmi põhiline probleem vast, ükski neist pole kuigi meeldiv.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 161 külalist